3996
0

Кевін ДЕ БРЮЙНЕ: «Це був важкий м'яч для голкіпера»

Хавбек «Манчестер Сіті» прокоментував перемогу над ПСЖ (2:1)

Півзахисник «Манчестер Сіті» Кевін де Брюйне поділився враженнями про виїзну перемогу над ПСЖ (2:1) у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

«Це був матч двох різних таймів. Ми добре почали, контролювали гру в перші 10 хвилин, але у них неймовірна команда. Після 25 хвилин гри ми змінили тиск і додали. Другий тайм зіграли набагато краще.

У першому таймі ми занадто поспішали. Зазвичай ми по-іншому шикуємося на полі. Після перерви ми намагалися терпляче шукати вільні зони, і думаю, нам це вдалося. Ми здорово додали як команда.

Мій гол? Це був важкий м'яч для голкіпера — в таких ситуаціях воротарі завжди очікують, що хтось доторкнеться до м'яча. Попереду матч-відповідь — ми повинні пам'ятати про це.

Знали, що нам треба буде пройти через важкі відрізки в цьому матчі. Знали, що доведеться багато бігати за команду, але ми також розуміли, що у нас є необхідний клас, щоб протистояти їм», — вважає де Брюйне.

Де Брюйне зробив рахунок 1:1 на 64-й хвилині зустрічі.