16.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Усі сили на Кубок? Львів сенсаційно обіграв Олександрію

Команда Шарана не набирала очки вже чотири матчі поспіль

Усі сили на Кубок? Львів сенсаційно обіграв Олександрію
© УПЛ

Обидві команди невдало виступають у другій частині чемпіонату України з футболу. «Львів» за цей період набрав всього шість очок і перед звітним матчем посідав останнє місце в турнірній таблиці. А «Олександрія», програвши три останні поєдинки поспіль, значно ускладнила собі завдання в боротьбі за бронзові медалі і за місце в єврокубку на наступний сезон. Втім, успіх у Львові ще залишав певні шанси підопічним Володимира Шарана у вирішенні цієї задачі.

Суперники відразу ж дали зрозуміти один одному, що в цій грі будуть прагнути тільки до перемоги. На кінець третьої хвилини вони встигли провести по одній непоганий атаці і заробити по одному кутовому. Здавалося, що і далі гра буде проходити гостро і на зустрічних курсах. Однак така активність на початку зустрічі не підкріплювалася ударами по воротах, від чого до середини тайму гольових моментів взагалі не було.

Проте, гості виглядали трохи краще за своїх опонентів. У них і м'яч більше тримався, і атаки виходили цікавіше. Тож не випадково, що саме вони на 30-й хвилині відкрили рахунок в матчі. Гольова атака «Олександрії» зародилася на правому фланзі. Пашаєв обігрався в «стіночку» зі своїм партнером і кинувся вперед до лицьової лінії. Звідти капітан олександрійців зробив гостру передачу в район воротарського майданчика. На шляху м'яча опинився Махмутович, який трохи підкоригував його політ. Зрештою м'яч опинився в ногах у Устименка і той з близької відстані без проблем вразив ціль.

Господарі поля відігралися на 39-й хвилині. Після передачі з правого краю від Буська спершу Бабогло не зміг вибити м'яч зі штрафного майданчика, а потім Пашаєву не вдалося перешкодити Ернесту прийняти м'яч і пробити по воротах. В результаті форвард львів'ян без перешкод завдав точного удару у ближній кут.

А на 43-й хвилині вже «Львів» вийшов вперед. Причому гол вийшов досить курйозним. Після подачі кутового, Брікнер в боротьбі із захисником пробив головою по воротах по досить високій траєкторії. М'яч довго перебував у повітрі і у голкіпера «Олександрії» Білика було кілька варіантів, щоб його зловити або відбити. Тим не менш, він не зробив ні того і ні іншого. Більш того, він сам ще й підправив м'яч, який опустився йому за спину в сітку воріт.

На початку другого тайму гості, бажаючи вирівняти становище, пішли вперед великими силами. Але на 55-й хвилині на чужій половині поля вони втратили м'яч. Альваро швидко розігнав контратаку «Львова», зробив передачу наліво на Ернеста, а той вже видав ідеальний пас на хід Ничу. Назарію залишалося тільки не промахнутися, що він й зробив.

Ось так досить несподівано змінилася ситуація на футбольному полі і над «Олександрією» нависла загроза четвертої поразки поспіль. Однак гості і не думали здаватися. Володимир Шаран використав всі п'ять замін і остання з них на 76-й хвилині ледь не стала результативною. Мишенко, який тільки що вийшов на поле, в падінні головою спрямував м'яч у сітку воріт. Але суддя на лінії підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд. Звичайно, що гол був відмінений.

Вже у компенсований арбітром час все той же Мишенко головою пробив з меж штрафного майданчика, але удар вийшов несильним і Ільющенков легко забрав м'яч у руки. А незабаром пролунав і фінальний свисток.

Таким чином, «Львів» здобув вольову перемогу і зараз залишив останній рядок в турнірній таблиці. Щодо «Олександрії», то у неї зараз справи зовсім кепські. Благо, що очок вистачає, щоб зовсім не скотитися до низу.

Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ

Українська Прем'єр-ліга. 22-й тур.

ПФК «Львів» – «Олександрія» - 3:1

 Ернест, 39, Білик, 43 (авт.), Нич, 55 – Устименко, 30

  Ернест, 61, Сабіно, 88 – Дубра, 74, Гречишкін, 85

ПФК «Львів»: Ільющенков – Якимець, Романчук, Махмутович, Бусько – Довгий – Ернест, Альваро (Сабіно, 81), Брікнер (Ренан, 81), Грисьо (Семенів, 90+3) – Нич (Ременяк, 90+3).

«Олександрія»: Білик – Мірошніченко (Лучкевич, 46), Бондаренко, Дубра, Бабогло (Третьяков, 46), Пашаєв (Стецьков, 57) – Вантух (Мишенко, 75), Дришлюк, Гречишкін, Шастал (Новіков, 57) – Устименко.

Арбітр: Олексій Деревінський (Київ).

Стадіон: «Арена Львів» (Львів).

Удари (у площину): 6 (4) – 9 (3)
Кутові: 6 – 2
Оффсайди: 2 – 2.

ПФК ЛЬВІВ-ОЛЕКСАНДРІЯ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 2°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ruslan
    online
      Ruslan, 17.04.2021 00:58
    0
    Ruslan, 17.04.2021 00:58
    Тут взагалі адміни є? Чого постійно ми повинні бачити якісь неадекватні бекання цієї вівці morexodec?
    Дякую
    Ruslan
    online
      Ruslan, 17.04.2021 00:58
    0
    Тут взагалі адміни є? Чого постійно ми повинні бачити якісь неадекватні бекання цієї вівці morexodec?
    UPL
      UPL, 16.04.2021 23:31
    +1
    Просто Олександрію фінансово не простимулювали проти Львова, тай тому вони поганенько виглядали)))
    Не фанат Львова, але якщо брати чесно, то задоволений перемогою. Не люблю команди де тренер волосся на собі рве та посилає всіх наліво і на право, щоб отримати той долар від третьої сторони. Стимулювання у нас широко розповсюджене, але те як це показував Шаран - це просто треш!!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 16.04.2021 22:34
    -4
    Жаль звісно за Карпати.... таку команду втопили...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 16.04.2021 21:26
    +5
    Просто Александрия уже доигрывает чемпионат, а Львов в первую лигу не сильно хочет. Вот и результат.
    BekXanov
      BekXanov, 16.04.2021 21:08
    0
    Oles Bodnar, 16.04.2021 21:02
    Львів бореться за виживання, молодці. А з Олександрією щось твориться. Суто мої припущення, і я можу помилятись. 1. Шаран вичерпав себе (хоча мало схоже, в мотивованій грі з Динамо був досить непоганий супротив). 2. Команда дійсно зробила ставку на кубок (але зважаючи що в фіналі дуже ймовірно буде Динамо, то досить сумнівна ставка). 3. Дали вказівку не потрапляти в Єврокубки (за стадії кваліфікації практично нічого не заплатять, а як мінімум один виліт закордон та підготовка стадіону до вимог УЕФА не дешева справа). Зважаючи на стан нашого футболу, схиляюсь до 3-ого варіанту.
    Там всё очевидно Шаран исчерпал себя ещё год назад.
    Oles Bodnar
      Oles Bodnar, 16.04.2021 21:02
    0
    Львів бореться за виживання, молодці. А з Олександрією щось твориться. Суто мої припущення, і я можу помилятись. 1. Шаран вичерпав себе (хоча мало схоже, в мотивованій грі з Динамо був досить непоганий супротив). 2. Команда дійсно зробила ставку на кубок (але зважаючи що в фіналі дуже ймовірно буде Динамо, то досить сумнівна ставка). 3. Дали вказівку не потрапляти в Єврокубки (за стадії кваліфікації практично нічого не заплатять, а як мінімум один виліт закордон та підготовка стадіону до вимог УЕФА не дешева справа). Зважаючи на стан нашого футболу, схиляюсь до 3-ого варіанту.
    sasha18
    online
      sasha18, 16.04.2021 20:35
    -4
    Якщо Шаран кубок не візьме, пояснення цьому не буде
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 16.04.2021 20:04
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Обидно за Александрию.
    bassofon
    online
      bassofon, 16.04.2021 19:57
    0
    Интересно, сколько стоит эта сенсация?
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 16.04.2021 19:38
    -1
    Ото л@ун розійшовсьґя після факту його сцикунства.де ж ти було? Там і з брутального футболу народ був . . Ти в курсі,що і там ва попустили))) пиши,ний,попускай себе... Д@ун в кубі))) ми ржемо))) на сцену виходь...)))) Я вже тут не писатиму,просто рджатиму з тебе д@уна....)))
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 16.04.2021 19:31
    +2
    Д@ун..в середу ти мав ШАНС. Засцав!!! Пнх д@ун сцикливий) Болєли Карпат там були...не засцяли,а ти засцяв...сцикло. ФАКТ!!!
    обыкновенная игра
    online
      обыкновенная игра, 16.04.2021 19:28
    0
    КубокНаш? А кому он нужен в Александрии? Неужели там космические премиальные. И что с тем Билыковм из сборной, который себе голы забрасывает, делать в ЛЕ?
    Да и все претенденты на 5-е место этому не рады будут. Если КУ у ФКА, то 5-й лишний в Европе. А если КУ у Динамо или Зари, то 5-й будет в ЛЕ. Вроде так.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 16.04.2021 19:28
    0
    Алло, где там наш Баранка? Пора оторваться от разборок с Гельзиным и пересмотреть эту игру, которая носит явно договорной характер сдачи со стороны футболистов Александрии. Классика!
    Standard
      Standard, 16.04.2021 19:24
    +2
    Львів сенсаційно виграв у Шахтаря, а в Олександрії, яка четверту гру поспіль не може очки набрати, це не сенсація. Тим більше на Львів арені. Тупий заголовок.
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 16.04.2021 19:12
    +1
    Скільки фанів було? Як 0! Як локдаун? Декому це не мішає. Але в декого фанів нема))))))
    NM16071
    online
      NM16071, 16.04.2021 19:08
    -1
    Все продається, все купується....
    savant
      savant, 16.04.2021 19:04
    +6
    в чём сенсация?! Александрия никакая весной, 4е поражение подряд уже, а "Львов" показал что в домашних стенах очень боеспособная команда, что доказала победа над шахтой, так что наоборот, очень даже закономерный результат.
    Kapitan Vrungel
    online
      Kapitan Vrungel, 16.04.2021 19:03
    0
    Шаран сливает так, шо аж дым идёт...
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 16.04.2021 19:01
    +1
    Злили? Здали? Чи просто такі нікчемні?!!!! Позорище для алєксендрії!!!
    pricolist
    online
      pricolist, 16.04.2021 18:59
    +8
    У Львова тренер хороший. Поверьте, если ему дадут нормально поработать, то команда будет прогрессировать.
    savant
    online
      savant, 16.04.2021 19:04
    +6
    в чём сенсация?! Александрия никакая весной, 4е поражение подряд уже, а "Львов" показал что в домашних стенах очень боеспособная команда, что доказала победа над шахтой, так что наоборот, очень даже закономерный результат.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 16.04.2021 21:26
    +5
    Просто Александрия уже доигрывает чемпионат, а Львов в первую лигу не сильно хочет. Вот и результат.
    BaZia
    online
      BaZia, 16.04.2021 18:57
    +3
    Какой в пис.. кубок? Заря их не пустит в финал даже
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 16.04.2021 19:31
    +2
    Д@ун..в середу ти мав ШАНС. Засцав!!! Пнх д@ун сцикливий) Болєли Карпат там були...не засцяли,а ти засцяв...сцикло. ФАКТ!!!
    Standard
    online
      Standard, 16.04.2021 19:24
    +2
    Львів сенсаційно виграв у Шахтаря, а в Олександрії, яка четверту гру поспіль не може очки набрати, це не сенсація. Тим більше на Львів арені. Тупий заголовок.
    UPL
    online
      UPL, 16.04.2021 23:31
    +1
    Просто Олександрію фінансово не простимулювали проти Львова, тай тому вони поганенько виглядали)))
    Не фанат Львова, але якщо брати чесно, то задоволений перемогою. Не люблю команди де тренер волосся на собі рве та посилає всіх наліво і на право, щоб отримати той долар від третьої сторони. Стимулювання у нас широко розповсюджене, але те як це показував Шаран - це просто треш!!
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 16.04.2021 19:12
    +1
    Скільки фанів було? Як 0! Як локдаун? Декому це не мішає. Але в декого фанів нема))))))
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 16.04.2021 19:01
    +1
    Злили? Здали? Чи просто такі нікчемні?!!!! Позорище для алєксендрії!!!
    SandroKing
    online
      SandroKing, 16.04.2021 18:57
    +1
    Львов Шахтер обыграл и борется за выживание, а Александрии уже ничего не нужно в этом чемпионате. В чем сенсация?
    Ruslan
    online
      Ruslan, 17.04.2021 00:58
    0
    Ruslan, 17.04.2021 00:58
    Тут взагалі адміни є? Чого постійно ми повинні бачити якісь неадекватні бекання цієї вівці morexodec?
    Дякую
    Ruslan
    online
      Ruslan, 17.04.2021 00:58
    0
    Тут взагалі адміни є? Чого постійно ми повинні бачити якісь неадекватні бекання цієї вівці morexodec?
    BekXanov
      BekXanov, 16.04.2021 21:08
    0
    Oles Bodnar, 16.04.2021 21:02
    Львів бореться за виживання, молодці. А з Олександрією щось твориться. Суто мої припущення, і я можу помилятись. 1. Шаран вичерпав себе (хоча мало схоже, в мотивованій грі з Динамо був досить непоганий супротив). 2. Команда дійсно зробила ставку на кубок (але зважаючи що в фіналі дуже ймовірно буде Динамо, то досить сумнівна ставка). 3. Дали вказівку не потрапляти в Єврокубки (за стадії кваліфікації практично нічого не заплатять, а як мінімум один виліт закордон та підготовка стадіону до вимог УЕФА не дешева справа). Зважаючи на стан нашого футболу, схиляюсь до 3-ого варіанту.
    Там всё очевидно Шаран исчерпал себя ещё год назад.
    Oles Bodnar
    online
      Oles Bodnar, 16.04.2021 21:02
    0
    Львів бореться за виживання, молодці. А з Олександрією щось твориться. Суто мої припущення, і я можу помилятись. 1. Шаран вичерпав себе (хоча мало схоже, в мотивованій грі з Динамо був досить непоганий супротив). 2. Команда дійсно зробила ставку на кубок (але зважаючи що в фіналі дуже ймовірно буде Динамо, то досить сумнівна ставка). 3. Дали вказівку не потрапляти в Єврокубки (за стадії кваліфікації практично нічого не заплатять, а як мінімум один виліт закордон та підготовка стадіону до вимог УЕФА не дешева справа). Зважаючи на стан нашого футболу, схиляюсь до 3-ого варіанту.
    bassofon
    online
      bassofon, 16.04.2021 19:57
    0
    Интересно, сколько стоит эта сенсация?
    обыкновенная игра
    online
      обыкновенная игра, 16.04.2021 19:28
    0
    КубокНаш? А кому он нужен в Александрии? Неужели там космические премиальные. И что с тем Билыковм из сборной, который себе голы забрасывает, делать в ЛЕ?
    Да и все претенденты на 5-е место этому не рады будут. Если КУ у ФКА, то 5-й лишний в Европе. А если КУ у Динамо или Зари, то 5-й будет в ЛЕ. Вроде так.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 16.04.2021 19:28
    0
    Алло, где там наш Баранка? Пора оторваться от разборок с Гельзиным и пересмотреть эту игру, которая носит явно договорной характер сдачи со стороны футболистов Александрии. Классика!
    Kapitan Vrungel
    online
      Kapitan Vrungel, 16.04.2021 19:03
    0
    Шаран сливает так, шо аж дым идёт...
    BekXanov
      BekXanov, 16.04.2021 18:57
    0
    А в чём сенсация?Александрия сдала на глухо Шаран постарался.