11.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Руслан КОСТИШИН: «У нас був Жека Селезньов – це майстер»

Наставник «Колоса» - про перемогу над «Олімпіком» (2:1)

Руслан КОСТИШИН: «У нас був Жека Селезньов – це майстер»
© ФК Колос. Руслан Костишин

«Колос» пропустив першим у матчі з «Олімпіком» (2:1), але зумів відігратися і в кінці матчу вирвати перемогу.

«Ми перегравали суперника. Це було видно по ініціативній грі, по грі першим номером. «Олімпік» гарно спрацював на контратаці і нам довелося відіграватися. Ми потім ще більше додали. Я дуже задоволений нашою реакцією на пропущений м’яч. У першому таймі ми створили досить моментів, у другому – до пенальті були моменти. Після цього наче трохи розгубилися. Слава Богу, що забили цей гол з кутового. У нас не було моментів, це, думаю, психологія, коли давить результат. За великим рахунком ми володіли всією грою. Нехай не ображається «Олімпік». Можливо, вони іншої думки».

«Я не скажу, що я задоволений замінами. Можна відмітити Діму Хльобаса, який після довгої перерви проявив себе – створив декілька моментів, заробив пенальті. А всі інші – розчинилися на полі. Сьогодні заміни вийшли суєтливі. Так, вийшов наш вихованець Сорокін, але у нього мало часу було. Всі інші мені не сподобались».

«Мілько? Він насолоджується кожним днем. Він по характеру той футболіст, якому кожне тренування в радість. Коли ти молодий – тобі збори в тягость, а в 35 років – в радість, бо розумієш, що, можливо, це останні збори. Футболісти в такому віці з правильним характером і правильнім підходом насолоджуються моментом».

«Чи не йокнуло серце, коли Денис Костишин пробивав пенальті? Не встигло. Я знав, у який кут він буде бити. Він пробив погано. Він завжди б’є низом в один або інший кут. А тут м’яч піднявся… Задоя «Динамо» пробив якісно, але Бойко потащив пенальті. Це фортуна. Рідко хто пробиває пенальті якісно. У нас був Жека Селезньов – це майстер. Він виконує дуже якісно, б’є по воротарю. Він майстерно це робить, від нього це не забереш».

«Дніпро-1? Всі знають, як у нас ігри. У нас завжди на емоціях ігри. «Дніпро-1», «Ворскла», «Олександрія» і «Динамо». У нас всі матчі класні. Можливо, нам легше буде – результат не так давитиме. Їдеш в Минай – від нас вимагають перемоги, з «Олімпіком» - так само. Грати першим номером дуже важко в чемпіонаті України. Треба мати якісних футболістів. Матчі будуть дуже цікаві. З «Дніпром-1» гра буде дуже принципова для всіх, хто грав за «Дніпро», - сказав Костишин.

Після 21-го туру у «Колоса» 33 очки і шосте місце в турнірній таблиці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(56 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    olex.mykhailov
      olex.mykhailov, 12.04.2021 12:52
    0
    Пєналь такий натягнутий аж через самі гланди! Судєйці тільки більш менш хоч якесь порушення потрібне було в штрафній, от він його і дочекався!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 12.04.2021 10:41
    +3
    О це потролив Кармільца)
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.04.2021 09:10
    0
    Давно не видел Дердо-младшего в работе. Все по-старому- куча предупреждений, сомнительный пеналь,масса неадекватных решений...Все,как всегда, сдвигов к лучшему не просматривается. Но задачу на игру выполнил...
    balanovanati
      balanovanati, 12.04.2021 09:04
    0
    Віталій Яценко, 12.04.2021 00:08
    Цікаво, а коли це Сорокін став вихованцем Колоса? Політ фантазії ще той))
    Першим тренером Стаса Сорокіна була ПИЛИПЕНКО Олена Миколаївна. 100%,тому що починав футбольну кар"єру разом з моїм внуком.
    dima.krot
    online
      dima.krot, 12.04.2021 08:40
    0
    "Я знал, в какой угол он будет бить. Он пробил плохо. Он всегда бьет низом в один или другой угол."
    -----
    Зашибись инсайдер. Теперь все вратари наверняка знают как бьет Денис Костышин. Крутой батя.
    Алексей Голяченко
      Алексей Голяченко, 12.04.2021 00:20
    0
    Бак он, Руслан Владимирович
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 12.04.2021 00:08
    +2
    Цікаво, а коли це Сорокін став вихованцем Колоса? Політ фантазії ще той))
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 11.04.2021 23:28
    +17
    Пенальтисты уходят и приходят, главное, Руся, чтобы пенальти продолжали назначать. Это был какой, 11-й в 20 матчах?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 11.04.2021 23:24
    +4
    ой, КОСТЫШИН, что ты наделал, будет же как в фразе: "Вспомнишь г****но ,вот и оно.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 11.04.2021 23:28
    +17
    Пенальтисты уходят и приходят, главное, Руся, чтобы пенальти продолжали назначать. Это был какой, 11-й в 20 матчах?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 11.04.2021 23:24
    +4
    ой, КОСТЫШИН, что ты наделал, будет же как в фразе: "Вспомнишь г****но ,вот и оно.
    Виктор Петренко
    online
      Виктор Петренко, 12.04.2021 10:41
    +3
    О це потролив Кармільца)
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 12.04.2021 00:08
    +2
    Цікаво, а коли це Сорокін став вихованцем Колоса? Політ фантазії ще той))
    olex.mykhailov
    online
      olex.mykhailov, 12.04.2021 12:52
    0
    Пєналь такий натягнутий аж через самі гланди! Судєйці тільки більш менш хоч якесь порушення потрібне було в штрафній, от він його і дочекався!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.04.2021 09:10
    0
    Давно не видел Дердо-младшего в работе. Все по-старому- куча предупреждений, сомнительный пеналь,масса неадекватных решений...Все,как всегда, сдвигов к лучшему не просматривается. Но задачу на игру выполнил...
    balanovanati
      balanovanati, 12.04.2021 09:04
    0
    Віталій Яценко, 12.04.2021 00:08
    Цікаво, а коли це Сорокін став вихованцем Колоса? Політ фантазії ще той))
    Першим тренером Стаса Сорокіна була ПИЛИПЕНКО Олена Миколаївна. 100%,тому що починав футбольну кар"єру разом з моїм внуком.
    dima.krot
    online
      dima.krot, 12.04.2021 08:40
    0
    "Я знал, в какой угол он будет бить. Он пробил плохо. Он всегда бьет низом в один или другой угол."
    -----
    Зашибись инсайдер. Теперь все вратари наверняка знают как бьет Денис Костышин. Крутой батя.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 12.04.2021 00:20
    0
    Бак он, Руслан Владимирович