Василь ЛОМАЧЕНКО: «Пенсія і суїцид? Здається, я вкрав серце Лопеса»

Боксер відповів своєму колишньому супернику

Василь ЛОМАЧЕНКО: «Пенсія і суїцид? Здається, я вкрав серце Лопеса»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Боксер Василь Ломаченко відповів на випад свого колишнього суперника Тео Лопеса, який заявляв, що українець після поразки замислювався про завершення кар'єри і навіть суїцид.

«Пенсія і суїцид, про які говорив Лопес? Я навіть не думав, що мене будуть питати про це. Я дуже люблю свою сім'ю і близьких. І дуже люблю життя, щоб замислюватися про те, що він сказав. Я непогано оселився в його голові. Він там говорив, що вкрав моє серце? Кожне інтерв'ю його не обходиться без згадки мого імені. Мабуть, це я вкрав його серце».

«Вони з татом розуміють, що не виграли цей бій. Якщо буде реванш, то у них будуть проблеми. І тепер вони хочуть піти в наступну вагову категорію. А про реванш говорити не хочуть», - сказав Ломаченко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(33 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Tanok1975
      Tanok1975, 16.06.2021 11:05
    +1
    Купка говнометателей снова в бою?!
    andre_lui
    online
      andre_lui, 15.06.2021 23:34
    0
    dadaali177188, 15.06.2021 16:04
    так чего ты васян с папой не предусмотрел реванш в предыдущем контракте??? морозился от пункта о реванше, а теперь кукарекаешь....он тебя тролит, и правильно делает!!!
    ТО о чем Вы в прошлом. Вася живет уже другим, а Лопес прошлым боем. А троллите скорее Вы. "Раунд" за Васей. Все по делу!
    Петр Яновский
      Петр Яновский, 15.06.2021 17:45
    -2
    dadaali177188, 15.06.2021 16:04
    так чего ты васян с папой не предусмотрел реванш в предыдущем контракте??? морозился от пункта о реванше, а теперь кукарекаешь....он тебя тролит, и правильно делает!!!
    За дурною головою рукам нема покою
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 15.06.2021 17:15
    0
    Опять про реванш ноет
    сергей богданов
      сергей богданов, 15.06.2021 16:19
    0
    Вася а ты бездарно проспал этот бой? Или с папой думали боксируете в любителях за атаманов?
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 15.06.2021 16:04
    0
    так чего ты васян с папой не предусмотрел реванш в предыдущем контракте??? морозился от пункта о реванше, а теперь кукарекаешь....он тебя тролит, и правильно делает!!!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 15.06.2021 15:36
    -3
    Вася, никакой пенсии и никаких суицидов. Только в монастырь гундяевского сатаната.
    Александр Гриненко
    online
      Александр Гриненко, 15.06.2021 15:22
    +1
    Сердце ломы украл гундяй.
    Tanok1975
    online
      Tanok1975, 16.06.2021 11:05
    +1
    Купка говнометателей снова в бою?!
    Александр Гриненко
    online
      Александр Гриненко, 15.06.2021 15:22
    +1
    Сердце ломы украл гундяй.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 15.06.2021 23:34
    0
    dadaali177188, 15.06.2021 16:04
    так чего ты васян с папой не предусмотрел реванш в предыдущем контракте??? морозился от пункта о реванше, а теперь кукарекаешь....он тебя тролит, и правильно делает!!!
    ТО о чем Вы в прошлом. Вася живет уже другим, а Лопес прошлым боем. А троллите скорее Вы. "Раунд" за Васей. Все по делу!
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 15.06.2021 17:15
    0
    Опять про реванш ноет
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 15.06.2021 16:19
    0
    Вася а ты бездарно проспал этот бой? Или с папой думали боксируете в любителях за атаманов?
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 15.06.2021 16:04
    0
    так чего ты васян с папой не предусмотрел реванш в предыдущем контракте??? морозился от пункта о реванше, а теперь кукарекаешь....он тебя тролит, и правильно делает!!!