14.04.2021 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:3 0 : 0

Засуха на Енфілді. Ліверпуль не зміг забити Реалу

Гості спокійно оформили вихід в півфінал Ліги чемпіонів

4915
20

В цьому матчі не було однозначного фаворита, але шанси на прохід після домашніх 3:1 були вищі у «Реала». Тому господарям дуже важливо було не пропустити (бо в такому випадку довелось би забивати тричі) і якомога швидше забити.

І «Ліверпуль» зразу ж побіг виконувати це завдання. Гравців «Реалу» пресингували вже на їхній половині. І це дало результат – вже на другій хвилині Салах отримав м’яч від Мане, перед  Мо був тільки Куртуа. І Тібо не дав забити єгиптянину, відбивши ногами його удар.

«Ліверпуль» продовжував агресивно грати на чужій половині, змушуючи суперників помилятися. Але підопічні Зідана швидко оговталися і відсунули гру від своїх воріт. «Ліверпуль» спробував пройти оборону мадридців за рахунок короткого пасу – не виходило.

Тоді у хід пішла гра в англійському стилі – навіси, простріли, кутові, які Александер-Арнольд і Робертсон  виконували регулярно. Так же регулярно «Реал» їх нейтралізовував. Можна відзначити удари Мілнера здалеку і Кабака головою, але Куртуа в першому випадку виручив, а Озан пробив вище.

Мав момент і «Реал» - Бензема підхопив м’яч зліва і пробив у ближню штангу.  Але нічого більше не сталось. Спалах емоцій в середині тайму став практично єдиним моментом, де був помітний арбітр. Бьорн Кюйперс виписав по «гірчичнику» Каземіро і Робертсону, які завелися.

До кінця тайму «Ліверпуль» мав ще три можливості забити, але Мане не встиг на простріл Трента, а Салах і Вейналдум з дуже вигідних позицій пробили вище воріт.

Другий тайм розпочався, як і перший, з натису господарів. Міг зразу ж забити Фірміно після подачі Салаха, але Куртуа справився. Гра продовжилася напружена, але без особливих моментів. Так тривало до 66 хвилини, коли Аліссон залишив надію «Ліверпулеві» - спершу відбив удар Вінісіуса після виходу сам на сам і тут же заблокував добивання Бензема. Могли забивати Фірміно і Жота, але в них були напівмоменти, з якими захист «Реала» впевнено справився.

Втома давалася взнаки – «Ліверпуль» йшов вперед, але виглядало це якось безнадійно. В кінці матчу Зідан особливо не переживав – було очевидно, що його команда витримає. Так і сталося.

«Реал» у півфіналі зіграє з ще однією англійською командою – «Челсі», а для Юргена Клоппа цей європохід закінчився. Потрібне перезавантаження команди.

Ліга чемпіонів УЄФА. 1/4 фінала. Матч-відповідь.

«Ліверпуль» - «Реал»  - 0:0 (перший матч - 1:3).

Робертсон, 25, Філліпс, 59 - Каземіро, 25.

«Ліверпуль»:  Аліссон, Александер-Арнольд, Філліпс, Кабак (Жота, 60), Робертсон, Фабіньо, Мілнер (Алькантара, 60), Вейналдум, Мане (Окслейд-Чемберлен, 82), Салах, Фірміно (Шакірі, 82).

«Реал»: Куртуа, Мілітао, Начо, Менді, Вальверде, Кроос (Одріосола, 72), Модріч, Каземіро, Асенсіо (Іско, 82), Вінісіус Жуніор (Родріго, 72), Бензема.

Арбітр: Бьорн Кюйперс (Нідерланди).

Стадіон: «Енфілд» (Ліверпуль, Англія).