16.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Володимир ШАРАН: «Жах і сором, що команда так виступила»

Наставник «Олександрії» - про поразку від «Львова»

Володимир ШАРАН: «Жах і сором, що команда так виступила»
© fcdynamo.kiev.ua. Володимир Шаран

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував сенсаційну поразку своєї команди від «Львова» 1:3 в 22-му турі УПЛ:

«Думаю, ви самі все бачили. Деякі футболісти проводили другий-третій матч в УПЛ. Видно, що молоді хлопці ще не готові. Такі помилки робити, такі м'ячі нам залітають - просто дивуєшся.

Ми готуємося до кубкового матчу, тому що він важливий для нас. Але це жах і сором, що так команда виступила в цьому матчі. Є молоді, але є і досвідчені гравці, які не показали свої найкращі якості.

Настрій був гарний у них, президент робить все можливе для цього. Просто пропускаємо - втрачаємо впевненість в діях.

Ще деяким гравцям зарано грати на такому рівні. У багатьох закінчуються контракти. Все буде вирішувати президент».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний
      Анатолій Дяченко-Сагайдачний, 17.04.2021 07:04
    +1
    Підождемо до середи. Чим закінчиться кубковий матч з Зорею. А вже після нього будемо робити висновки.
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 17.04.2021 00:29
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Это точно...
    zzg77
    online
      zzg77, 17.04.2021 00:01
    +3
    Покупай трансляцию каналов Футбол 1,2 и наслаждайся цирковыми матчами УПЛ!!! Это не ЛаЛига, не Серия А, не АПЛ - это Украинская Премьер Лига, уровень высочайшего класса!!!
    banderlog78
      banderlog78, 16.04.2021 23:55
    0
    А чого Паньків на лавці ?
    обыкновенная игра
    online
      обыкновенная игра, 16.04.2021 22:59
    +3
    Все видели что Панькив на скамейке, а про второй состав сообщили комментаторы. Если нет мотивации, то обычно так и получается.
    DKTheBest2
      DKTheBest2, 16.04.2021 22:11
    +4
    Тому, що від Шарана несе негативом і це передається команді.
    u6464u
      u6464u, 16.04.2021 21:22
    +3
    клоунада продолжается, УПЛ шапито.
    Batya
    online
      Batya, 16.04.2021 21:17
    0
    кіно для дурачків...
    BekXanov
      BekXanov, 16.04.2021 21:05
    +6
    Не не не с начало с себя.Видно что всё что мог ты клубу дал.Это было видно ещё год назад.
    BekXanov
      BekXanov, 16.04.2021 21:05
    +6
    Не не не с начало с себя.Видно что всё что мог ты клубу дал.Это было видно ещё год назад.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 22:11
    +4
    Тому, що від Шарана несе негативом і це передається команді.
    zzg77
    online
      zzg77, 17.04.2021 00:01
    +3
    Покупай трансляцию каналов Футбол 1,2 и наслаждайся цирковыми матчами УПЛ!!! Это не ЛаЛига, не Серия А, не АПЛ - это Украинская Премьер Лига, уровень высочайшего класса!!!
    обыкновенная игра
    online
      обыкновенная игра, 16.04.2021 22:59
    +3
    Все видели что Панькив на скамейке, а про второй состав сообщили комментаторы. Если нет мотивации, то обычно так и получается.
    u6464u
      u6464u, 16.04.2021 21:22
    +3
    клоунада продолжается, УПЛ шапито.
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний
    online
      Анатолій Дяченко-Сагайдачний, 17.04.2021 07:04
    +1
    Підождемо до середи. Чим закінчиться кубковий матч з Зорею. А вже після нього будемо робити висновки.
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 17.04.2021 00:29
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Это точно...
    banderlog78
    online
      banderlog78, 16.04.2021 23:55
    0
    А чого Паньків на лавці ?
    Batya
    online
      Batya, 16.04.2021 21:17
    0
    кіно для дурачків...