0

Головний тренер збірної Швеції: «Цього року ми пропустили всього один гол»

Ян Андерссон - про результати своєї команди на Євро-2020

Getty Images/Global Images Ukraine. Ян Андерссон

Головний тренер збірної Швеції Ян Андерссон поділився емоціями після перемоги над командою Словаччини (1:0).

«Дуже добре, що ми набрали чотири очки у двох турах. Цього року ми зіграли сім матчів і пропустили всього один раз. Наша атака сьогодні заслужила більшого, часом вони діяли просто фантастично.

Дуже приємно дивитися, як грає Александер Ісак, він дуже талановитий футболіст. Він молодий, і йому ще є куди рости. Він постійно загрожував воротам суперника і не давав захисту Словаччини зітхнути спокійно. Я думаю, він багато чого доб'ється. Сьогодні він дуже добре зіграв.

У першому таймі ми зіграли не так, як хотіли. Словацькі гравці дуже добре переміщалися і не давали нам нічого зробити. У другому таймі ми відразу задали високий темп. Буває, що суперник завзято пручається, але дуже добре, що нам вдалося взяти гру під контроль.

Чому Форсберг бив пенальті? Він багато років бив пенальті. У нас періодично відбувається ротація, але зараз Еміль дуже впевнений в собі... Я відчув велике полегшення, коли він забив. Ми і раніше добре грали на цьому стадіоні. Думаю, ми заслужили цей гол», - сказав Андерссон.