Феноменальний художник Аталанти. Неймовірний рекорд встановив Маліновський

У 10 матчах Серії А поспіль українець забивав гол або віддавав гольову передачу

© Getty Images/Global Images Ukraine

Хавбек Руслан Маліновський встановив неймовірний рекорд.

Українець став першим гравцем «Аталанти», який відзначався результативними діями (голи або гольові передачі) в 10 матчах Серії А поспіль.

«Аталанта», перемігши «Дженоа» (4:3), в третій раз поспіль вийшла у Лігу чемпіонів. Маліновський забив гол та віддав результативну передачу. У поточному чемпіонаті в активі Руслана 8 голів і 12 асистів.

10 феноменальних матчів Маліновського (гол+пас)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!