15.04.2021 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:1 0 : 4

Інтрига трималася недовго. Арсенал розбив Славію на виїзді

Англійська команда впевнено пройшла у півфінал Ліги Європи

960
0

В четвер матч «Славія» Прага – «Арсенал» був, здавалось би, найінтригуючим – рахунок першого матчу 1:1 тому підтвердження. Але сподівання на драматичну розв’язку швидко закінчилися – спершу нічого такого не передбачалося, але за 10 хвилин «каноніри» забили тричі і зняли питання про переможця ще в першому таймі.

В другому таймі чехи пробували забити гол престижу, але нічого не вийшло. На відміну від гостей – Ляказетт зробив дубль. Лондонці йдуть у півфінал, де зіграють з іспанським «Вільярреалом».

Ліга Європи УФА. 1/4 фіналу. Матч-відповідь.

«Славія» - «Арсенал»  - 0:4 (перший матч - 1:1).

Пепе, 14, Ляказетт, 21 (пен), 77, Сака, 24.

Громада, 20, Олайїнка, 63 - Мартінеллі, 82.

«Славія»:  Коларж, Ба (Вишинськи, 46), Холеш, Зіма, Боржіл (Дорлі, 46), Станчу (Лінгр, 46), Громада (Масопуст, 46), Провод, Шевчик, Олайїнка, Кухта (Тецл, 71).

«Арсенал»: Лено, Чемберс, Холдінг, Марі, Сміт-Роу (Ельненні, 67), Себальос, Парті (Соареш, 78), Джака, Сака (Мартінеллі, 78), Пепе (Балоган, 88), Ляказетт (Нкетіа, 78).

Арбітр:  Джюнейт Чакир (Туреччина).

Стадіон: «Еден Арена» (Прага, Чехія).