| Оновлено 22 червня 2021, 03:49
2081
1

Сергій МІЗІН: «Перерва в матчі з балканцями не пішла на користь Україні»

Спеціаліст – про нелегку перемогу команди Андрія Шевченка над Північною Македонією

2081
1

Екс-півзахисник національної збірної України Сергій Mізін поділився своїми враженнями про переможний поєдинок підопічних Андрія Шевченка з північномакедонцями у фінальній частині чемпіонату Європи (2:1).

«Перерва в матчі з балканцями не пішла на користь нашим хлопцям. Чи то вони повірили після бездоганно проведеного першого тайму, що перемога у них вже в кишені, чи то не помітили змін в настрої суперника, але вони виявилися не готовими до агресивних дій опонента.

До того ж, північномакедонцям додав впевненості, натхнення швидкий гол на початку другого тайму. І довелося докласти максимум зусиль, щоб довести справу до перемоги в матчі, де, склалося враження, обійдеться без нервування.

Що ще не сподобалося? Знову наші захисники не порадували надійністю. І якби не зловив кураж воротар Георгій Бущан, то ще невідомо, як би все закінчилося», - сказав Мізін.