Так нечесно! Серія A непомітно вкрала у Маліновського гольову передачу

Sport.ua вимагає від Lega Serie A відновити справедливість

Так нечесно! Серія A непомітно вкрала у Маліновського гольову передачу
© Getty Images/Global Images Ukraine. Твоє обличчя, коли вкрали асист

Хавбек Руслан Маліновський феєрить у «Аталанті», відзначившись результативними діями вже у 10 матчах Серії А поспіль.

15 травня «Аталанта», перемігши «Дженоа» (4:3), в третій раз поспіль вийшла у Лігу чемпіонів. Українець забив гол та віддав результативну передачу. У поточному чемпіонаті в активі Руслана 8 голів та 12 асистів.

Однак, офіційний сайт Serie A дає Руслану тільки 11 гольових передач! Виявляється, був не зарахований асист Маліновського в матчі проти «Беневенто», який відбувся 9 січня (4:1).

Руслан, розвиваючи атаку, віддав передачу вперед на Луїса Муріеля, той змістився в центр та вразив ворота суперника (див. відео нижче). Ніяких питань до асисту не повинно бути!

Sport.ua вимагає від Lega Serie A відновити справедливість!

У Маліновського має бути 12 асистів!

ВІДЕО. 9 сiчня «Аталанта» розібралася з «Беневенто» (4:1).

В 4-му голі Маліновський відзначився результативною передачею на Луїса Муріеля (відео з 03:25).

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(53 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    lenares85
    online
      lenares85, 16.05.2021 14:25
    +1
    асист есть асст каким бы он не был если даже после этого игрок пол поля пробежал
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 16.05.2021 13:34
    +2
    *яку він отримав
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 16.05.2021 13:34
    +4
    Незрозуміло, зазвичай такі паси зараховують як асисти. Власне, це був пас вперед у вільну зону на лінію штрафного майданчика суперника під час динамічної атаки, після якого гравцем, отримавшим таку передачу, був забитий гол (зокрема за рахунок позиції, яку він внаслідок пасу з урахуванням якості останнього).
    REALIST
    online
      REALIST, 16.05.2021 12:32
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Сергей Лесив, 16.05.2021 08:39
    При всій повазі, але ні! Який це асист?!
    передача, після якої забивається гол... Що не так? ...Зінченку ж зарахували в ЛЧ, хоча сам гол - це виключно заслуга форварда...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.05.2021 12:05
    +1
    Малиновский по системе гол+пас
    #12. (8+12)=20.
    Или #14 , если Серия А не засчитают одну передачу в январе.
    Но , шансы на попадание в десятку есть
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 16.05.2021 09:21
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Сергей Лесив, 16.05.2021 08:39
    При всій повазі, але ні! Який це асист?!
    После паса Зинченко третьим касанием Де Брюйне случайно отправил мяч в ворота ПСЖ записали как ассист. Тут примерно то же самое.
    Сергей Лесив
      Сергей Лесив, 16.05.2021 08:39
    -4
    При всій повазі, але ні! Який це асист?!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 16.05.2021 07:30
    -6
    Все правильно,цей гол виключно індівідуальна майстерність Муріеля.Пас Малиновського був очевидний у простій ситуації.Нііякої творчості,оригінальності не було.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.05.2021 00:52
    +3
    Пишите письма в Спортлото !
    Predator
    online
      Predator, 15.05.2021 23:49
    +1
    Спорт уа требует
    EGOS
    online
      EGOS, 15.05.2021 22:50
    +8
    давайте шпроты...е...бите серию А за 3.14здежь...Малина лучший там в этом сезоне..
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 15.05.2021 22:44
    +9
    они там что кьянти упились?))
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 15.05.2021 22:44
    +9
    они там что кьянти упились?))
    EGOS
    online
      EGOS, 15.05.2021 22:50
    +8
    давайте шпроты...е...бите серию А за 3.14здежь...Малина лучший там в этом сезоне..
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 16.05.2021 09:21
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Сергей Лесив, 16.05.2021 08:39
    При всій повазі, але ні! Який це асист?!
    После паса Зинченко третьим касанием Де Брюйне случайно отправил мяч в ворота ПСЖ записали как ассист. Тут примерно то же самое.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 16.05.2021 13:34
    +4
    Незрозуміло, зазвичай такі паси зараховують як асисти. Власне, це був пас вперед у вільну зону на лінію штрафного майданчика суперника під час динамічної атаки, після якого гравцем, отримавшим таку передачу, був забитий гол (зокрема за рахунок позиції, яку він внаслідок пасу з урахуванням якості останнього).
    REALIST
    online
      REALIST, 16.05.2021 12:32
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Сергей Лесив, 16.05.2021 08:39
    При всій повазі, але ні! Який це асист?!
    передача, після якої забивається гол... Що не так? ...Зінченку ж зарахували в ЛЧ, хоча сам гол - це виключно заслуга форварда...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.05.2021 00:52
    +3
    Пишите письма в Спортлото !
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 16.05.2021 13:34
    +2
    *яку він отримав
    lenares85
    online
      lenares85, 16.05.2021 14:25
    +1
    асист есть асст каким бы он не был если даже после этого игрок пол поля пробежал
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.05.2021 12:05
    +1
    Малиновский по системе гол+пас
    #12. (8+12)=20.
    Или #14 , если Серия А не засчитают одну передачу в январе.
    Но , шансы на попадание в десятку есть
    Predator
    online
      Predator, 15.05.2021 23:49
    +1
    Спорт уа требует