Леонід БУРЯК про форму України: «Я з повагою ставлюся до Росії»

Фахівець заявив, що футбол поза політикою

Леонід БУРЯК про форму України: «Я з повагою ставлюся до Росії»
© ФК Динамо Київ. Леонід Буряк

Відомий у минулому гравець «Динамо» Леонід Буряк прокоментував рішення УЄФА про форму збірної України.

Нагадаємо, що Україну зобов'язали прибрати з форми слоган «Героям слава».

«Форма збірної України? Я, природно, не можу щось інше сказати. Все що зроблено Павелко та Українською асоціацією футболу - я з повагою ставлюся. Так, я думаю, що футбол поза політикою. У мене багато друзів у Росії, мій перший тренер був з Росії. Я з повагою ставлюся до Росії. Я не політик, я не хочу говорити на ці теми і давати якісь оцінки. Мене цікавить футбол. Я хочу говорити тільки про футбол. Той же Черчесов - я його знаю. Ми з ним разом грали, і я до нього з повагою ставлюся. Я не зможу плювати в той бік, коли нас багато пов'язувало. Як з радянським футболом, так і з російським. Так що я з повагою ставлюся, а все інше нехай політики розбираються. Але, звичайно, я з повагою ставлюся рішенням УАФ», - сказав Буряк.

Читайте також: Слоган за картою? Павелко розповів деталі про переговори з УЄФА.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport24.ru

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Nikola Tesla
    online
      Nikola Tesla, 15.06.2021 15:26
    0
    Был Буряк а стал Свекла
    Nikola Tesla
    online
      Nikola Tesla, 15.06.2021 15:25
    0
    Уважитель Буряк
    adidas77
    online
      adidas77, 14.06.2021 19:37
    +2
    Хочу уважить всех!
    С уважением, Буряк
    west_022
    online
      west_022, 14.06.2021 19:28
    -2
    AЛВ, 14.06.2021 14:55
    Із- за таких "буряків",що поважають московію і страждає Україна понад 350 років....
    сколько???
    Andrii Seev
      Andrii Seev, 14.06.2021 19:23
    +3
    Был Буряк, стал Мудак.
    Александр Казюк
      Александр Казюк, 14.06.2021 18:26
    0
    Интересно.. а куда мой коммент делся? Никого вроде не оскорблял, не матерился...
    lomancevova
      lomancevova, 14.06.2021 16:06
    +15
    Он мне чем то напоминает Ломаченко.
    Боксировал, редко интервью давал.
    Все за него болели (и я в том числе).
    А потом заговорил и полезла вата из всех его щелей.
    Был Ломаченко, стал Ватаченко.
    Теперь и этот Свёкла
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 14.06.2021 16:06
    +8
    Я думал, после 2013 года, таких уникумов осталось всего-то ничего в Украине, которые с уважением относятся к раССеи... мда, чемодан, вокзал/аэропорт -раССея - Леня
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 14.06.2021 16:01
    +11
    Ну зачем выходить и показывать свою глупость. Тепер. ты Свекла стал глубоко неуважаемым в Украине. интересно, а в самой России буряки уважают?
    ENJOY-_-
      ENJOY-_-, 14.06.2021 15:49
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    короче он ко всем с уважением относится
    stopor2016
    online
      stopor2016, 14.06.2021 15:42
    +6
    norma_zap, 14.06.2021 15:17
    Леонид Иосифович, так чей Крым?
    Він з повагою ставиться , а чий - не знає. Ви ж з Черчесовим не грали ?
    vizuals
    online
      vizuals, 14.06.2021 15:39
    +3
    vizuals, 14.06.2021 15:06
    Тобто, коли якийсь натяк на співпрацю УПА з Германією є, який був у перших двох роках 2 Світової, вони воняють на всю країну, а коли справа стосується рашкованів, які робить теж саме (захоплення території під приводом захисту якогось там миру) - це повага. Ну що, дочекалися. Какая разница у дії
    Я мушу виправитися - Германія, з якою перших 2 роки співпрацювала УПА, захоплювала чужи землі,. А ось УПА чужих земель на відміну від рашкі не захоплювала. А Буряк рашку поважає. Хто він після цього? Просто по факту - хто такий Буряк, скажить мені?
    norma_zap
    online
      norma_zap, 14.06.2021 15:17
    +12
    Леонид Иосифович, так чей Крым?
    vizuals
    online
      vizuals, 14.06.2021 15:06
    +9
    Тобто, коли якийсь натяк на співпрацю УПА з Германією є, який був у перших двох роках 2 Світової, вони воняють на всю країну, а коли справа стосується рашкованів, які робить теж саме (захоплення території під приводом захисту якогось там миру) - це повага. Ну що, дочекалися. Какая разница у дії
    olshody
    online
      olshody, 14.06.2021 15:04
    -5
    Он сказал: "я не хочу говорить на эти темы". А его всё равно раскрутили на какое то непонятное интервью, неизвестно кому.
    Хотя главное я увидел по ссылке в другом...
    — Верите ли, что сборная Украины и России могут встретится на этом Евро?
    — Все может быть, но я об этом пока не думаю. Я думаю только о следующих матчах. Если это случится, то придет время и мы все поговорим об этом, — сказал Буряк
    в беседе с корреспондентом Sport24 Араратом Мамбреяном.
    Fanat
      Fanat, 14.06.2021 14:58
    +15
    дЯДЯ лЬОНЯ, ТЫ ДУРАК....???
    AЛВ
    online
      AЛВ, 14.06.2021 14:55
    +14
    Із- за таких "буряків",що поважають московію і страждає Україна понад 350 років....
    Turnok
      Turnok, 14.06.2021 14:52
    +2
    Ну теперь всё, зря он это сказал.
    dd dent
    online
      dd dent, 14.06.2021 14:45
    +25
    Стоит ли относится с уважением к тем, кто не ценит и не уважает территориальную целостность твоего государства и вторгнется бесцеремонно?
    turist86
    online
      turist86, 14.06.2021 14:34
    +22
    На сьому річницю трагедії таке ляпнути? Щоб у тебе, Буряк, язик відсох
    14 червня 2014 року російські терористи збили український Іл-76 під час заходження на посадку в аеропорту Луганська.
    "Загибель усіх 49 військових, які перебували на борту, стала найбільшою втратою з початку Антитерористичної операції та найбільшою на той час одночасною втратою Збройних сил України за весь період незалежності".
    ManUtd
    online
      ManUtd, 14.06.2021 14:05
    +36
    Живёшь нормально в Украине с фамилией Буряк, потом даёшь комментарий на 8-й год войны, что с уважением относишься к расии. Бац, и ты Лёня Свекла
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 14.06.2021 14:09
    +28
    Очень удобная позиция:
    я уважаю Украину,я уважаю Россию и хочу говорить только о футболе...
    Как говорил классик: ...бойтесь равнодушных...это с их молчаливого согласия..."
    dd dent
    online
      dd dent, 14.06.2021 14:45
    +25
    Стоит ли относится с уважением к тем, кто не ценит и не уважает территориальную целостность твоего государства и вторгнется бесцеремонно?
    Istm
    online
      Istm, 14.06.2021 14:08
    +25
    з повагою до Росії? Погань ти, Леонід.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 14.06.2021 14:33
    +23
    паскуда! Пойди это скажи родственникам погибших и людям бросивших дома что б спастись от "русского мира"
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 14.06.2021 14:09
    +23
    Так наши офицеры тоже с уважением относились к русским, вместе служили когда-то, вместе праздновали праздники, а потом дорогие уважительные россияне поверили в байки Киселя и Соловья и пошли сбивать наши самолеты и вертолеты на нашей территории. Это делали русские своими руками, потому что никакой повстанец из шахты не обладает достаточным для этого военным опытом. А те спортсмены с которыми Буряк играл, отвешивают красноречивый одобрямс линии партии. Больше не может быть никакого уважения к ним.
    turist86
    online
      turist86, 14.06.2021 14:34
    +22
    На сьому річницю трагедії таке ляпнути? Щоб у тебе, Буряк, язик відсох
    14 червня 2014 року російські терористи збили український Іл-76 під час заходження на посадку в аеропорту Луганська.
    "Загибель усіх 49 військових, які перебували на борту, стала найбільшою втратою з початку Антитерористичної операції та найбільшою на той час одночасною втратою Збройних сил України за весь період незалежності".
    VoOne1983
      VoOne1983, 14.06.2021 14:16
    +22
    Комбриг Кривошеїн в интерв’ю газеті Правда : “ниче плохого про немцев сказать не могу, с уважением отношусь к вермахту. Нас с ними очень много связывает. С тем же Гудерианом. Вместе Польшу брали, в Бресте парад проводили. Для меня армия вне политики. Это пусть Генштаб решает. Война так война, но я вне политики”
    Якось так виходить
    lomancevova
      lomancevova, 14.06.2021 16:06
    +15
    Он мне чем то напоминает Ломаченко.
    Боксировал, редко интервью давал.
    Все за него болели (и я в том числе).
    А потом заговорил и полезла вата из всех его щелей.
    Был Ломаченко, стал Ватаченко.
    Теперь и этот Свёкла
    Fanat
    online
      Fanat, 14.06.2021 14:58
    +15
    дЯДЯ лЬОНЯ, ТЫ ДУРАК....???
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 14.06.2021 14:15
    +15
    На пенсію треба в іппєня РФ за 15 тисяч рублів. Тоді більше полюбиш кацапію
    AЛВ
    online
      AЛВ, 14.06.2021 14:55
    +14
    Із- за таких "буряків",що поважають московію і страждає Україна понад 350 років....
    Rzechpospolita
      Rzechpospolita, 14.06.2021 14:33
    +14
    Буряк не Козак - Буряк к1зяк
    Сергій Лавренюк
      Сергій Лавренюк, 14.06.2021 14:13
    +13
    Ні холодне, ні тепле. Тоді я до буряка ставлюся без будь-якої поваги
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 14.06.2021 14:11
    +13
    Ёкарный Бабай, 14.06.2021 14:09
    Так наши офицеры тоже с уважением относились к русским, вместе служили когда-то, вместе праздновали праздники, а потом дорогие уважительные россияне поверили в байки Киселя и Соловья и пошли сбивать наши самолеты и вертолеты на нашей территории. Это делали русские своими руками, потому что никакой повстанец из шахты не обладает достаточным для этого военным опытом. А те спортсмены с которыми Буряк играл, отвешивают красноречивый одобрямс линии партии. Больше не может быть никакого уважения к ним.
    А Колыванов,футболист "вне политики",сказал,что СБУ вообще должна играть с флагом аквафреш...
    И Леня не возмутился...
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 14.06.2021 14:11
    +13
    В линиридинири Буряк міг би бути зразковим апалчєнцем-поліцаєм.
    norma_zap
    online
      norma_zap, 14.06.2021 15:17
    +12
    Леонид Иосифович, так чей Крым?
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 14.06.2021 16:01
    +11
    Ну зачем выходить и показывать свою глупость. Тепер. ты Свекла стал глубоко неуважаемым в Украине. интересно, а в самой России буряки уважают?
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 14.06.2021 14:22
    +11
    не буряк ты, а свёкла
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 14.06.2021 14:25
    +10
    VoOne1983, 14.06.2021 14:16
    Комбриг Кривошеїн в интерв’ю газеті Правда : “ниче плохого про немцев сказать не могу, с уважением отношусь к вермахту. Нас с ними очень много связывает. С тем же Гудерианом. Вместе Польшу брали, в Бресте парад проводили. Для меня армия вне политики. Это пусть Генштаб решает. Война так война, но я вне политики”
    Якось так виходить
    А потім був Холокост... Якось так виходить. Загрався Льоня.