15.05.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Аталанта вийшла в ЛЧ, у Маліновського гол і результативна передача

«Аталанта» за участю Маліновського втретє поспіль вийшла в Лігу чемпіонів

Аталанта вийшла в ЛЧ, у Маліновського гол і результативна передача
© Getty Images/Global Images Ukraine

«Аталанта» в матчі чемпіонату Італії обіграла «Дженоа» з рахунком 4:3 і за тур до кінця гарантувала собі місце в Лізі чемпіонів на наступний сезон.

Український хавбек Руслан Маліновський в переможній зустрічі забив гол і зробив результативну передачу. Всього у гравця вже 8 голів і 12 асистів у сезоні.

В останньому турі «Аталанта» зіграє з «Міланом» в битві за 2-е підсумкове місце Серії A.

Чемпіонат Італії. 37-й тур

Дженоа - Аталанта 3:4
Голи: Шомуродов, 49, 85, Пандєв, 67 (з пен) - Сапата, 9, Маліновський, 26, Госенс, 44, Пашаліч, 51

Дженоа: Маркетті, Онгене, Радовановіч, Масьєлло, Гильоне (Портанова, 58), Заяц (Касо, 46), Ровелла, Меледжоні (Ебонк, 79), Касата (Шомуродов, 46), Пьяца, Дестро (Пандєв, 46)

Аталанта: Голліні, Толой, Ромеро, Джімсіті, Госенс ​​(Паломіно, 76), Хатебор, Фройлер (Пессіна, 46), де Роон, Міранчук, Маліновський (Ламмерс, 58), Сапата (Пашаліч, 46)

Гол Маліновського

Асист Маліновського

Події матчу
84' ГОЛ ! М'яч забив Ельдор Шомуродов (Дженоа).
67' ГОЛ ! З пенальті забив Горан Пандєв (Дженоа).
51' ГОЛ ! М'яч забив Маріо Пашаліч (Аталанта).
49' ГОЛ ! М'яч забив Ельдор Шомуродов (Дженоа).
44' ГОЛ ! М'яч забив Робін Гозенс (Аталанта).
26' ГОЛ ! М'яч забив Руслан Малиновський (Аталанта).
9' ГОЛ ! М'яч забив Дуван Сапата (Аталанта).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vetal
      Vetal, 16.05.2021 00:05
    0
    А если наполи наберёт 79 очей, а Милан, Атланта и Юве по 78 ( теоретически возможно, если Милан проиграет в 36 туре и выиграет у Аталанты. Никто случайно не считал, кто тогда будет (3 лишним?).
    Oliynuk_sport
    online
      Oliynuk_sport, 15.05.2021 22:22
    +4
    Браво Руслан Малиновський! Хороший сезон. Буде запекле протистояння з Міланом в останньому турі.
    adidas77
    online
      adidas77, 15.05.2021 18:24
    +5
    Конечно важнее выиграть Кубок Италии!
    У Аталанты за всю историю один трофей и это Кубок Италии 63 года!
    Второе место будет у Аталанты или третье, это менее значимо, чем выигрыш трофея!
    Alex Romanov
    online
      Alex Romanov, 15.05.2021 18:11
    +4
    A0Va, 15.05.2021 18:07
    Всё равно важно выиграть последний матч.
    А то прошлый сезон смазали домашним поражением...
    Важно выиграть кубок. Это трофей как не крути. А последний матч с Миланом хоть и принципиале в плане борьбы за 2 место, но ничего не даёт в исходе
    Alex Romanov
    online
      Alex Romanov, 15.05.2021 18:10
    +6
    Чуть не просрали, после ухода Сапаты и Малины с поля
    A0Va
    online
      A0Va, 15.05.2021 18:07
    -1
    Всё равно важно выиграть последний матч.
    А то прошлый сезон смазали домашним поражением...
    A0Va
    online
      A0Va, 15.05.2021 18:07
    +3
    Всё равно важно выиграть последний матч.
    А то прошлый сезон смазали домашним поражением...
    Саня Дорошенко
      Саня Дорошенко, 15.05.2021 18:05
    0
    Так 2-4 или 3-4?
    Alex Romanov
    online
      Alex Romanov, 15.05.2021 18:10
    +6
    Чуть не просрали, после ухода Сапаты и Малины с поля
    adidas77
    online
      adidas77, 15.05.2021 18:24
    +5
    Конечно важнее выиграть Кубок Италии!
    У Аталанты за всю историю один трофей и это Кубок Италии 63 года!
    Второе место будет у Аталанты или третье, это менее значимо, чем выигрыш трофея!
    Oliynuk_sport
    online
      Oliynuk_sport, 15.05.2021 22:22
    +4
    Браво Руслан Малиновський! Хороший сезон. Буде запекле протистояння з Міланом в останньому турі.
    Alex Romanov
    online
      Alex Romanov, 15.05.2021 18:11
    +4
    A0Va, 15.05.2021 18:07
    Всё равно важно выиграть последний матч.
    А то прошлый сезон смазали домашним поражением...
    Важно выиграть кубок. Это трофей как не крути. А последний матч с Миланом хоть и принципиале в плане борьбы за 2 место, но ничего не даёт в исходе
    A0Va
    online
      A0Va, 15.05.2021 18:07
    +3
    Всё равно важно выиграть последний матч.
    А то прошлый сезон смазали домашним поражением...
    Vetal
    online
      Vetal, 16.05.2021 00:05
    0
    А если наполи наберёт 79 очей, а Милан, Атланта и Юве по 78 ( теоретически возможно, если Милан проиграет в 36 туре и выиграет у Аталанты. Никто случайно не считал, кто тогда будет (3 лишним?).
    Саня Дорошенко
      Саня Дорошенко, 15.05.2021 18:05
    0
    Так 2-4 или 3-4?