WhoScored: Маліновський - найкращий в Аталанті в матчі з Ромою

Черговий успішний матч від українського хавбека

WhoScored: Маліновський - найкращий в Аталанті в матчі з Ромою
© Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

Сьогодні «Аталанта» в 32-му турі Серії А на виїзді зіграла внічию 1:1 з «Ромою». Руслан Маліновський провів на полі 59 хвилин і відзначився забитим голом.

В результаті Маліновський отримав найвищу оцінку за матч від статистичного порталу WhoScored:

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WhoScored

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 23.04.2021 05:55
    +2
    Женя Матийчук, 23.04.2021 03:21
    да устал Малина вот и заменил его
    А остальные не устают что ли?
    Глупо конечно менять лучшего игрока в таком матче.
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 23.04.2021 03:21
    -3
    да устал Малина вот и заменил его
    Empty
    online
      Empty, 23.04.2021 00:07
    -1
    Андрій Ванчак, 22.04.2021 22:11
    А Гасперіні найгірший в Аталанті!!!
    Пішов Гомес а команда грає .. десь не вгадав з заміною , може поберегти хотів .. госенса після жовтої просто треба було на всякий поміняти .. а після маліни тоже моменти були і тоже не забивали ще й в пусті ...
    Я так замітив що Малиновського більш в асистенти вчать грати , але що за багато то тоже не здорово , вот де гаспперіні напевно перегібає
    nabooo
      nabooo, 22.04.2021 23:51
    +3
    Руслан к Евро подходит в фантастической форме. Создает партнерам, забивает сам. Так держать!
    fedd1979
    online
      fedd1979, 22.04.2021 22:59
    +1
    Правильно! Тому його негайно слід було замінити! Самим першим! За Сталіна це називалося "врєдітєльством"
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 22.04.2021 22:36
    +3
    а чого поміняв його тренер?
    маразм якийсь...
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 22.04.2021 22:21
    0
    Рано замены начал, надо хотя бы после 70 мин. Поверили что аыиграют.
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 22:11
    +6
    А Гасперіні найгірший в Аталанті!!!
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 22:11
    +6
    А Гасперіні найгірший в Аталанті!!!
    nabooo
    online
      nabooo, 22.04.2021 23:51
    +3
    Руслан к Евро подходит в фантастической форме. Создает партнерам, забивает сам. Так держать!
    Michael Savchyn
    online
      Michael Savchyn, 22.04.2021 22:36
    +3
    а чого поміняв його тренер?
    маразм якийсь...
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 23.04.2021 05:55
    +2
    Женя Матийчук, 23.04.2021 03:21
    да устал Малина вот и заменил его
    А остальные не устают что ли?
    Глупо конечно менять лучшего игрока в таком матче.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 22.04.2021 22:59
    +1
    Правильно! Тому його негайно слід було замінити! Самим першим! За Сталіна це називалося "врєдітєльством"
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 22.04.2021 22:21
    0
    Рано замены начал, надо хотя бы после 70 мин. Поверили что аыиграют.