05.05.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Для виживання може вистачити і нічиєї. Маріуполь не став дотискати Динамо

Колектив Мірчі Луческу вперше не забив у УПЛ в 2021 році

Для виживання може вистачити і нічиєї. Маріуполь не став дотискати Динамо
© ФК Динамо Київ

Незважаючи на те, що за календарем господарями поля вважалися динамівці, матч проходив у Маріуполі. Справа в тому, що за домовленістю обох команд гра першого кола відбулася у Києві і тепер суперники просто помінялися місцями. Звичайно ж, результат цього поєдинку важливішим був для підопічних Остапа Маркевича, які поки ще не гарантували собі прописку в Прем'єр-Лізі на наступний сезон. Щодо «Динамо», то після дострокового завоювання титулу, його футболісти не тільки не зупинилися і кинули грати в повну силу, а, навпаки, провели два попередні матчі з «Інгульцем» і «Ворсклою» яскраво і результативно, забивши в них відразу десять голів. Тож  боротьба очікувалася дуже цікавою.

Вже на другій хвилині матчу, вибиваючи м'яч в поле, грубо помилився Бойко. Маріупольці перехопили круглого і тут же доставили його в лінію атаки Бондаренку. Той сильно пробив з меж штрафного майданчика, але воротар киян сам виправив свій ляп, відбивши м'яч у бік. «Динамо» відповіло на 9-й хвилині ударом здалеку від Тимчика, проте в цьому епізоді м'яч пролетів поруч зі штангою.

Незважаючи на те, що далі гра проходила з невеликою ігровою перевагою вже чинного чемпіона країни, номінальні гості на рідному стадіоні досить гостро контратакували і створювали моменти біля воріт столичного клубу. Зокрема, на 13-й хвилині Топалов прорвався по правому флангу, на замаху прибрав Попова, і з лівої ноги метрів з дванадцяти пробив в дальній верхній кут. І знову Бойко на лінії зіграв надійно, в стрибку відбивши м'яч на кутовий.

Ближче до середини тайму динамівці посилили свій тиск і на 24-й хвилині після тривалої позиційної атаки Миколенко міг відкривати рахунок. Однак з вигідного положення, перебуваючи поблизу воріт суперників, він пробив повз ціль. Через десять хвилин «Маріуполь» виручив Танковський, який після прострілу справа від Тимчика в складній ситуації чисто вибив м'яч з-під ніг Де Пени буквально в метрі від лінії воріт. А на 44-й хвилині кияни розіграли кутовий удар і Попов з близької відстані головою пробив над поперечиною.

Практично відразу після перерви на 51-й хвилині несподівано «Динамо» залишилося у меншості. Де Пена в центрі поля грубо зіграв проти Горбунова і отримав друге в цьому матчі попередження. Цікаво, що і в поєдинку першого кола кияни опинилися в неповному складі ще в першому таймі. Тоді за фол останньої надії був вилучений їх воротар Нещерет.

Чесно кажучи, в подальшому різниця в кількості гравців у команд взагалі не відчувалася. Підопічні Мірчі Луческу, як і раніше, йшли вперед великими силами, а приазовські футболісти в основному оборонялися. Так, майже відразу ж після вилучення через п'ять хвилин кияни мали чудову нагоду вийти вперед, втім після удару в падінні головою Забарного «Маріуполь» виручив Гальчук.

Щоб підтримувати високий темп у грі, наставник динамівців зробив кілька замін і на поле один за одним вийшли Кендзьора, Караваєв, Родрігес і Гармаш. Але далі до небезпечних моментів справа у київських футболістів майже не доходила. Тільки на 77-й хвилині запам'ятався дальній удар від Сидорчука, після якого Гальчук м’яч відбив.

Щодо «Маріуполя», то у нього навіть і таких ударів не було. Команда грала дуже обережно і була зовсім не проти того, щоб залишити нульовий рахунок на табло до кінця гри.

Так воно і сталося. В підсумку суперники розійшлися миром, а «Маріуполь», набравши одне очко, може зітхнути трохи глибше. Якщо завтра «Минай» не виграє у «Шахтаря», приазовська команда залишається у Прем'єр-Лізі.

Українська Прем'єр-ліга. 25-й тур.

«Динамо» Київ – «Маріуполь» - 0:0

  Де Пена, 11, Буяльський, 70 – Горбунов, 19, Танковський, 30, Топалов, 54, Мишньов, 67, Чех, 72, Мампассі, 80

 Де Пена, 51 (друге попередження)

«Динамо» Київ: Бойко – Миколенко, Попов, Забарний, Тимчик (Кендзьора, 64) – Сидорчук – Де Пена, Буяльський (Гармаш, 75), Шапаренко (Лєднєв, 87), Циганков (Караваєв, 64) – Бєсєдін (Родрігес, 75).

«Маріуполь»: Гальчук – Стасюк, Чоботенко, Мампассі, Кирюханцев – Танковський (Петерман, 68) – Топалов (Драмбаєв, 82), Мишньов, Меличенко (Чех, 46), Горбунов (Кащук, 62) – Бондаренко – Кулаков.

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).

Стадіон: ім. В. С. Бойка (Маріуполь).

Удари (у площину): 11 (4) – 4 (3)
Кутові: 8 – 5
Оффсайди: 0 – 3.

ДИНАМО КИЇВ-МАРІУПОЛЬ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 15°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 05.05.2021 22:50
    +3
    Почитав коментарі. Нема в шахти адекватних вболівальників, лише люмпени пишуть за копійки.
    maxlove
      maxlove, 05.05.2021 20:40
    +4
    Маріуполь не став дотискати Динамо Аха... Напружився ще б трошки - і зовсім би всрався Але правди зараді, треба сказати, шо основа Динамівців вже "наїлася"... Мабуть потрібно було всеж більшу ротацію проводити...
    Dora
      Dora, 05.05.2021 19:37
    -4
    funcat, 05.05.2021 17:00
    Интересно, почему домашний матча с шлахтером , Мариупослькая фк Собака провела в Киеве?
    а с ДК в Мариуполе ?
    Тому що так захотіли. У чому проблема?
    DemAgLe Dmitriy
      DemAgLe Dmitriy, 05.05.2021 18:43
    +5
    арендуполь дожимать? Трахнули бы вас во все дыры,если бы не договорняк. Кому нужна эта идиотская статейка?!
    VAD
    online
      VAD, 05.05.2021 18:35
    +4
    ZAKARPATFAN, 05.05.2021 17:28
    Нефартовую черно-зеленую форму первый раз одели и видимо больше не наденут.
    Зависть это плохо
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 05.05.2021 18:06
    -7
    Из будки не вышли? Ни Фарва и Дырва! Только Де Пену выгнали...
    Sosed12345
    online
      Sosed12345, 05.05.2021 17:57
    +4
    Maks_7777., 05.05.2021 17:45
    алкаш Ерофей,ты даже подшился ну как туп был как шпрот таким и остался
    Пунктуацию насилуешь ты, а тупой я? Что за бред ты несешь?
    Fangold
    online
      Fangold, 05.05.2021 17:54
    +9
    А чого не поберегли газон в Маріуполі і не перенесли матч в Київ?
    Maks_7777.
      Maks_7777., 05.05.2021 17:45
    -13
    Коментар згорнуто. Показати
    Sosed12345, 05.05.2021 17:43
    Вы сами себя петушите своим бредом. Так что сдохни
    алкаш Ерофей,ты даже подшился ну как туп был как шпрот таким и остался
    Sosed12345
    online
      Sosed12345, 05.05.2021 17:43
    +9
    Maks_7777., 05.05.2021 17:37
    алкаш Ерофей опущенец,ты всех перечислил кто вас дыркатеров пету.. ш .ит ,или кого-то забыл
    Вы сами себя петушите своим бредом. Так что сдохни
    Maks_7777.
      Maks_7777., 05.05.2021 17:37
    -13
    Коментар згорнуто. Показати
    Sosed12345, 05.05.2021 17:24
    Лучше пускай соберет своих любовниц, макса777, фейсючку, енджоя, карабаса и вместе выпьют,
    алкаш Ерофей опущенец,ты всех перечислил кто вас дыркатеров пету.. ш .ит ,или кого-то забыл
    Ukrop
    online
      Ukrop, 05.05.2021 17:34
    +13
    Какой же Мариуполь убогий- игры в первом круге им мало было? Удалили игрока ДК и марики еще сильнее к своей штрафной прижались. Вот бы они вылетели и им не хватило этих двух очков. За трусость
    ZAKARPATFAN
      ZAKARPATFAN, 05.05.2021 17:28
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Нефартовую черно-зеленую форму первый раз одели и видимо больше не наденут.
    Sosed12345
    online
      Sosed12345, 05.05.2021 17:24
    +6
    sahka1981, 05.05.2021 17:22
    Выпей яду
    Лучше пускай соберет своих любовниц, макса777, фейсючку, енджоя, карабаса и вместе выпьют,
    sahka1981
    online
      sahka1981, 05.05.2021 17:22
    +7
    D.Bykoff, 05.05.2021 17:14
    Кококококококококо, димама гугнивый сямпивонь, кококо, гу-гу, гу-гу, мыпабядиммалливупаль девитьноль, кококококо, дебилы ватные. Как вам 9-0, уродцы обшубленные, бхахахахахахахаха?
    Выпей яду
    sahka1981
    online
      sahka1981, 05.05.2021 17:20
    -3
    D.Bykoff, 05.05.2021 17:14
    Кококококококококо, димама гугнивый сямпивонь, кококо, гу-гу, гу-гу, мыпабядиммалливупаль девитьноль, кококококо, дебилы ватные. Как вам 9-0, уродцы обшубленные, бхахахахахахахаха?
    sahka1981
    online
      sahka1981, 05.05.2021 17:20
    -1
    D.Bykoff, 05.05.2021 17:14
    Кококококококококо, димама гугнивый сямпивонь, кококо, гу-гу, гу-гу, мыпабядиммалливупаль девитьноль, кококококо, дебилы ватные. Как вам 9-0, уродцы обшубленные, бхахахахахахахаха?
    Maks_7777.
      Maks_7777., 05.05.2021 17:16
    -13
    Коментар згорнуто. Показати
    funcat, 05.05.2021 17:11
    о , еще одна Маня с Макеевского железнодорождного ПТУ
    вы тут всем выпуском проводниц ошиваетесь , после смены на окрджной?
    Окрджной-де Перу-позДняки да ты Фанипдр с племени мумба юмба
    funcat
      funcat, 05.05.2021 17:14
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    D.Bykoff, 05.05.2021 17:14
    Кококококококококо, димама гугнивый сямпивонь, кококо, гу-гу, гу-гу, мыпабядиммалливупаль девитьноль, кококококо, дебилы ватные. Как вам 9-0, уродцы обшубленные, бхахахахахахахаха?
    о , я ж говорил что эта маня за ширку ширинки пылесосит дальнбоям, а вы не верили
    Maks_7777.
      Maks_7777., 05.05.2021 17:14
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    D.Bykoff, 05.05.2021 17:09
    Суровые будни болельщика Димама Киев. Так и выживают, бхахахахахахахаха!
    Фанипдр любит на трассе промышлять
    VAD
    online
      VAD, 05.05.2021 16:20
    +20
    Не стал дожимать? да они в большинстве не знали что делать
    viktor112007
    online
      viktor112007, 05.05.2021 16:12
    +19
    Коментар згорнуто. Показати
    шавки могли дотиснути Динамо лише в еротішних фантазіях автора
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.05.2021 16:04
    +18
    Не дотискати? Автор футбол дивився, чи так аби ляпнути? Тут швидше Динамо пожаліло Маріуполь і не стало їх дотискати
    REALIST
    online
      REALIST, 05.05.2021 16:13
    +17
    Коментар згорнуто. Показати
    Такий заголовок, наче б це не орендупль, а Барса... Щоб "дотискати", - треба могти, мати клас!..
    coba777
    online
      coba777, 05.05.2021 16:19
    +16
    Заголовок це просто показник рівня гумору, спорт.юа. А може не гумору???
    bonv
    online
      bonv, 05.05.2021 16:06
    +16
    Удари (у площину): 11 (4) – 4 (3) І хто кого не став дотискати?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 05.05.2021 16:06
    +14
    Автор конечно ещё тот фантазер
    Ukrop
    online
      Ukrop, 05.05.2021 17:34
    +13
    Какой же Мариуполь убогий- игры в первом круге им мало было? Удалили игрока ДК и марики еще сильнее к своей штрафной прижались. Вот бы они вылетели и им не хватило этих двух очков. За трусость
    TheBesedin
      TheBesedin, 05.05.2021 16:09
    +12
    «Не став додискати» автор - крот?
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 05.05.2021 16:25
    +11
    Дотискати? Судячи зі статистики матчу, скоріше це Динамо мало шанси дотиснути Маріуполь.
    Batya
      Batya, 05.05.2021 15:59
    +11
    Не став дотискати, а тіпа був спроможний...... а би ляпнути....
    adidas77
      adidas77, 05.05.2021 16:24
    +10
    "Маріуполь не став дотискати Динамо"

    Только крот мог такой заголовок сочинить!
    Fangold
    online
      Fangold, 05.05.2021 17:54
    +9
    А чого не поберегли газон в Маріуполі і не перенесли матч в Київ?
    Sosed12345
    online
      Sosed12345, 05.05.2021 17:43
    +9
    Maks_7777., 05.05.2021 17:37
    алкаш Ерофей опущенец,ты всех перечислил кто вас дыркатеров пету.. ш .ит ,или кого-то забыл
    Вы сами себя петушите своим бредом. Так что сдохни
    REALIST
    online
      REALIST, 05.05.2021 16:29
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks_7777., 05.05.2021 16:28
    Стыд мля а не шубный чемпион ))) шубный раз в пять лет чемпион дынамо ,не смог основой обыграть пацанов по 20 лет где половину с 4 состава Шахтёра
    Ну, такой сильный клуб только ШД может обыграть...
    funcat
      funcat, 05.05.2021 15:59
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Мариуполь не стал дожимать Динамо(С)

    Собака, зашив очко в бронежилет в 10 рядов окопалась перед своими воротами, а оказывается то она просто ДК не захотела дожимать
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 05.05.2021 15:57
    +9
    Кто кого не стал дописать?
    adidas77
      adidas77, 05.05.2021 16:27
    +8
    Судя по нашим комментам, у автора вышло поднять интерес к неинтересному матчу
    Юрген Ілліч Грегорі-Гетманук