Свитолина уверенно разобралась с Мугурусой и вышла в четвертьфинал в Риме

В следующем раунде украинка сразится против Иги Свёнтек из Польши

Свитолина уверенно разобралась с Мугурусой и вышла в четвертьфинал в Риме
© Getty Images/Global Images Ukraine

13 мая первая ракетка Украины Элина Свитолина (WTA 6) удачно провела второй матч на турнире WTA 1000 в Риме.

Украинка, посеянная под пятым номером, в третьем круге уверенно победила в двух сетах испанку Гарбинье Мугурусу (WTA 12). Матч длился 1 час и 17 минут.

WTA 1000. Рим, Италия

Женщины, третий круг

Элина Свитолина (Украина) [5] – Гарбинье Мугуруса (Испания) [12] – 6:4, 6:2

В четвертьфинале украинка сразится против Иги Свёнтек из Польши (WTA 15).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(36 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    relax-1984
    online
      relax-1984, 14.05.2021 09:14
    0
    Elis, 13.05.2021 20:59
    Ох ви, батя, і хильнули
    І вас з перемогою!
    AleksMih
      AleksMih, 14.05.2021 01:03
    -1
    Инсайда нет, из общеизвестного могу отметить, что больше нет стяжки на правом запястье , состояние правых кисти и предплечья для форхенда и всех одноручных ударов очень критичны
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.05.2021 00:43
    +1
    AleksMih, 14.05.2021 00:28
    Полторы сотни комментов по теме в диапазоне от «В кінці року буде у третьему десятку. Ніяка.» и «она блядь круглые сутки играет вся лента с новостями надоело» до «Чому таку неймовірну гру Еліна демонструє зараз настільки рідко?» и никто почему-то не отметил первопричину такой неплохой игры, какой недавно отметился топтоп также в полутора первых сетов с Эшли ( но не с Квитовой, вышедшей на матч изначально жертвой, с Карацевым ей пообщаться бы ) и это совсем не женская психология . По какой причине кто и как наконец-то подшаманил ей форхенд, скорее всего правильной кастомизацией её нестоковой ракеты , со стоковой и Роджер выглядел бы инвалидом , история может и не узнать, можно лишь точно сказать, что не Дима Бричек, еще лет шесть назад предлагавший это сделать, за что тут же был виртуально отлучен от тренерства из винного погреба . С плотным пласированным фором сегодня на задней линии был почти полноценный игрок , а не полуфабрикат теннисистки с единственным надежным кроскортом слева, хорошими психикой и офп и кошмаром во всем остальном. Прямая связь между надежной игрой, хорошим результатом и уверенной игрой на ЗЛ и слева , и СПРАВА обусловлена и известным соотношением общего количества ударов с ЗЛ ко всем ударам и значением ударов с ЗЛ для каждого розыгрыша и конечного результата.
    Одне тільки запитання: а вчора що сталося? А в Мадриді? Якийсь вибірковий виходить форхенд, вам не здається?
    AleksMih
      AleksMih, 14.05.2021 00:28
    0
    Полторы сотни комментов по теме в диапазоне от «В кінці року буде у третьему десятку. Ніяка.» и «она блядь круглые сутки играет вся лента с новостями надоело» до «Чому таку неймовірну гру Еліна демонструє зараз настільки рідко?» и никто почему-то не отметил первопричину такой неплохой игры, какой недавно отметился топтоп также в полутора первых сетов с Эшли ( но не с Квитовой, вышедшей на матч изначально жертвой, с Карацевым ей пообщаться бы ) и это совсем не женская психология . По какой причине кто и как наконец-то подшаманил ей форхенд, скорее всего правильной кастомизацией её нестоковой ракеты , со стоковой и Роджер выглядел бы инвалидом , история может и не узнать, можно лишь точно сказать, что не Дима Бричек, еще лет шесть назад предлагавший это сделать, за что тут же был виртуально отлучен от тренерства из винного погреба . С плотным пласированным фором сегодня на задней линии был почти полноценный игрок , а не полуфабрикат теннисистки с единственным надежным кроскортом слева, хорошими психикой и офп и кошмаром во всем остальном. Прямая связь между надежной игрой, хорошим результатом и уверенной игрой на ЗЛ и слева , и СПРАВА обусловлена и известным соотношением общего количества ударов с ЗЛ ко всем ударам и значением ударов с ЗЛ для каждого розыгрыша и конечного результата.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.05.2021 23:59
    0
    Вадім Рубік, 13.05.2021 22:07
    Тому шо психологія і настрій лише на топів, а в півфіналах на Шоломі перегорає.. "іноді витримки її так би мовити характеру, який переоцінений в плані якості. Бієць лише риса, а от флегматичність характеру шо переходить в подавленну внутрішню істерію інтроверта ось це їй і заважає, плюс таж невпевненість в своїх силах, шо теж є рисою характеру..
    Дякую, посміявся. Скільки матчів Еліна зіграла проти представниць топ-10 на Шоломах, не рахуючи тих двох півфіналів у 2019-му? А виграла скільки з них? То вам домашнє завдання буде, пане спеціялісте.
    sahka1981
    online
      sahka1981, 13.05.2021 23:30
    +4
    Молодец! Вторая хорошая новость, после победы Динамо!!!
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 23:27
    0
    dudigo78, 13.05.2021 21:51
    десь я очікував від Еліни гру наближену до топової. Все ж таки Еліна вміє настроїтись проти топа і видати хороший матч. Навіть в програних матчах від Барті теніс був досить високого рівня, просто Барті це зараз супер топ. А так якщо дивитись останні матчі, то перемог над топовими тенісистками більше, ніж поразок. Але наступна гра досить тревожить. По-перше Еліна не може вже давно видати два сильних матча поспіль, по-друге Свьонтек хоч і виграла минулого року ТВШ і прогресує несамовито, але до статусу відомої топової тенісистки їй ще далеко. Як то кажуть всі фактори грають проти Еліни. Но тим не менше сподіваюсь до останнього. Хто як не Еліна має радувати нас своїм тенісом та результатами. Ну і пора вже щось виграти велике.
    Дозвольте навести свій аргумент, що суперечить вашій думці, що Еліна вже давно не може провести 2 матчі підряд на високому рівні: Штутгарт - Квітова, за нею Барті. Так, другий не виграла, десь не повірила в себе. Але два матчі підряд на високому рівні. Щоправда, в 3 сеті проти Барті провалилася психологічно.
    Завтра сподіваюсь на повторення чудової вдумливої активної гри від Еліни.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 13.05.2021 22:39
    +3
    Вадім Рубік, 13.05.2021 22:07
    Тому шо психологія і настрій лише на топів, а в півфіналах на Шоломі перегорає.. "іноді витримки її так би мовити характеру, який переоцінений в плані якості. Бієць лише риса, а от флегматичність характеру шо переходить в подавленну внутрішню істерію інтроверта ось це їй і заважає, плюс таж невпевненість в своїх силах, шо теж є рисою характеру..
    Щось, Вадим ти перемудрив сьогодні з психологією.) Наскільки я зрозумів,то спутав характер з темпераментом.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 13.05.2021 22:07
    -4
    Stanislav Matusevych, 13.05.2021 20:54
    ЧОМУ? Чому таку неймовірну гру Еліна демонструє зараз настільки рідко? Ну нікуди ж не поділися вміння! Сама, не через невдалу гру суперниці, вчисту переграла Мугурусу. Але хіба хтось може вгадати, чи завтра вдасться показати такий само рівень проти Свьонтек? Та сьогодні майже 3 години помучилася з Крейчиковою.
    Важливим підсумком матчу є наступний факт. Еліна стає п'ятою в рейтингу, а якщо Халеп не зможе відновитися до РГ, що є доволі вірогідним, то з представницями першої четвірки Світоліна зможе зустрітися у Франції не раніше півфіналу.
    Тому шо психологія і настрій лише на топів, а в півфіналах на Шоломі перегорає.. "іноді витримки її так би мовити характеру, який переоцінений в плані якості. Бієць лише риса, а от флегматичність характеру шо переходить в подавленну внутрішню істерію інтроверта ось це їй і заважає, плюс таж невпевненість в своїх силах, шо теж є рисою характеру..
    KirTheKing
    online
      KirTheKing, 13.05.2021 22:05
    +5
    сегодня Элина показала мастер-класс: как надо играть против остро атакующих игроков: 1) почти все мячи, Элина пробивала под заднюю линию, что для Мугурузы, было очень неудобно; 2) очень часто мячи летели в корпус Мугурузы; 3) при первой же возможности, (контр)атака, с быстрым переводом мяча из угла в угол; 4) острая игра с бэкхенда. В результате, как мы увидели, Мугурузу хватило только на 1-й сет.. Ну а Дропшоты, это вишенка на торте..)))
    sirjoga
      sirjoga, 13.05.2021 22:05
    +3
    dudigo78, 13.05.2021 21:51
    десь я очікував від Еліни гру наближену до топової. Все ж таки Еліна вміє настроїтись проти топа і видати хороший матч. Навіть в програних матчах від Барті теніс був досить високого рівня, просто Барті це зараз супер топ. А так якщо дивитись останні матчі, то перемог над топовими тенісистками більше, ніж поразок. Але наступна гра досить тревожить. По-перше Еліна не може вже давно видати два сильних матча поспіль, по-друге Свьонтек хоч і виграла минулого року ТВШ і прогресує несамовито, але до статусу відомої топової тенісистки їй ще далеко. Як то кажуть всі фактори грають проти Еліни. Но тим не менше сподіваюсь до останнього. Хто як не Еліна має радувати нас своїм тенісом та результатами. Ну і пора вже щось виграти велике.
    Теж сподіваюсь на завтрашню зібранність Еліни. З приводу виграти щось велике - вона вже це зробила ставши нареченою Монфіса.... І це кохання, а не те, що ви подумали
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.05.2021 21:57
    +2
    Хоча дивлюсь в букмекерів полька фаворит, а це вже добре. Гарбіньє сьогодні також в них була фаворитом)))
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.05.2021 21:51
    +7
    десь я очікував від Еліни гру наближену до топової. Все ж таки Еліна вміє настроїтись проти топа і видати хороший матч. Навіть в програних матчах від Барті теніс був досить високого рівня, просто Барті це зараз супер топ. А так якщо дивитись останні матчі, то перемог над топовими тенісистками більше, ніж поразок. Але наступна гра досить тревожить. По-перше Еліна не може вже давно видати два сильних матча поспіль, по-друге Свьонтек хоч і виграла минулого року ТВШ і прогресує несамовито, але до статусу відомої топової тенісистки їй ще далеко. Як то кажуть всі фактори грають проти Еліни. Но тим не менше сподіваюсь до останнього. Хто як не Еліна має радувати нас своїм тенісом та результатами. Ну і пора вже щось виграти велике.
    Sinichkin
      Sinichkin, 13.05.2021 21:50
    +2
    По сьогоднішній грі Святек, наша Еля на дві голови вище, надіюсь на перемогу, а там побачимо.
    Kle
      Kle, 13.05.2021 21:48
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Рим всегда был удачный для Свитолиной: так что не удивлюсь, если она выиграет его...
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 13.05.2021 21:31
    +3
    Elis, 13.05.2021 21:07
    Останній раз таке задоволення від матчу отримувала коли Еліна грала з Еш Барті на І-У, до її травми коліна. Еля виграла в 3-х сетах, а більш ніж тригодинний матч став найкращим матчем року.
    Дивись, Марто, і вчися. Наступного року на цьому місці має бути і твій автограф
    ++++++++++!
    Леонид Бугаренко
      Леонид Бугаренко, 13.05.2021 21:12
    +4
    Сьогодні все склалось, вечір, Гаель, гладачі і напередодні дуже поганий матч. Це Єліни качелі.
    Александр Ад
      Александр Ад, 13.05.2021 21:11
    +4
    так відомо що і завтра Єліна грає після 19-00
    macamacca
      macamacca, 13.05.2021 21:09
    -3
    Mazyr2412, 13.05.2021 20:49
    Еліна повертає смак перемог та гри в теніс,після невдач Костюк. Молодчинка!!!
    у Марты Олеговны щас рекордный рейтинг (на 26 апреля)
    а дальше, надеемся, больше ...
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 21:07
    +14
    Останній раз таке задоволення від матчу отримувала коли Еліна грала з Еш Барті на І-У, до її травми коліна. Еля виграла в 3-х сетах, а більш ніж тригодинний матч став найкращим матчем року.
    Дивись, Марто, і вчися. Наступного року на цьому місці має бути і твій автограф
    nordi
    online
      nordi, 13.05.2021 20:51
    +26
    радість ти наша. А хейтери ще погавкають, але не сьогодні! Зперермогою!
    serega-2019
      serega-2019, 13.05.2021 20:50
    +24
    Вітаю всіх з перемогою!!
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:57
    +20
    Молодець, Еліна! Впевнено провела матч. В другому сеті не збавила, хоч після такого емоційно напруженого першого сету важко було тримати концентрацію. Отримавши перевагу в другому сеті заграла легко, розкуто, хоч не без помилок. Дякую тобі, Елінко, за цей чудовий матч! Що нагадала чому ми відкладаємо всі справи і за тебе вболіваємо!
    Дякую всім вболівальникам за чудову компанію! З вами разом дивитись такі матчі значно цікавіше.
    axylinam
    online
      axylinam, 13.05.2021 20:47
    +18
    Молодчинка Свитолина-отлично играла,но в первом сете многовато своих подач проиграла,но в целом показала очень качественный теннис
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 13.05.2021 20:49
    +17
    Еліна повертає смак перемог та гри в теніс,після невдач Костюк. Молодчинка!!!
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 21:07
    +14
    Останній раз таке задоволення від матчу отримувала коли Еліна грала з Еш Барті на І-У, до її травми коліна. Еля виграла в 3-х сетах, а більш ніж тригодинний матч став найкращим матчем року.
    Дивись, Марто, і вчися. Наступного року на цьому місці має бути і твій автограф
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.05.2021 20:54
    +13
    ЧОМУ? Чому таку неймовірну гру Еліна демонструє зараз настільки рідко? Ну нікуди ж не поділися вміння! Сама, не через невдалу гру суперниці, вчисту переграла Мугурусу. Але хіба хтось може вгадати, чи завтра вдасться показати такий само рівень проти Свьонтек? Та сьогодні майже 3 години помучилася з Крейчиковою.
    Важливим підсумком матчу є наступний факт. Еліна стає п'ятою в рейтингу, а якщо Халеп не зможе відновитися до РГ, що є доволі вірогідним, то з представницями першої четвірки Світоліна зможе зустрітися у Франції не раніше півфіналу.
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:59
    +11
    Сергій Кулиняк, 13.05.2021 20:54
    она блядь круглые сутки играет вся лента с новостями надоело
    Ох ви, батя, і хильнули
    І вас з перемогою!
    macamacca
      macamacca, 13.05.2021 20:55
    +10
    Еліна РИМСЬКА
    вітання вболівальникам
    sv_2000
    online
      sv_2000, 13.05.2021 21:00
    +8
    Stanislav Matusevych, 13.05.2021 20:54
    ЧОМУ? Чому таку неймовірну гру Еліна демонструє зараз настільки рідко? Ну нікуди ж не поділися вміння! Сама, не через невдалу гру суперниці, вчисту переграла Мугурусу. Але хіба хтось може вгадати, чи завтра вдасться показати такий само рівень проти Свьонтек? Та сьогодні майже 3 години помучилася з Крейчиковою.
    Важливим підсумком матчу є наступний факт. Еліна стає п'ятою в рейтингу, а якщо Халеп не зможе відновитися до РГ, що є доволі вірогідним, то з представницями першої четвірки Світоліна зможе зустрітися у Франції не раніше півфіналу.
    Ага, классно Элина разводила Мугурусу по углам, просто прожигала ее виннерсами... Та, хардкорная и каноническая Элина так не умела
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.05.2021 21:51
    +7
    десь я очікував від Еліни гру наближену до топової. Все ж таки Еліна вміє настроїтись проти топа і видати хороший матч. Навіть в програних матчах від Барті теніс був досить високого рівня, просто Барті це зараз супер топ. А так якщо дивитись останні матчі, то перемог над топовими тенісистками більше, ніж поразок. Але наступна гра досить тревожить. По-перше Еліна не може вже давно видати два сильних матча поспіль, по-друге Свьонтек хоч і виграла минулого року ТВШ і прогресує несамовито, але до статусу відомої топової тенісистки їй ще далеко. Як то кажуть всі фактори грають проти Еліни. Но тим не менше сподіваюсь до останнього. Хто як не Еліна має радувати нас своїм тенісом та результатами. Ну і пора вже щось виграти велике.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 13.05.2021 20:56
    +7
    молодець,а тут ктось нещодавно писав.що ії треба вчити дропам!Все вона може тільки іноді якась заціклена і забуває,що вміє це робіти!Яка класна атакуюча гра!Яка класна гра в захісті.дякуюЄліна за гарний настрій!
    KirTheKing
    online
      KirTheKing, 13.05.2021 22:05
    +5
    сегодня Элина показала мастер-класс: как надо играть против остро атакующих игроков: 1) почти все мячи, Элина пробивала под заднюю линию, что для Мугурузы, было очень неудобно; 2) очень часто мячи летели в корпус Мугурузы; 3) при первой же возможности, (контр)атака, с быстрым переводом мяча из угла в угол; 4) острая игра с бэкхенда. В результате, как мы увидели, Мугурузу хватило только на 1-й сет.. Ну а Дропшоты, это вишенка на торте..)))
    sahka1981
    online
      sahka1981, 13.05.2021 23:30
    +4
    Молодец! Вторая хорошая новость, после победы Динамо!!!
    Леонид Бугаренко
    online
      Леонид Бугаренко, 13.05.2021 21:12
    +4
    Сьогодні все склалось, вечір, Гаель, гладачі і напередодні дуже поганий матч. Це Єліни качелі.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 13.05.2021 21:11
    +4
    так відомо що і завтра Єліна грає після 19-00
    Elis
    online
      Elis, 13.05.2021 20:58
    +4
    macamacca, 13.05.2021 20:56
    Ига не такая грозная, как на Френче
    только Барбора её раз 5 брейковала на этом турнире
    То й добре. Іґу треба проходити.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 13.05.2021 22:39
    +3
    Вадім Рубік, 13.05.2021 22:07
    Тому шо психологія і настрій лише на топів, а в півфіналах на Шоломі перегорає.. "іноді витримки її так би мовити характеру, який переоцінений в плані якості. Бієць лише риса, а от флегматичність характеру шо переходить в подавленну внутрішню істерію інтроверта ось це їй і заважає, плюс таж невпевненість в своїх силах, шо теж є рисою характеру..
    Щось, Вадим ти перемудрив сьогодні з психологією.) Наскільки я зрозумів,то спутав характер з темпераментом.
    sirjoga
    online
      sirjoga, 13.05.2021 22:05
    +3
    dudigo78, 13.05.2021 21:51
    десь я очікував від Еліни гру наближену до топової. Все ж таки Еліна вміє настроїтись проти топа і видати хороший матч. Навіть в програних матчах від Барті теніс був досить високого рівня, просто Барті це зараз супер топ. А так якщо дивитись останні матчі, то перемог над топовими тенісистками більше, ніж поразок. Але наступна гра досить тревожить. По-перше Еліна не може вже давно видати два сильних матча поспіль, по-друге Свьонтек хоч і виграла минулого року ТВШ і прогресує несамовито, але до статусу відомої топової тенісистки їй ще далеко. Як то кажуть всі фактори грають проти Еліни. Но тим не менше сподіваюсь до останнього. Хто як не Еліна має радувати нас своїм тенісом та результатами. Ну і пора вже щось виграти велике.
    Теж сподіваюсь на завтрашню зібранність Еліни. З приводу виграти щось велике - вона вже це зробила ставши нареченою Монфіса.... І це кохання, а не те, що ви подумали
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 13.05.2021 21:31
    +3
    Elis, 13.05.2021 21:07
    Останній раз таке задоволення від матчу отримувала коли Еліна грала з Еш Барті на І-У, до її травми коліна. Еля виграла в 3-х сетах, а більш ніж тригодинний матч став найкращим матчем року.
    Дивись, Марто, і вчися. Наступного року на цьому місці має бути і твій автограф
    ++++++++++!