Михайло БОЯРСЬКИЙ: «Україна набагато сильніша за Росію! Ми б їм продули»

Відомий артист позаздрив грі збірної України у поєдинку із Нідерландами

Михайло БОЯРСЬКИЙ: «Україна набагато сильніша за Росію! Ми б їм продули»
© ФК Зеніт. Михайло Боярський

Відомий артист Михайло Боярський порівняв збірні Росії та України на Євро-2020.

«Звичайно, Україна набагато сильніша за Росію! Вони приголомшливо грали з Нідерландами. Матч був чудовим! Я позаздрив, як грала Україна! Чудово! Якби ми грали з Україною, то продули б неодмінно», — сказав Боярський.

У своєму першому матчі на Євро-2020 Росія розгромно програла Бельгії (0:3), Україна поступилася Нідерландам (2:3).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Спорт-Експрес

(1045 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Сергей Кудинов
      Сергей Кудинов, 15.06.2021 23:03
    +1
    каналия Бояра теперь снимет шляпу и оденет футболку Украины
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 15.06.2021 22:48
    0
    Мы это знаем и без крымнашиста.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 15.06.2021 20:59
    0
    pl2012ua, 15.06.2021 00:58
    адекватный отзыв от Боярского, спасибо на этом.
    вдвойне приятно, зная что он давно с умасошел...
    umnuy2
    online
      umnuy2, 15.06.2021 20:46
    0
    Ёкарный Бабай, 14.06.2021 12:24
    Тысяча чертей! Каналья! - добавил Михаил Сергеевич.
    и затянул харьковский хит лалалала в стиле Зеленоглазого такси
    firstromario
    online
      firstromario, 15.06.2021 19:34
    -2
    одного дня ми не будем переживати що про Україну думають ці лосі... не можу дочекатись (чисто клацнув на статтю що б взнати чи цей лось насправді лось, виявилось що лось)
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 15.06.2021 18:49
    +2
    Дмитрий Чёрный, 15.06.2021 18:45
    Миша, ах ты скрытный "биндеровец"!
    От зіграла людина в "Тарасі Бульбі" і заразилася)
    Дмитрий Чёрный
    online
      Дмитрий Чёрный, 15.06.2021 18:45
    +4
    Миша, ах ты скрытный "биндеровец"!
    Yatskiv Timofiy
      Yatskiv Timofiy, 15.06.2021 18:32
    +5
    Кацапи зараз скажуть, що Міша це 5-та колона і що продався америкосам.)))
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 15.06.2021 18:13
    0
    linesman, 15.06.2021 12:27
    Ох, Міхаіл, шоб ви не сіли в СІЗО років на 5, і будете рахувать там відсутні підвіски, з вашим царем все можливо. За вашу думку дякуюємо.
    Та ні, вони його скоріш за все новачком отруюють... В цьому у них досвід величезний!
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 15.06.2021 18:05
    +1
    KOLDUNBCEM, 15.06.2021 13:25
    Міша, іди в сраку!
    А що він не так сказав? Увесь світ бачив що Україна достойно програла Нідерландам у гостях, а рашка дома в одні ворота всосала!
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 15.06.2021 18:03
    -3
    Молодец Миша. Я тебя снова зауважал!
    Face Control
    online
      Face Control, 15.06.2021 13:56
    +2
    Боярский адекватный человек.
    KOLDUNBCEM
    online
      KOLDUNBCEM, 15.06.2021 13:25
    0
    Міша, іди в сраку!
    Servicant
      Servicant, 15.06.2021 13:05
    -1
    Как? Он ещё жив?! )))
    linesman
      linesman, 15.06.2021 12:27
    +8
    Ох, Міхаіл, шоб ви не сіли в СІЗО років на 5, і будете рахувать там відсутні підвіски, з вашим царем все можливо. За вашу думку дякуюємо.
    evgenbarmaley
      evgenbarmaley, 15.06.2021 10:25
    +5
    Саша Зардунов, 14.06.2021 15:59
    В Украина большая пятая колонна.
    Ага, скоро будет кричать "Слава Україні"🤣🤣🤣
    bullyUA
    online
      bullyUA, 15.06.2021 09:20
    +7
    Interstellar Петрович, 15.06.2021 02:10
    Ничего. Русские еще встанут с колен, и обыграют Францию с Германией.
    Ничего. Русские еще встанут с колен и будут уверенно стоять раком.
    Interstellar Петрович
    online
      Interstellar Петрович, 15.06.2021 02:10
    -4
    Ничего. Русские еще встанут с колен, и обыграют Францию с Германией.
    pl2012ua
      pl2012ua, 15.06.2021 00:58
    +6
    адекватный отзыв от Боярского, спасибо на этом.
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 14.06.2021 17:44
    +9
    euro2012_za_2012euro, 14.06.2021 15:36
    Я думаю, если мыслить глобально, одинаково сыграли:
    Россия не "отомстила" Бельгии за 1/8 ЧМ СССР 3:4 Бельгия (причем с учётом отбора третий раз подряд).
    Украина не "отомстила" Нидерландам за Финал ЕВРО 1988 СССР 0:2 Голландия.
    Цікавий ти User, Шановний. До чого тут раСІСЯ до цих ЧС-86, ЧЄ-88, як і ЧС-1982? Та збірна, хоч і мала лейбу совка, але в ній, - давай підіб'ємо -, було, або майже було, у середньому ПІВТОРА лаптя. 1982- Українці/Грузини +Дасаєв,Хидіятулін(татарини), а Гаврілов за наказом компартії, і вірмен Оганесян///1986-всі українці+ Дасаєв+ білорус Алейніков///1988, теж саме, на 80% Наші.
    Letifer
    online
      Letifer, 14.06.2021 12:35
    +34
    Боярский, конечно, запутинец
    Но тут только последний идиот не признал бы очевидного
    dd dent
      dd dent, 14.06.2021 12:16
    +32
    В кое то веки дело говорит, хорошо бы встретиться и наподдать вашим
    Руслан Кириченко
    online
      Руслан Кириченко, 14.06.2021 12:23
    +28
    Каналья тему глаголит
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 14.06.2021 12:22
    +26
    Вот реакция не предвзятого человека, который действительно не болеет за нас, и тот впечатлён игрой нашей сборной. Сыграли достойно, за игру не стыдно.
    bonv
    online
      bonv, 14.06.2021 12:16
    +21
    100%
    Руслан Кириченко
    online
      Руслан Кириченко, 14.06.2021 12:25
    +20
    На российском спортбоксе большенство россиян довольны яркой игрой нашей сборной
    Vadym_ukr
      Vadym_ukr, 14.06.2021 12:42
    +17
    Человек просто разбирается в футболе, а не какие-то там милоновы.
    Андрій Гусак
    online
      Андрій Гусак, 14.06.2021 13:16
    +15
    GREEN DAY belokon, 14.06.2021 12:40
    да тебе вообще ничего не треба, жить в говне ну и ладно, аби червоно-чорний прапор майорів над головою, да ?
    В гівні живеш ти. А я в УКРАЇНІ.
    P.S. грін дей це українська горілка. таке що переназвись бояришником чи що
    Андрій Гусак
    online
      Андрій Гусак, 14.06.2021 12:28
    +15
    Trasher311987, 14.06.2021 12:17
    Депортируют Миша))).
    А вообще приятно как вчера болели на первом канале за нас.
    Не треба нам таких вболівальників за поребрика. Вони потім з МЕЧОМ до нас прийдуть і будуть всім розказувати: ми адін народ пришлі защіщать болельщіков України
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 14.06.2021 14:43
    +13
    Тысяча чертей, а Дартаньян ведь прав
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 14.06.2021 12:24
    +13
    Тысяча чертей! Каналья! - добавил Михаил Сергеевич.
    Rzechpospolita
    online
      Rzechpospolita, 14.06.2021 12:44
    +12
    1000 чертей, отКанальяли бы мы расею😁
    ENJOY-_-
      ENJOY-_-, 14.06.2021 12:26
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    тысяча чертей! Он прав!!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 14.06.2021 12:17
    +11
    Депортируют Миша))).
    А вообще приятно как вчера болели на первом канале за нас.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 14.06.2021 14:43
    +10
    Соглашусь с д'Артаньяном
    axylinam
    online
      axylinam, 14.06.2021 13:04
    +10
    Боярышников прав,мы явно сильнее кокошников
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 14.06.2021 17:44
    +9
    euro2012_za_2012euro, 14.06.2021 15:36
    Я думаю, если мыслить глобально, одинаково сыграли:
    Россия не "отомстила" Бельгии за 1/8 ЧМ СССР 3:4 Бельгия (причем с учётом отбора третий раз подряд).
    Украина не "отомстила" Нидерландам за Финал ЕВРО 1988 СССР 0:2 Голландия.
    Цікавий ти User, Шановний. До чого тут раСІСЯ до цих ЧС-86, ЧЄ-88, як і ЧС-1982? Та збірна, хоч і мала лейбу совка, але в ній, - давай підіб'ємо -, було, або майже було, у середньому ПІВТОРА лаптя. 1982- Українці/Грузини +Дасаєв,Хидіятулін(татарини), а Гаврілов за наказом компартії, і вірмен Оганесян///1986-всі українці+ Дасаєв+ білорус Алейніков///1988, теж саме, на 80% Наші.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 14.06.2021 12:47
    +9
    ну если кольорованый путиноид такое говорит, то таки да!))
    linesman
      linesman, 15.06.2021 12:27
    +8
    Ох, Міхаіл, шоб ви не сіли в СІЗО років на 5, і будете рахувать там відсутні підвіски, з вашим царем все можливо. За вашу думку дякуюємо.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 15.06.2021 09:20
    +7
    Interstellar Петрович, 15.06.2021 02:10
    Ничего. Русские еще встанут с колен, и обыграют Францию с Германией.
    Ничего. Русские еще встанут с колен и будут уверенно стоять раком.