10.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо - Дніпро-1. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Лідер проти другої команди за кількістю набраних очок у другому колі

Динамо - Дніпро-1. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Динамо

10 квітня на «Дніпро-Арені» зустрінуться дві найбільш успішні в другому колі команди - «Дніпро-1» і «Динамо».

До очного протистояння дві команди з берегів Дніпра підходять у відмінній формі. Динамівці впевнено лідирують в чемпіонаті, випереджаючи «Шахтар», що йде другим, на сім очок. Безпрограшна серія підопічних Луческу в УПЛ налічує вже одинадцять поєдинків, причому лише в двох з них були зафіксовані нічиї, інші матчі завершилися перемогами «синьо-білих». Крайні п'ять зустрічей в чемпіонаті країни «Динамо» незмінно вигравало.

Після провалу в кінці першого кола, пов'язаного з «перебудовою» команди через зміну на тренерському містку (Михайленка змінив Йовічевич), весняну частину сезону «Дніпро-1» почав дуже переконливо. В активі «дніпрян» - сім матчів без поразок, що є рекордом для клубу. Більш того, здобуто п'ять перемог при двох нічиїх - таким результатам може позаздрити будь-який лідер. Більше очок, ніж «Дніпро-1», в нинішньому році набрала лише одна команда - «Динамо» (18 проти 17-ти).

Однак «Дніпро-1» підходить до матчу проти киян в статусі андердога. Надто багато було втрачено в першому колі, особливо під його завісу. Тоді «Дніпро-1» посідав останнє місце в таблиці і вважався одним з головних претендентів на виліт, а не на місце в єврокубках, як апріорі планувало клубне керівництво.

Але в другій частині сезону для «Дніпра-1» все змінилося в кращу сторону. Після зимового збору команду Йовічевича не впізнати: зіграна, дисциплінована і багато забиває. Якби не той горезвісний провал, «дніпряни» напевно боролися б за єврокубки. Зараз же борються лише за престиж.

Поєдинок проти «Динамо» стане для «Дніпра-1» справжнім випробуванням на міцність. У подібному ключі висловився і президент клубу Юрій Береза, і головний тренер команди Ігор Йовічевич. І з цим не можна не погодиться: досі, тобто у другому колі, команда з Дніпра ще не зустрічалася з суперниками рівня «Динамо». Напевно номінальні гості, які будуть грати проти лідера чемпіонату в рідних стінах, захочуть «показати товар обличчям». І напевно всерйоз попсують кров команді Луческу. Але от чи зможуть відібрати очки - вельми сумнівно: мотивація у киян все одно буде на порядок вище.

До того ж, Йовічевич відчуває серйозні проблеми з кадрами. За умовами контракту, проти «Динамо» не зможуть зіграти два футболісти, котрі належать столичному клубу - Булеца і Дубінчак. Через травми вибули Дуглас, Тейлор і Назаренко, через перебір карток - Адамюк.

А ось у киян - навпаки, лазарет порожніє: вже в загальній групі займається не тільки Тимчик, а й Дуелунд. А ось Циганков ще не встиг відновитися і з «Дніпром-1» не зіграє.

Поєдинок першого кола завершився на користь команди Луческу - 2:1. Матч тоді проходив на НСК «Олімпійський», але номінальними господарями були «дніпряни». Підопічні Йовічевича першими відкрили рахунок - красивим ударом в середині першого тайму відзначився Назаренко. Але через кілька хвилин Адамюк відзначився «самострілом», а за хвилину до свистка на перерву Циганков вивів динамівців вперед. Цей рахунок протримався до кінця поєдинку. Примітно, що в тому матчі за першу команду «Динамо» дебютував молодий воротар Руслан Нещерет.

Історія зустрічей опонентів налічує всього чотири поєдинки: три в рамках УПЛ, один - в Кубку України. Перевага на боці динамівців: три перемоги проти однієї вікторії «дніпрян».

Орієнтовні склади:

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Попов, Забарний, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Родрігеш, Де Пена, Буяльський, Бесєдін

«Дніпро-1»: Юрчук, Сваток, Логінов, Сафронов, Ді Франко, Пихальонок, Ігнатенко, Батагов, Чуже, Когут, Довбик.

10 квітня, субота

«Динамо» – «Дніпро-1»
Дніпро. «Дніпро-Арена». 17:00
ТБ-трансляція на телеканалі «2+2»
ДИНАМО - ДНІПРО-1. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)
Прогноз Sport.ua — 2:1

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ruslan
      Ruslan, 10.04.2021 18:08
    0
    Rollins Play Games, 10.04.2021 14:59
    Какая тебе разница кто на каком языке говорит?? Это что самое важное что можно обсуждать в нашей нищей стране??
    Ніщая тому що населення таке. Чого бідні? Бо дурні. А чо дурні - бо бідні. Для чого всякій черні мозги напрягати якщо можна жити по принципу какаяразніца?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 10.04.2021 16:10
    0
    Кендзёра , Попов в составе ... Вы там больные , или тупые ?
    ск кильчень-1
    online
      ск кильчень-1, 10.04.2021 16:01
    -4
    Ну всё.
    Динамо сегодня без ужина. Надо брать очки и все бабки опзж пойдут на премиальные.)
    Rollins Play Games
      Rollins Play Games, 10.04.2021 14:59
    -1
    salamanka1982, 10.04.2021 14:46
    Дай бог україномовному хорвату зробити інтригу в чемпі. Кращий тренер, якого я дуже поважаю, який наразі тренує українську команду. Ще рябоконь і шаран на українській гарно шпрехає. Всі інші дніще тупе російськомовне
    Какая тебе разница кто на каком языке говорит?? Это что самое важное что можно обсуждать в нашей нищей стране??
    salamanka1982
      salamanka1982, 10.04.2021 14:46
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Дай бог україномовному хорвату зробити інтригу в чемпі. Кращий тренер, якого я дуже поважаю, який наразі тренує українську команду. Ще рябоконь і шаран на українській гарно шпрехає. Всі інші дніще тупе російськомовне
    Trollface
    online
      Trollface, 10.04.2021 13:57
    -1
    Динамо будет очень не просто. Днепр серьезно прибавил.
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 13:56
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Turnok, 10.04.2021 13:53
    Очень не хочется чтобы с Днепром-1 произошла такая же история, как с Зарёй. Проиграли до начала матча.
    Как арендуполь с колорадам сыграет?
    Turnok
      Turnok, 10.04.2021 13:53
    +2
    Очень не хочется чтобы с Днепром-1 произошла такая же история, как с Зарёй. Проиграли до начала матча.
    alex13
      alex13, 10.04.2021 13:39
    -1
    Sport.ua, не вводите болельщиков ДК в заблуждение и не настраивайте на лёгкую победу. Тейлор, Дуглас и Назаренко готовятся к игре, а вот Пихалёнок перенёс операцию по удалению аппендицита и в игре участия не примет. Следите за инфой!
    Михаил Чикинда
      Михаил Чикинда, 10.04.2021 13:27
    0
    У Днепра-1 ,сильно много проблем в составе,то эту игру буду смотреть как потенциал на будущий чемпионат .
    Динамо желаю стать чемпионом,они заслужили .
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 12:56
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    СпортЮА, что делает в старте Пихалёнок, если ему на днях удалили аппендицит?
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 11:27
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    ск кильчень-1, 10.04.2021 11:26
    Ты перепутал российскую бояру для ванн (которой у нас нет) с настойкой боярышника для сердечников.
    Не знаю, какое именно пойло употребляют на лугандонии. Тебе лучше знать
    ск кильчень-1
    online
      ск кильчень-1, 10.04.2021 11:26
    -4
    Zport., 10.04.2021 11:23
    Ты бояры хлебнул с утра? Какую-то ересь пишешь
    Ты перепутал российскую бояру для ванн (которой у нас нет) с настойкой боярышника для сердечников.
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 11:23
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    ск кильчень-1, 10.04.2021 11:22
    Какая разница президенту страны?
    Ты бояры хлебнул с утра? Какую-то ересь пишешь
    ск кильчень-1
    online
      ск кильчень-1, 10.04.2021 11:22
    -4
    Zport., 10.04.2021 11:20
    Куда Зеленский придёт?
    Какая разница президенту страны?
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 11:20
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    ск кильчень-1, 10.04.2021 11:19
    То ти помилився с разумом. Зеленский придёт на Шахтёр? А тут он уже распорядился.))) ДК - Д-1Д 3:0.
    Куда Зеленский придёт?
    ск кильчень-1
    online
      ск кильчень-1, 10.04.2021 11:19
    -7
    APL, 10.04.2021 11:08
    ти помилився матчем
    То ти помилився с разумом. Зеленский придёт на Шахтёр? А тут он уже распорядился.))) ДК - Д-1Д 3:0.
    lenares85
    online
      lenares85, 10.04.2021 11:16
    0
    Смотрел игру Днепра, так контроль мяча поставлен на уровне, если решат не сливается, за бонусы Динамо будет тяжело
    APL
    online
      APL, 10.04.2021 11:08
    +3
    ск кильчень-1, 10.04.2021 09:26
    Какая разница кем с фармом играть?))
    ти помилився матчем
    APL
    online
      APL, 10.04.2021 11:06
    +2
    Surkis-fuflo, 10.04.2021 08:40
    Ваша діра займає 1 місце незаслужено. Скільки суперникам ДК поставили пенальті, а скільки суперникам ШД? А скільки в ворота самого ШД? Якщо переглянути всі епізоди, видно, що вас шубні судейки тягнуть за вуха. Хоча Шахтар за вас індивідуально сильніший і вище класом.
    Я тебе розчарую ЧМО, в цьому чемпіонаті у ворота суперників ДК так само як і в ворота суперників ШД поставили по 8 пенальті
    sv30vs
      sv30vs, 10.04.2021 09:27
    +16
    Коментар згорнуто. Показати
    Surkis-fuflo, 10.04.2021 08:26
    Боженька, зроби так, щоб диряві кіпріоти сьогодні програли! І у наступному матчі з ШД теж! Амінь!
    Боженька! Дай тебе хотя бы одну извилинку в голове, чтобы ты мог хоть чем-то думать!
    Aleksandr Terrr
      Aleksandr Terrr, 10.04.2021 08:34
    +12
    Surkis-fuflo, 10.04.2021 08:26
    Боженька, зроби так, щоб диряві кіпріоти сьогодні програли! І у наступному матчі з ШД теж! Амінь!
    Не дождешься, гниль ржавая!
    sv30vs
      sv30vs, 10.04.2021 09:30
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Surkis-fuflo, 10.04.2021 08:40
    Ваша діра займає 1 місце незаслужено. Скільки суперникам ДК поставили пенальті, а скільки суперникам ШД? А скільки в ворота самого ШД? Якщо переглянути всі епізоди, видно, що вас шубні судейки тягнуть за вуха. Хоча Шахтар за вас індивідуально сильніший і вище класом.
    СуперКубок Украины: Динамо К (дубль) - Шахтер 3:1. Видимо бог на тебя уже махнул рукой, а медицине ты не нужен! От Агробизнеса и Львова Шахтёра большой привет!
    Aleks04
      Aleks04, 09.04.2021 23:33
    +10
    Автор статьи футболом интересуется? Я что-то сомневаюсь. «Через травми вибули Дуглас, Тейлор» — как выбыли, так и прибыли, они тренируются с командой, проблем нет. А вот Пихалёнок, которого поставили в ориентированный состав, пропустит матч из-за аппендицита. Что делают в составе: Сваток, Батагов (так и не сыгравший в этом сезоне) и Сафронов (аналогично), понять не могу.
    Vadum Hrynchuk
    online
      Vadum Hrynchuk, 09.04.2021 23:32
    +9
    Зашел посмотреть на состав, а там перебравшие карточек Кендзера с Поповым...
    APL
    online
      APL, 10.04.2021 00:07
    +7
    Ох і спорт.юа зі складами накрутив.... . Надіюсь буде гарний матч, але всерівно перемога буде за ДК, десь так 3:1.
    funnycat
      funnycat, 09.04.2021 23:01
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи Динамо .
    Каждый матч сейчас как финал !
    Главно без недооценки, и нервов - лишние жёлтые нам не нужны !
    Верим в победу
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 12:56
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    СпортЮА, что делает в старте Пихалёнок, если ему на днях удалили аппендицит?
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 11:23
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    ск кильчень-1, 10.04.2021 11:22
    Какая разница президенту страны?
    Ты бояры хлебнул с утра? Какую-то ересь пишешь
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 10.04.2021 09:48
    +5
    Burevesynik, 10.04.2021 09:05
    "Шахтар за вас індивідуально сильніший і вище класом." - это ты написал о сторонниках Динамо?
    если так, то согласен!!!
    Ага клас. Агробизнес оценил с полна. Тяжело вам с утра после пятницы. Жрете алкоголь как в последний раз походу. Потом тут мучаетесь
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 10.04.2021 09:43
    +5
    Surkis-fuflo, 10.04.2021 08:26
    Боженька, зроби так, щоб диряві кіпріоти сьогодні програли! І у наступному матчі з ШД теж! Амінь!
    Опохмелись
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 11:27
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    ск кильчень-1, 10.04.2021 11:26
    Ты перепутал российскую бояру для ванн (которой у нас нет) с настойкой боярышника для сердечников.
    Не знаю, какое именно пойло употребляют на лугандонии. Тебе лучше знать
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 11:20
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    ск кильчень-1, 10.04.2021 11:19
    То ти помилився с разумом. Зеленский придёт на Шахтёр? А тут он уже распорядился.))) ДК - Д-1Д 3:0.
    Куда Зеленский придёт?
    APL
    online
      APL, 10.04.2021 11:08
    +3
    ск кильчень-1, 10.04.2021 09:26
    Какая разница кем с фармом играть?))
    ти помилився матчем
    Юрий Щербань
      Юрий Щербань, 10.04.2021 09:11
    +3
    спорт юа попов и кендзера не могут завтра играть у них дисквалификация по карточкам а вы их добавили в ориентировочный состав
    Turnok
    online
      Turnok, 10.04.2021 13:53
    +2
    Очень не хочется чтобы с Днепром-1 произошла такая же история, как с Зарёй. Проиграли до начала матча.
    APL
    online
      APL, 10.04.2021 11:06
    +2
    Surkis-fuflo, 10.04.2021 08:40
    Ваша діра займає 1 місце незаслужено. Скільки суперникам ДК поставили пенальті, а скільки суперникам ШД? А скільки в ворота самого ШД? Якщо переглянути всі епізоди, видно, що вас шубні судейки тягнуть за вуха. Хоча Шахтар за вас індивідуально сильніший і вище класом.
    Я тебе розчарую ЧМО, в цьому чемпіонаті у ворота суперників ДК так само як і в ворота суперників ШД поставили по 8 пенальті
    sv30vs
      sv30vs, 10.04.2021 10:22
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    ск кильчень-1, 10.04.2021 09:42
    А перед этим закончился чемпионат в июле, где Шахтёр стал чемпионом, а Динамо проиграло Колосу 0:2.
    Забыл уже?)) Девичья память.)))
    Во-первых, не забыл, а не забыла! Напомню тебе: 09.04.2011 Шахтер - Оболонь 0:1. На Донбасс-Арене вчера было ровно 10 лет этого позора. Кстати, в том чемпионате Шахтёр дважды проиграл Оболони по 0:1, став при этом чемпионом! 1996 год Борисфен (Киев. область) - Шахтер 7:2. (4:0. и 3:2). Борисфен уже прекратил своё существование! Вечный позор! Нефтяник (Ахтырка) -Шахтер 1:0. Это таблетки для восстановления памяти!
    var
    online
      var, 09.04.2021 22:55
    +2
    3:0......
    Alex86 1
    online