14.04.2021 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:3 0 : 0
|
1370
3

Зінедін ЗІДАН: «Реал осідлав ліверпульський ураган. Можемо пишатися»

Наставник «вершкових» присвятив вихід до півфіналу Ліги чемпіонів своїм футболістам

Головний тренер мадридського «Реала» Зінедін Зідан розповів про вихід своєї команди до півфіналу Ліги чемпіонів. У першому матчі 1/4 фіналу турніру «вершкові» обіграли «Ліверпуль» з рахунком 3:1, другий поєдинок завершився нічиєю 0:0.

«Ми розуміли, що доведеться сьогодні потерпіти. Але у підсумку отримали те, що хотіли. Думаю, ми добре підлаштовувалися під ситуацію. Ми осідлали ліверпульський ураган і можемо пишатися своїм виступом.

Знали, що суперник почне дуже жваво. У перші 15 хвилин він був дійсно дуже хороший. Але це нормально. У чвертьфіналі Ліги чемпіонів часом доводиться окопатися в обороні. Ми зробили це і пройшли далі.

Ми заслужено пройшли далі. Присвячую цю перемогу своїм хлопцям. Вона додасть нам новий заряд енергії, якого вистачить до кінця сезону.

Ми пройшли далі, але поки що ще нічого не виграли. Але я пишаюся тим, що ми робимо. А тепер час відпочити і насолодитися успіхом.

Ми доклали величезних зусиль. За тиждень у нас було три найважливіших матчі. Раді, що цей відрізок залишився позаду», — сказав Зідан.

У півфіналі Ліги чемпіонів «Реал» зіграє із лондонським «Челсі».