Минай повернувся додому з Києва в неповному складі

Серед відсутніх - Мілевський і Севідов

Минай повернувся додому з Києва в неповному складі
© ФК Минай. Артем Мілевський

Сьогодні «Минай» повернувся додому в Ужгород з Києва після скандального матчу з «Шахтарем» (поразка 0:4) в неповному складі. Про це повідомляє Meta-ratings.com.ua.

Серед тих, хто не повернувся з командою в Ужгород - форвард Артем Мілевський, воротар Антон Каніболоцький і тренер-консультант Олександр Севідов.

Нагадаємо, матч «Миная» проти «Шахтаря» був під загрозою зриву через небажання гравців «Миная» виходити на гру. У підсумку матч почався із запізненням.

Після поєдинку в ЗМІ з'явилася інформація про те, що «Минай» буде розформовано після нинішнього сезону. Існує висока ймовірність того, що на матч останнього, 26-го туру УПЛ проти «Ворскли» (9 травня) команда вийде на поле без багатьох досвідчених гравців.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(179 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Interstellar Петрович
    online
      Interstellar Петрович, 08.05.2021 22:07
    +1
    Кормить будут.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 08.05.2021 17:20
    0
    Владимир Копяк, 07.05.2021 19:31
    Приглашение в команду Минай Севидова, спеца по договорняками и сливу игр, и должно было закончиться таким скандалом. Но почему в этой истории все молчат о роли Шахтера в этой истории? Без их непосредственного участия счет мог и не быть таким, как было заявлено! За одно место надо брать обе команды и руководство УАФ,которые контролировали этот договорняк!
    Омерта. Бо сядуть всі!!!
    bassofon
    online
      bassofon, 08.05.2021 15:24
    +2
    Остались что бы незаметно выигрышную ставку обналичить.
    sergrey4
    online
      sergrey4, 08.05.2021 11:32
    +1
    Туши свет, сливай масло.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.05.2021 20:10
    +5
    Міля, побачив знайомі клуби і не витримав, зірвався, а Каніболоцького та Севідова за компанію потягнув.😀
    var
    online
      var, 07.05.2021 19:49
    -6
    Владимир Копяк, 07.05.2021 19:31
    Приглашение в команду Минай Севидова, спеца по договорняками и сливу игр, и должно было закончиться таким скандалом. Но почему в этой истории все молчат о роли Шахтера в этой истории? Без их непосредственного участия счет мог и не быть таким, как было заявлено! За одно место надо брать обе команды и руководство УАФ,которые контролировали этот договорняк!
    Динамо -Ингулец 5:0 и Вроскла - Динамо 1:5 в разы подозрительней.
    var
    online
      var, 07.05.2021 19:47
    -3
    Шиндер ещё раньше свалил.
    Мабуть в Таврию опять
    movkli
    online
      movkli, 07.05.2021 19:41
    +7
    Футбол в квадрате, 07.05.2021 18:32
    Ну Севидов на отпуск заработал! Можно и свалить куда то, пока все не уляжется... А Миля подумал, лучше пойду видосы на канал снимать)
    у Мили Кент в Киеве)
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2021 19:31
    +4
    Приглашение в команду Минай Севидова, спеца по договорняками и сливу игр, и должно было закончиться таким скандалом. Но почему в этой истории все молчат о роли Шахтера в этой истории? Без их непосредственного участия счет мог и не быть таким, как было заявлено! За одно место надо брать обе команды и руководство УАФ,которые контролировали этот договорняк!
    turist86
    online
      turist86, 07.05.2021 18:35
    +5
    Міля обіцяв показати закарпатським хлопцям туристичні об'єкти Києва
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 07.05.2021 18:32
    +14
    Ну Севидов на отпуск заработал! Можно и свалить куда то, пока все не уляжется... А Миля подумал, лучше пойду видосы на канал снимать)
    BestWarrior1
      BestWarrior1, 07.05.2021 18:30
    -4
    DK1961, 07.05.2021 18:18
    Уже повязали...
    Пристрелили)
    DK1961
    online
      DK1961, 07.05.2021 18:18
    +8
    Уже повязали...
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 07.05.2021 18:13
    -7
    Через Беларусь прямым рейсом в Ростов
    Timur24
      Timur24, 07.05.2021 18:12
    +19
    Пери Матч грають вони, виграє Севідов)
    volf2020
    online
      volf2020, 07.05.2021 17:54
    +5
    В бега подались чи що
    axylinam
    online
      axylinam, 07.05.2021 17:33
    +30
    Милевский и Севидов полетели в Турцию выигрыш забирать
    axylinam
    online
      axylinam, 07.05.2021 17:33
    +30
    Милевский и Севидов полетели в Турцию выигрыш забирать
    Timur24
    online
      Timur24, 07.05.2021 18:12
    +19
    Пери Матч грають вони, виграє Севідов)
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 07.05.2021 18:32
    +14
    Ну Севидов на отпуск заработал! Можно и свалить куда то, пока все не уляжется... А Миля подумал, лучше пойду видосы на канал снимать)
    DK1961
    online
      DK1961, 07.05.2021 18:18
    +8
    Уже повязали...
    movkli
    online
      movkli, 07.05.2021 19:41
    +7
    Футбол в квадрате, 07.05.2021 18:32
    Ну Севидов на отпуск заработал! Можно и свалить куда то, пока все не уляжется... А Миля подумал, лучше пойду видосы на канал снимать)
    у Мили Кент в Киеве)
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.05.2021 20:10
    +5
    Міля, побачив знайомі клуби і не витримав, зірвався, а Каніболоцького та Севідова за компанію потягнув.😀
    turist86
    online
      turist86, 07.05.2021 18:35
    +5
    Міля обіцяв показати закарпатським хлопцям туристичні об'єкти Києва
    volf2020
    online
      volf2020, 07.05.2021 17:54
    +5
    В бега подались чи що
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2021 19:31
    +4
    Приглашение в команду Минай Севидова, спеца по договорняками и сливу игр, и должно было закончиться таким скандалом. Но почему в этой истории все молчат о роли Шахтера в этой истории? Без их непосредственного участия счет мог и не быть таким, как было заявлено! За одно место надо брать обе команды и руководство УАФ,которые контролировали этот договорняк!
    bassofon
    online
      bassofon, 08.05.2021 15:24
    +2
    Остались что бы незаметно выигрышную ставку обналичить.
    Interstellar Петрович
    online
      Interstellar Петрович, 08.05.2021 22:07
    +1
    Кормить будут.
    sergrey4
    online
      sergrey4, 08.05.2021 11:32
    +1
    Туши свет, сливай масло.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 08.05.2021 17:20
    0
    Владимир Копяк, 07.05.2021 19:31
    Приглашение в команду Минай Севидова, спеца по договорняками и сливу игр, и должно было закончиться таким скандалом. Но почему в этой истории все молчат о роли Шахтера в этой истории? Без их непосредственного участия счет мог и не быть таким, как было заявлено! За одно место надо брать обе команды и руководство УАФ,которые контролировали этот договорняк!
    Омерта. Бо сядуть всі!!!