Еліна Світоліна - Іга Свьонтек. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу 1/4 фіналу на турнірі в Римі

Еліна Світоліна - Іга Свьонтек. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

15 травня перша ракетка України Еліна Світоліна (№6 WTA) проведе перенесений матч 1/4 фіналу на турнірі WTA 1000 в Римі.
 
Українка, посіяна під п'ятим номером, зіграє в 1/4 фіналу проти діючої чемпіонки Ролан Гаррос Іги Свьонтек з Польщі (№15 WTA). Початок матчу - о 12:00 за Києвом.
 
Переможниці зустрічі доведеться грати півфінальний матч в цей же день четвертим запуском на центральному корті після зустрічі Райллі Опелка - Рафаель Надаль. Орієнтовний час початку матчу - не раніше 16:00 за Києвом.

 

Шлях на турніні

Стадія  Світоліна  Свьонтек
1-е коло -  Ріск (5-4, відмова) №27 WTA
2-е коло  Анісімова (2-6 6-3 6-4) №39 WTA  Кіз (7-5 6-1) №23 WTA
3-є коло  Мугуруса (6-4 6-1) №12 WTA  Крейчикова (3-6 7-6 7-5) №40 WTA

Це буде перша очна зустріч тенісисток.

У наступному раунді переможниця матчу змагатиметься проти Корі Гауфф з США (№35 WTA).

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 15.05.2021 20:00
    -2
    панове! Призвище Польки СВЯТЕК !
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 15.05.2021 14:11
    -1
    introvert, 15.05.2021 13:46
    Не срослось. Жаль, но не конец света.
    Иге желаю выиграть турнир.
    Тут їй в цьому вже ніхто не завадить.
    Alexsander Sichkarenko
      Alexsander Sichkarenko, 15.05.2021 13:59
    0
    Следующие мучения будем наблюдать на Ролан Гарросе и Умблдоне...
    Elis
    online
      Elis, 15.05.2021 13:57
    +1
    Vlad Ltava, 15.05.2021 13:49
    РГ стартує 30 , а сьогодні 15 травня , дбл !!
    Барті не ідіотка зніматись перед Шоломом. А вас, шановний, в ігнор. Допоки не вивчите ще якісь букви крім трьох.
    Сьогодні ваш день. Вперед лити гидоту - все, чим наповнені всередині.
    romeoboss50
      romeoboss50, 15.05.2021 13:51
    -2
    Полячка Шлендра знову опустила
    Еліну з неба на землю. Я не розумію як так з Мугурузой все
    було просто супер,а зараз що так
    вплинуло на Еліну
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 15.05.2021 13:51
    +2
    Всё как обычно и всегда.
    introvert
    online
      introvert, 15.05.2021 13:50
    +1
    anachar, 15.05.2021 13:48
    Эх Эля, Эля! Ничего эта полька не показала, .... жаль!
    Серьезно? Вы понимаете, что этими словами унижаете не Игу, а Элину?
    Полька показала очень умный и содержательный теннис.
    Elis
    online
      Elis, 15.05.2021 13:50
    0
    samird, 15.05.2021 13:47
    А що ще ти любишь, синку?
    Шось з синками у ВАС не склалось, шановний Трохи мимо
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 15.05.2021 13:49
    -1
    Elis, 15.05.2021 13:47
    Не так Еліна зрозуміла мої слова не доводити до таю.
    Плюнути, розтерти і готуватись до РГ. Дві гри в один день перед шоломом непотрібні. Єдине, засмучує така її гра.
    РГ стартує 30 , а сьогодні 15 травня , дбл !!
    serega-2019
    online
      serega-2019, 15.05.2021 13:48
    0
    *Ролан Гаросі
    Kanarejka
      Kanarejka, 15.05.2021 13:48
    -5
    Лузерка! Нема слів
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 15.05.2021 13:48
    +3
    Отдать свою подачу , легко и без борьбы ,при счете 5-6 !!??
    anachar
      anachar, 15.05.2021 13:48
    -1
    Эх Эля, Эля! Ничего эта полька не показала, .... жаль!
    sirjoga
    online
      sirjoga, 15.05.2021 13:47
    +1
    Сказати, що Еліна не виправдала очікування - нічого не сказати
    serega-2019
    online
      serega-2019, 15.05.2021 13:47
    0
    Шкода.., але матч хороший потенціал і бажання є.
    Успіхів Еліно на Ролан Наросі!
    Elis
    online
      Elis, 15.05.2021 13:47
    +3
    Не так Еліна зрозуміла мої слова не доводити до таю.
    Плюнути, розтерти і готуватись до РГ. Дві гри в один день перед шоломом непотрібні. Єдине, засмучує така її гра.
    vital
    online
      vital, 15.05.2021 13:47
    +3
    Скільки разів полька рятувала гейми своїми дропами. Така тепер молодь - дропи вміють, свічки теж. Старій гвардії важкувато з ними прийдеться.
    introvert
    online
      introvert, 15.05.2021 13:47
    +1
    Elis, 15.05.2021 13:41
    Ех, не доводити б до таю. Треба брейкати.
    Іга послухалась
    samird
    online
      samird, 15.05.2021 13:47
    -2
    Elis, 15.05.2021 13:29
    Люблю коли Еля включається і втирає носа всяким Торопцевим
    Бо в своїх треба вірити до останнього удару.
    Давай, Еля!
    А що ще ти любишь, синку?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 15.05.2021 13:47
    +3
    На жаль, нічого дивного. Коли нема стабільності в грі, так і виходить. Один хороший матч - один невдалий.
    Elis
    online
      Elis, 14.05.2021 14:32
    +14
    Publius, 14.05.2021 13:51
    Опять Барти? Ну кто бы ее куда-нибудь запрятал до финала?
    Все просто: отримуєш 2-ий номер посіву і опиняєшся з Барті в різних частинах сітки.
    KirTheKing
    online
      KirTheKing, 14.05.2021 22:21
    +6
    dudigo78, 14.05.2021 22:06
    По-моєму там перший матч вона догравала, а тут прийдеться повний грати
    там, а 2017 году, в 1/4 Элина проиграла 1-й сет Мугурузе 4-6. из-за дождя, матч перенесли на следующий день. в доигровке, Элина обыграла Мугу 6-4, 6-3 и вышла в 1/2 финала. в тот же день, Элина вынесла в полуфинале Халеп (которая на то время была 2-й ракеткой мира) 6-1, 6-1, и вышла в финал, где обыграла Возняцки 6-4, 6-0 ..
    sv_2000
    online
      sv_2000, 14.05.2021 14:30
    +6
    Publius, 14.05.2021 13:51
    Опять Барти? Ну кто бы ее куда-нибудь запрятал до финала?
    Гм...... Типа Свентек совсем не канает? Так... Для разминки перед Барти?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.05.2021 22:07
    +5
    Леонид Бугаренко, 14.05.2021 21:56
    Может немного позже на час - два, придётся ждать окончания Джокович - Циципас, или задействовать другой корт.
    Напевно розведуть по кортах
    Elis
    online
      Elis, 14.05.2021 19:09
    +5
    Шкода Барті, швидкого їй відновлення. Еліні розчищається сітка. Треба перемагати Швьонтек, далі все вже не так грізно.
    сергей богданов
      сергей богданов, 15.05.2021 13:44
    +4
    Elis, 15.05.2021 13:41
    Ех, не доводити б до таю. Треба брейкати.
    Какой тай тут ещё бы свою взять
    znak51
      znak51, 15.05.2021 13:14
    +4
    Якість гри Елі сьогодні значно гірша, ніж з Мугу, так багато анфорсів ніхто не пробачить, а жаль, грала б чистіше, були б шанси
    serega-2019
    online
      serega-2019, 14.05.2021 19:43
    +4
    sirjoga, 14.05.2021 19:36
    Давайте починати закликать подачу Еліні ще до матчу, щоб з першого гейму не було проблем. Усім вітання!
    Всім привіт!!
    ..головне щоб Еліна налаштувалася на гру, щоб у неї було бажання грати і перемагати. Психологічної стійкості, фізичної готовності до матчу, внутрішнього спокою і красивої та видовичної гри. Буде непросто, але ми в тебе віримо!!
    Lazio
    online
      Lazio, 14.05.2021 19:27
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Привіт. Хмарно в нас. Спочатку вийшло сонце. Тепер важкі чорні хмари. Але без дощу. Ну і радар погоди показує,що наче хмари мають в найближчих пів години розійтися. Тому вмощуємося біля своїх теледевайс екранів і насолоджуємося грою!!
    Sashamar
    online
      Sashamar, 14.05.2021 19:15
    +4
    Elis, 14.05.2021 19:09
    Шкода Барті, швидкого їй відновлення. Еліні розчищається сітка. Треба перемагати Швьонтек, далі все вже не так грізно.
    Ну от і Барті туди ж . Таке відчуття, що неважливо хто виграє (можете мінусувати), аби дівчата поберегли себе і грали обережно.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 14.05.2021 17:59
    +4
    Рим пишається античними традиціями? Хоч один дах могли б побудувати. Гра Барті - Гофф невідомо коли поновиться, отже, невідомо коли почнеться Світоліна - Свьонтек. Та й грунт травмонебезпечний, освобливо після дощу. Декілька разів передивлявся, але так і не зрозумів, як так ступила Ріск, що одразу зашкультигала. А Халеп?
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 15.05.2021 13:48
    +3
    Отдать свою подачу , легко и без борьбы ,при счете 5-6 !!??
    Elis
    online
      Elis, 15.05.2021 13:47
    +3
    Не так Еліна зрозуміла мої слова не доводити до таю.
    Плюнути, розтерти і готуватись до РГ. Дві гри в один день перед шоломом непотрібні. Єдине, засмучує така її гра.
    vital
    online
      vital, 15.05.2021 13:47
    +3
    Скільки разів полька рятувала гейми своїми дропами. Така тепер молодь - дропи вміють, свічки теж. Старій гвардії важкувато з ними прийдеться.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 15.05.2021 13:47
    +3
    На жаль, нічого дивного. Коли нема стабільності в грі, так і виходить. Один хороший матч - один невдалий.
    Elis
    online
      Elis, 15.05.2021 13:24
    +3
    Давай, Елька, включайся!!! Жми!
    Venesuela
      Venesuela, 15.05.2021 13:06
    +3
    Як завжди((( Нарешті зробила брейк і тут же програла свою подачу((
    NM16071
    online
      NM16071, 15.05.2021 12:45
    +3
    Олег Молодов, 15.05.2021 12:42
    Так ровненько не будет полька играть весь матч. Пойдет спад неизбежно и Элинка закамбэчит... В третьем сэте пойдет битва эмоций и психологии наванговал)
    до третього сету ще треба дійти
    sarra2008
    online
      sarra2008, 15.05.2021 12:26
    +3
    Та доки вона в ту лінію попадати буде
    sarra2008
    online