Дружина Маліновського: «Буффону пощастило, що Русіка замінили»

Роксана Маліновська вважає, що після заміни Руслана в «Аталанти» не було шансів

7174
11
Getty Images / Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

Роксана Маліновська, дружина 28-річного півзахисника «Аталанти» і збірної України Руслана Маліновського, прокоментувала гру свого чоловіка у фіналі Кубку Італії проти «Ювентуса» (1:2).

«Мені, звичайно ж, дуже прикро, що Русіка замінили. Чула, що це був ніби як останній матч Буффона. Йому пощастило, інакше міг би отримати ще один гол.

Вважаю, що всі атакуючі футболісти, які вийшли на поле для того, щоб збільшити шанси забити, не мали шансів відзначитися через те, що у них не було такого хорошого асистента, як Русік. Шкода, що він пішов [з поля] рано. Я засмутилася, ми були так близькі [до трофею]», - розповіла Роксана в соціальних мережах.

Відзначимо, що Руслан забив єдиний гол своєї команди, але був замінений на 67-й хвилині зустрічі.