Де дивитися онлайн матч Кубку України Агробізнес – Динамо Київ

На стадионі ім. Шухевича відбудеться матч півфіналу Кубку України

Де дивитися онлайн матч Кубку України Агробізнес – Динамо Київ
© fcnyva.com

У середу, 21-го квітня, відбудеться півфінальний матч Кубка України, в якому волочиський «Агробізнес» зіграє проти київського «Динамо».

Поєдинок пройде в Тернополі на полі Тернопільського міського стадіону ім. Романа Шухевича, арбітр із Запоріжжя Максим Козиряцький дасть стартовий свисток о 16:00.

«Агробізнес» – «Динамо» Київ. Прогноз і анонс на матч Кубку України

Зустріч в Тернополі можна в прямому ефірі подивитися на телеканалі «Футбол 1».

Також Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Агробізнес» – «Динамо» Київ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sahka1981
      sahka1981, 21.04.2021 09:10
    0
    Dell Dnieper, 21.04.2021 08:57
    Хто знає, додатковий час буде у випадку нічиєї в основний час?, чи зразу пенальті після другого тайму?
    Додатковий час.
    Dell Dnieper
    online
      Dell Dnieper, 21.04.2021 08:57
    0
    Хто знає, додатковий час буде у випадку нічиєї в основний час?, чи зразу пенальті після другого тайму?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 20.04.2021 19:15
    -3
    И как это ортодоксальный И.Суркис решился не бойкотировать стадион имени Романа Шухевича? Или веру поменял? Получит по полной от еврейской общины Киева, да и от посла Израиля в Украине перепадет на орехи - он же призывал всех евреев на стадион - ни ногой...
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 20.04.2021 17:17
    -4
    Це вам не срана суперліга...
    etorfine
      etorfine, 20.04.2021 17:08
    -2
    Чемпіонату України?
    sahka1981
    online
      sahka1981, 21.04.2021 09:10
    0
    Dell Dnieper, 21.04.2021 08:57
    Хто знає, додатковий час буде у випадку нічиєї в основний час?, чи зразу пенальті після другого тайму?
    Додатковий час.
    Dell Dnieper
    online
      Dell Dnieper, 21.04.2021 08:57
    0
    Хто знає, додатковий час буде у випадку нічиєї в основний час?, чи зразу пенальті після другого тайму?