Чемпіонат світу зі снукеру: виліт Діна і Картера

Відомі ще 3 учасники 1/8 фіналу

5678
1
wst.tv. Джек Лісовський

В англійському Шеффілді набирає обертів чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні відбулися 3 матчі 1/16 фіналу.

Відразу в двох матчах 1/16 фіналу спортсмени пройшли максимальну дистанцію в 19 фреймів. Дивно, але Джек Лісовський виграв тільки другий свій поєдинок в Крусиблі. Вперше це сталося в 2018, в 2019 він в першому раунді вилетів від Алі Картера, в минулому - від Ентоні Макгілла. Через два роки Джеку вдалося взяти реванш за поразку від Алі. Після першої сесії Картер програвав 4:5, але другу почав з двох виграних партій і вийшов вперед - 6:5. Лісовський пустився в погоню і успішно користувався найменшими помилками суперника. Він поступався 6:8, потім 8:9. Але дві заключних партії завершив серіями в 82 і 60 очок і зумів вирвати перемогу - 10:9.

Марк Аллен не зазнав проблем у поєдинку з Лю Хаотянем. Як і Лісовський, він давненько не перемагав у Крусиблі - три роки. Але першу сесію з китайцем Марк виграв з рахунком 7:2. Тому друга тривала менше години - Аллен взяв три фрейми і вийшов в 1/8 фіналу.

Найбільш затяжним поєдинком став матч Дін Цзюньхуей - Стюарт Бінем. Англієць - самий високорейтинговий гравець з несіяних, він займає 18 місце в світовому табелі про ранги. Дін, нагадаємо, дев'ятий в цьому списку. Їх перша сесія завершилася з мінімальною перевагою китайця - 5:4. А другу снукеристи не зуміли завершити вчасно. Бінем вирвався вперед 9:8, Дін зрівняв рахунок - 9:9. Все вирішувалося в третій сесії, яка складалася з однієї партіїї. Цзюньхуей набрав 45 очок за підхід і припустився помилки. Стюарт відповів брейком в 70 очок і святкував перемогу в матчі - 10:9.

Також почалися два матчі, які, схоже, не міститимуть інтриги. Джадд Трамп веде в поєдинку з Ліамом Хайфілд 7:2, а Баррі Хокінс виграє у Меттью Селта - 6:3.

Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 1

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів