ВІДЕО. Продовжує феєрити. Маліновський оформив асист в матчі з Сассуоло

Руслан допоміг відзначитися Робіну Госенсу

20299
15
Getty Images / Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

У матчі 34-го туру чемпіонату Італії український легіонер «Аталанти» Руслан Маліновський відзначився асистом під час першого взяття воріт «Сассуоло».

На 32-й хвилині українець асистував Робіну Госенсу. Зустріч завершилась з рахунком 1:1.

Для Руслана це десятий асист у сезоні в рамках чемпіонату. Тепер він ділить за цим показником першу позицію з Сергієм Мілінковичем-Савичем з «Лаціо» і Ромелу Лукаку з «Інтера».

У квітні Маліновський став найкращим гравцем Серії А за версією авторитетного статистичного порталу WhoScored.