Аталанта – Ювентус – 1:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку фінального поєдинку Кубку Італії

Аталанта – Ювентус – 1:2. Текстова трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

Кубок Італії. Фінал.

«Аталанта» – «Ю вентус» - 1:2

 Маліновський, 42 – Кулусевскі, 31, Кьеза, 73

 Маліновський, 36, Ромеро, 78, Фройлер, 85, де Роон, 87, Иличич, 90 – Кьєлліні, 27, де Лігт, 40

 Толой, 89 (поза межами поля)

«Аталанта»: Голліні – Паломіно, Ромеро, Толой (Джимсіті, 77) – Госенс (Міранчук, 82), Фройлер, де Роон, Хатебур (Ілічіч, 77) – Пессіна (Пашаліч, 68) – Сапата, Маліновський (Муріель, 68).

Запасні: Спортьєлло, Россі, Мехле, Шутало, Кальдара, Руджері, Ламмерс.

«Ювентус»: Буффон – Даніло, де Лігт, Кьєлліні, Куадрадо – Кьеза (Дібала, 74), Рабіо, Бентанкур, Маккенні – Роналду, Кулусевскі (Бонуччі, 81).

Запасні: Щесни, Пінсольо, Демірал, Фработта, Артур, Ремсі, Бернардескі, Мората.

Арбітр: Давіде Маса (Імперія, Італія).

Стадіон: «Мапеи » (Реджо-Емілія, Італія).

У середу, 19-го травня, відбудеться поєдинок фінального поєдинку Кубка Італії, в якому змагатимуться бергамаська «Аталанта» та туринський «Ювентус». Матч пройде в Реджо-Емілії (Італія), на полі стадіону «Мапеі», початок о 22:00.

Урятувати провальний сезон – таке завдання у туринського «Ювентуса» на фінальний поєдинок Кубка Італії в цьому сезоні. «Зебри» не тримали цей трофей в своїх руках протягом двох сезонів до цього, а їхній суперник по вирішальному поєдинку – «Аталанта» – із далекого 1963 року. Однак, у реаліях поточного футбольного року ніхто не скаже, що «оробічі» не мають шансів підняти над головою кубок. Навіть більше – друга, на поточний час, команда країни оступилася в 2019 році лише в фіналі, поступившись римському «Лаціо» (0:2), тому в своїх поточних кондиціях цілком може завершити сезон вагомим досягненням. Руслан Маліновський і Віктор Коваленко мають шанси вперше завоювати трофей на Апеннінському півострові – із однієї тільки цієї причини цю гру варто дивитися.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Аталанта» – «Ювентус». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Тарас Чубак
    online
      Тарас Чубак, 20.05.2021 00:03
    +1
    Mac_Gyver, 19.05.2021 23:59
    Малина играл слабовато, но без него команда вообще рассыпалась.
    Згоден, але ж він при своїй не найкращій грі може витягнути і це він постійно доказує, навіщо постійно міняти, тим більше так рано
    Тарас Чубак
    online
      Тарас Чубак, 20.05.2021 00:02
    0
    Saar, 19.05.2021 23:41
    А там еще Милан смистит Аталанту на третье место 🤣
    Та то вже якось пофіг, головне ЛЧ. І скажу про матч, перший тайм краща була Аталанта, другий Ювентус. По друге хоч і Руслан був на жовтій та загалом матч не найкращий, але це зараз гравець моменту - тільки дай вільний простір, а тут знову заміна...і знову гра пішла по п*****. Це вже далеко не вперше, найкращий на полі Малиновський чи ні, забив гол чи віддав асист - абсолютно пофіг - все рівно 60-70 хв. на банку.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 20.05.2021 00:01
    0
    introvert, 19.05.2021 23:35
    Хотя с точки зрения интересов Аталанты - замена Малины явно не в тему. Как и с Ромой, стоило Руслану уйти, игра команды подразвалилась.
    Как и с Дженоа.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 19.05.2021 23:59
    0
    Малина играл слабовато, но без него команда вообще рассыпалась.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 19.05.2021 23:58
    0
    introvert, 19.05.2021 23:54
    Миранчук так вообще, просто слезы.
    Миранчук всё стесняется поставить ногу пожестче.
    adidas77
      adidas77, 19.05.2021 23:57
    +1
    Иван Иванов, 19.05.2021 23:51
    Ну ОК-ОК, перепроверил - так и есть, не разобрался. Ну, в кубках класс всегда выше качества
    Элементарно всё, один тренер переиграл другого.
    И удивительно, что даже Пирло переиграл Гасперини...
    Хотя сегодня, как и много раз до этого финала, Гасперини переиграл сам себя!
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 19.05.2021 23:56
    0
    Saar, 19.05.2021 23:55
    Браво!
    Ты тоже суперлиговый?
    adidas77
      adidas77, 19.05.2021 23:55
    +1
    Saar, 19.05.2021 23:51
    В каком бы состоянии не был Ювентус -это итальянская Феррари!
    Не сложно быть Ферари, когда тренер команды соперника тебе всячески помогает.
    introvert
    online
      introvert, 19.05.2021 23:55
    +5
    Юве с титулом, Руслана с голом. Гасперини спасибо, что интересы нашей сборной ставит выше собственных
    Всем пока.
    Saar
    online
      Saar, 19.05.2021 23:55
    0
    Браво!
    Saar
    online
      Saar, 19.05.2021 23:55
    0
    Браво!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.05.2021 23:54
    +2
    Вполне возможно это был последний матч и соответственно пропущенный мяч Буффона в Ювентусе. И может последний его трофей...
    В последнем туре чемпионата скорее всего будет играть Щесны.
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 19.05.2021 23:54
    0
    Saar, 19.05.2021 23:51
    В каком бы состоянии не был Ювентус -это итальянская Феррари!
    Ага, суперлиговая феррари! Кончай с этими клубами, они уже всё доказали чего стоят
    introvert
    online
      introvert, 19.05.2021 23:54
    +2
    Миранчук так вообще, просто слезы.
    Saar
    online
      Saar, 19.05.2021 23:51
    0
    В каком бы состоянии не был Ювентус -это итальянская Феррари!
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 19.05.2021 23:51
    0
    adidas77, 19.05.2021 23:42
    Какая ЛЧ???
    Аталанта уже вышла в ЛЧ
    И титул в Италии, важнее любого участия в ЛЧ
    Не напомните мне последний титул Аталанты? Что бы ими пренебрегать!
    Ну ОК-ОК, перепроверил - так и есть, не разобрался. Ну, в кубках класс всегда выше качества
    Saar
    online
      Saar, 19.05.2021 23:48
    0
    Мората хорошо заьюбивает на заменах. Пора выпустить бы уже!
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 19.05.2021 23:47
    +1
    Ну и петушара же судья
    sv_2000
    online
      sv_2000, 19.05.2021 23:47
    +5
    introvert, 19.05.2021 23:42
    Потеряли бергамаски нити игры. Да и Муриэль, в отличие от Малиновского, на джокера не тянет.
    Угу... колхоз - совхоз сейчас. Где бы сейчас Аталанте найти игрока, который мог бы пас тонкий отдать, пульнуть хорошенько... Был такой игрок до 60+ минуты, но пропал куда-то)))
    adidas77
      adidas77, 19.05.2021 23:46
    +2
    introvert, 19.05.2021 23:42
    Потеряли бергамаски нити игры. Да и Муриэль, в отличие от Малиновского, на джокера не тянет.
    Игра просто развалилась!
    И это сделал Гасперини своими руками! Такое наворотил с заменами, ужас!
    Браво тренер...
    Maks23
    online
      Maks23, 19.05.2021 22:43
    +9
    Малина красава!
    Empty
    online
      Empty, 19.05.2021 22:35
    +9
    Куадрадо чистый фол ))
    И гол засчитали норм судим )
    Empty
    online
      Empty, 19.05.2021 22:50
    +7
    Saar, 19.05.2021 22:46
    Ось вся різниця в класі і майстерності футболістів: Юве в найгіршому стані (місце табл.), Аталанта і найкращому стані . А на полі все по іншому.
    При всій повазі гол юве мав бути відмінений .. а куадрадо мав жовту получити .. підкат нога піднята вгору м'яч разом з ногою виніс .. чиста жовта навіть в теперішньому АПЛ
    Андрій Літепло
      Андрій Літепло, 19.05.2021 22:43
    +7
    ОТ вам і Малиновський!))
    introvert
    online
      introvert, 19.05.2021 22:43
    +6
    Есть Малина!!!
    introvert
    online
      introvert, 19.05.2021 23:55
    +5
    Юве с титулом, Руслана с голом. Гасперини спасибо, что интересы нашей сборной ставит выше собственных
    Всем пока.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 19.05.2021 23:47
    +5
    introvert, 19.05.2021 23:42
    Потеряли бергамаски нити игры. Да и Муриэль, в отличие от Малиновского, на джокера не тянет.
    Угу... колхоз - совхоз сейчас. Где бы сейчас Аталанте найти игрока, который мог бы пас тонкий отдать, пульнуть хорошенько... Был такой игрок до 60+ минуты, но пропал куда-то)))
    Сан Саныч
    online
      Сан Саныч, 19.05.2021 22:45
    +5
    Малина, ты что творишь?
    Wernadsky
      Wernadsky, 19.05.2021 22:43
    +5
    Гооол Руслан
    fedd1979
    online
      fedd1979, 19.05.2021 22:36
    +5
    Цікаво... 100% фол, з якого "Ювентус" починає гольову атаку... Гол в залишається в силі. Анекдот з тим варом
    Andy Chak
      Andy Chak, 19.05.2021 23:32
    +4
    от і результат долбоєбізма Гасперіні((((((((((((((((
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 19.05.2021 22:51
    +4
    Забавно было наблюдать как под снаряд прыгали 3 защитника и Буффонище )
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 19.05.2021 22:39
    +4
    Постаринке судьи топят за Юве...
    Empty
    online
      Empty, 19.05.2021 22:34
    +4
    Play Games, 19.05.2021 22:32
    Ля...Руслан поки випадає...не те що випадає.незамітний.паси не проходять удари в молоко.кутовий першого не може перебити.потім люди дувуються чого його міняють
    Ето такая первая игра за последних 15 )) так можно все критиковать )
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 19.05.2021 22:51
    +3
    Судья три два раз. Юве гол забил после явного нарушения. При чем там желтая должна была быть. А малина красавчик. Вот бы только к Евро прицел не сбил.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 19.05.2021 22:49
    +3
    Малина - просто топ!
    Aer Bore
      Aer Bore, 19.05.2021 22:45
    +3
    Сапата просто монстр
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 19.05.2021 22:35
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Суддя тридварас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.05.2021 23:54
    +2
    Вполне возможно это был последний матч и соответственно пропущенный мяч Буффона в Ювентусе. И может последний его трофей...
    В последнем туре чемпионата скорее всего будет играть Щесны.
    introvert
    online
      introvert, 19.05.2021 23:54
    +2
    Миранчук так вообще, просто слезы.