Василь УТКІН: «Ярмоленко взяв гру на себе. А що робив Дзюба?»

Відомий коментатор порівняв капітанів збірних України і Росії

Василь УТКІН: «Ярмоленко взяв гру на себе. А що робив Дзюба?»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Ярмоленко

Російський коментатор Василь Уткін висловився про гру лідерів збірних України та Росії. Нагадаємо, Україна поступилася Нідерландам (2:3), Росія поступилася Бельгії (0:3).

Уткіну сподобалася гра Андрія Ярмоленка, якого він поставив в приклад капітану Росії Артему Дзюбі.

«Збірна України не здалася ідеальною командою і матч з Нідерландами показав межу її можливостей. Україна - це команда, яка намагається знайти свій стиль, вона намагається грати від себе, від свого розуміння футболу. Україна показала, що здатна протистояти Нідерландам.

Хтось скаже, що Україна, відігравшись, забила без моментів. І ви будете праві! Але Україна забила перший гол, тому що її лідер і капітан Андрій Ярмоленко вирішив взяти гру на себе. І ідеального удару завдав, перебуваючи в дуже неочевидній для атаки воріт ситуації. Ось те, що повинен робити лідер.

Що робить лідер збірної Росії Дзюба? Він каже: у нас не виходить доставляти м'яч, попереду тільки ми з Головіним, не виходить те, не виходить се. Тобто завуальовано дорікає в недопрацюванні своїм партнерам. А лідер бере і робить. Дзюба так і не завдав жодного удару в матчі з Бельгією. Як до цього ставитися? Ну явно не так, як до того, що зробив Ярмоленко, в потрібний момент взявши відповідальність на себе і повернувши збірну України в гру.

Руслан Маліновський не зіграв досить яскраво? Це правильно. Але, коли випала нагода, Маліновський виконав ідеальну подачу прямо в центр на Яремчука і той зрівняв рахунок. Ось так проявляють себе лідери, навіть в матчах, коли гра у них не складається. Ви бачили щось подібне в грі збірної Росії? Ні», - сказав Уткін.

У цій ситуації мені здається кумедним те, що дуже ймовірно, що збірні Росії та України покажуть дуже близькі підсумкові результати на чемпіонаті Європи. Я думаю, що обидві команди вийдуть з групи і програють в 1/8. Я буду дуже радий, якщо мій прогноз виявиться не цілком точним. Але, що поробиш. А в перших іграх Україна, звичайно ж, сподобалася більше. Що вже там говорити, якщо навіть старий Д'Артаньян, він же Михайло Боярський, це визнав», - сказав Уткін.

Читайте також: Михайло БОЯРСЬКИЙ: «Україна набагато сильніша за Росію! Ми б їм продули».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(101 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Barunda
      Barunda, 15.06.2021 18:24
    0
    _MAKs_7777_, 15.06.2021 12:40
    Что сделал Дзюба??Теребунькал
    а ты не Теребунькаешь?
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 15.06.2021 18:02
    0
    olshody, 15.06.2021 15:44
    В том то и дело, что НАША сборная Украины ещё не играла против сборной Бельгии!!! И мы не знаем, как бы это выглядело. Были встречи только молодёжных команд.
    Про "вашу", вашим и пиши.
    Не вижу в коммениарии, на который я ответил, слова «бы»
    olshody
    online
      olshody, 15.06.2021 15:44
    +1
    Александр Казюк, 15.06.2021 13:59
    Наша сборная с Бельгией не играла ни разу. А ваша сборная играла 8 раз, из них 2 ничьи и 6 поражений. Разница мячей 19-7
    В том то и дело, что НАША сборная Украины ещё не играла против сборной Бельгии!!! И мы не знаем, как бы это выглядело. Были встречи только молодёжных команд.
    Про "вашу", вашим и пиши.
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 15.06.2021 13:59
    +2
    olshody, 15.06.2021 13:36
    Тов. Уткин видать не знает, как наша сборная играла с Бельгией.
    Наша сборная с Бельгией не играла ни разу. А ваша сборная играла 8 раз, из них 2 ничьи и 6 поражений. Разница мячей 19-7
    olshody
    online
      olshody, 15.06.2021 13:36
    -5
    Тов. Уткин видать не знает, как наша сборная играла с Бельгией.
    DKFC
      DKFC, 15.06.2021 13:34
    -3
    Кого то еще волнует мнение Уткина ? Дед-пердед.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 15.06.2021 13:32
    +4
    Mac_Gyver, 15.06.2021 13:18
    Я несогласен с тем тезисом, что Украина показала свой предел. Полузащита сыграла намного слабее, чем может.
    Играй мы во Львове, голландцы бы вынимали мяч из ворот уже в первые 20 минут. Они расхлябанно играли в обороне, а болельщики под стадионом вообще не считали нас за соперника, и не в состоянии были назвать больше одной фамилии. Некоторые говорили обидные вещи, типа а это так важно, кто играет у Украины? Сыграть увереннее в завершении и наказать зазнаек нам помешал треклятый мандраж, которого дома бы не было. Тупейший формат, при котором половина команд играет групповой у себя дома.
    Mac_Gyver
      Mac_Gyver, 15.06.2021 13:18
    +6
    Я несогласен с тем тезисом, что Украина показала свой предел. Полузащита сыграла намного слабее, чем может.
    Sport
      Sport, 15.06.2021 13:18
    +10
    Прочитал на кацапском сайте что у Бельгии есть Ромелу Лукаку, а у рашисстов Артём Рукаку.
    Trollface
    online
      Trollface, 15.06.2021 13:15
    -1
    Россия варится в своем дерьме.
    Алексей Голяченко
      Алексей Голяченко, 15.06.2021 13:12
    +1
    На счёт моментов не соглашусь. А вот на счёт сровнения игры нашех парней и ихних в точку. Дзюба такой дзюба
    Husgvarna
      Husgvarna, 15.06.2021 13:10
    +1
    Local78, 15.06.2021 12:50
    Чому із-за поребрика стільки порівняльних характеристик з нашою збірною?
    Ото ж, порівняння з Мальтою чи з Німеччиною? Слабо? Андронов і Уткін дістали вже, все їм Україна муляє очі.
    Сергей Шец
    online
      Сергей Шец, 15.06.2021 13:09
    0
    А смысл сравнивать наших лидеров?)) 😂 у нас они есть, а на россии разве такие умеют я?) 😂
    Letifer
      Letifer, 15.06.2021 13:02
    +7
    Кацапы, задолбали себя с нами сравнивать
    Sergey RockStar
      Sergey RockStar, 15.06.2021 12:52
    +2
    По игре с Бельгийцами Россия показалась самой слабой командой на Евро. Я почему-то уверен на 99%, что с группы они не выйдут. А вот наша сборная точно не повторит ошибок 2016 года, да и игра сейчас все же по лучше: хотя бы, есть кому забивать )
    Local78
    online
      Local78, 15.06.2021 12:50
    +17
    Чому із-за поребрика стільки порівняльних характеристик з нашою збірною?
    dd dent
      dd dent, 15.06.2021 12:43
    +7
    vital, 15.06.2021 12:37
    Після перемоги фінів, я дуже сумніваюсь що рашка вийще з групи. З ким вона набере очки? Зі злими датчанами? Чи тими ж фінами, що не програли Україні, обіграли французів і данців. Не віриться - ну за найоптимістичнішим розкладом це максимум нічия, яка їм нічого не дасть їм у турнірному плані.
    1 очко если возьмут то уже будет удача за все матчи
    _MAKs_7777_
      _MAKs_7777_, 15.06.2021 12:40
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Что сделал Дзюба??Теребунькал
    MaxUa
    online
      MaxUa, 15.06.2021 12:37
    +12
    Уткин хорошо сказал про лидеров.
    vital
    online
      vital, 15.06.2021 12:37
    +14
    Після перемоги фінів, я дуже сумніваюсь що рашка вийще з групи. З ким вона набере очки? Зі злими датчанами? Чи тими ж фінами, що не програли Україні, обіграли французів і данців. Не віриться - ну за найоптимістичнішим розкладом це максимум нічия, яка їм нічого не дасть їм у турнірному плані.
    Local78
    online
      Local78, 15.06.2021 12:50
    +17
    Чому із-за поребрика стільки порівняльних характеристик з нашою збірною?
    vital
    online
      vital, 15.06.2021 12:37
    +14
    Після перемоги фінів, я дуже сумніваюсь що рашка вийще з групи. З ким вона набере очки? Зі злими датчанами? Чи тими ж фінами, що не програли Україні, обіграли французів і данців. Не віриться - ну за найоптимістичнішим розкладом це максимум нічия, яка їм нічого не дасть їм у турнірному плані.
    MaxUa
    online
      MaxUa, 15.06.2021 12:37
    +12
    Уткин хорошо сказал про лидеров.
    Sport
    online
      Sport, 15.06.2021 13:18
    +10
    Прочитал на кацапском сайте что у Бельгии есть Ромелу Лукаку, а у рашисстов Артём Рукаку.
    Crassus1
    online
      Crassus1, 15.06.2021 12:33
    +9
    сравнение неуместно
    Letifer
    online
      Letifer, 15.06.2021 13:02
    +7
    Кацапы, задолбали себя с нами сравнивать
    dd dent
    online
      dd dent, 15.06.2021 12:43
    +7
    vital, 15.06.2021 12:37
    Після перемоги фінів, я дуже сумніваюсь що рашка вийще з групи. З ким вона набере очки? Зі злими датчанами? Чи тими ж фінами, що не програли Україні, обіграли французів і данців. Не віриться - ну за найоптимістичнішим розкладом це максимум нічия, яка їм нічого не дасть їм у турнірному плані.
    1 очко если возьмут то уже будет удача за все матчи
    _MAKs_7777_
      _MAKs_7777_, 15.06.2021 12:40
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Что сделал Дзюба??Теребунькал
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 15.06.2021 13:18
    +6
    Я несогласен с тем тезисом, что Украина показала свой предел. Полузащита сыграла намного слабее, чем может.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 15.06.2021 13:32
    +4
    Mac_Gyver, 15.06.2021 13:18
    Я несогласен с тем тезисом, что Украина показала свой предел. Полузащита сыграла намного слабее, чем может.
    Играй мы во Львове, голландцы бы вынимали мяч из ворот уже в первые 20 минут. Они расхлябанно играли в обороне, а болельщики под стадионом вообще не считали нас за соперника, и не в состоянии были назвать больше одной фамилии. Некоторые говорили обидные вещи, типа а это так важно, кто играет у Украины? Сыграть увереннее в завершении и наказать зазнаек нам помешал треклятый мандраж, которого дома бы не было. Тупейший формат, при котором половина команд играет групповой у себя дома.
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 15.06.2021 13:59
    +2
    olshody, 15.06.2021 13:36
    Тов. Уткин видать не знает, как наша сборная играла с Бельгией.
    Наша сборная с Бельгией не играла ни разу. А ваша сборная играла 8 раз, из них 2 ничьи и 6 поражений. Разница мячей 19-7
    Sergey RockStar
    online
      Sergey RockStar, 15.06.2021 12:52
    +2
    По игре с Бельгийцами Россия показалась самой слабой командой на Евро. Я почему-то уверен на 99%, что с группы они не выйдут. А вот наша сборная точно не повторит ошибок 2016 года, да и игра сейчас все же по лучше: хотя бы, есть кому забивать )
    SevaCherkago
    online
      SevaCherkago, 15.06.2021 12:31
    +2
    Не совсем приятно, но объективно...
    olshody
    online
      olshody, 15.06.2021 15:44
    +1
    Александр Казюк, 15.06.2021 13:59
    Наша сборная с Бельгией не играла ни разу. А ваша сборная играла 8 раз, из них 2 ничьи и 6 поражений. Разница мячей 19-7
    В том то и дело, что НАША сборная Украины ещё не играла против сборной Бельгии!!! И мы не знаем, как бы это выглядело. Были встречи только молодёжных команд.
    Про "вашу", вашим и пиши.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 15.06.2021 13:12
    +1
    На счёт моментов не соглашусь. А вот на счёт сровнения игры нашех парней и ихних в точку. Дзюба такой дзюба
    Husgvarna
      Husgvarna, 15.06.2021 13:10
    +1
    Local78, 15.06.2021 12:50
    Чому із-за поребрика стільки порівняльних характеристик з нашою збірною?
    Ото ж, порівняння з Мальтою чи з Німеччиною? Слабо? Андронов і Уткін дістали вже, все їм Україна муляє очі.
    Barunda
    online
      Barunda, 15.06.2021 18:24
    0
    _MAKs_7777_, 15.06.2021 12:40
    Что сделал Дзюба??Теребунькал
    а ты не Теребунькаешь?
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 15.06.2021 18:02
    0
    olshody, 15.06.2021 15:44
    В том то и дело, что НАША сборная Украины ещё не играла против сборной Бельгии!!! И мы не знаем, как бы это выглядело. Были встречи только молодёжных команд.
    Про "вашу", вашим и пиши.
    Не вижу в коммениарии, на который я ответил, слова «бы»
    Сергей Шец
    online
      Сергей Шец, 15.06.2021 13:09
    0
    А смысл сравнивать наших лидеров?)) 😂 у нас они есть, а на россии разве такие умеют я?) 😂