Руслан МАЛІНОВСЬКИЙ: «Радий, що віддав дві гольові передачі»

Хавбек «Атланти» - про перемогу над «Удінезе»

2026
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

Вчора «Аталанта» в 29-му турі Серії А вдома обіграла «Удінезе» 3:2, а Руслан Маліновський зробив два асисти.

Український півзахисник поділився враженнями від матчу:

«Ми хотіли цієї перемоги проти «Удінезе», який дуже добре грає в обороні. Ми створили багато моментів, окрім забитих голів. Шкода те, що ми пропустили у першому таймі, і це допомогло супернику наблизитися до нас. Якби ми закінчили перший тайм на два голи попереду, це був би інший матч, але ми все-таки отримали дуже важливу перемогу. Я задоволений результатом.

Мені не вдалося забити, але я радий, що віддав дві гольові передачі. У нас є два сильні та розумні форварди, Муріель та Сапата, які знають, як реалізувати момент. Зараз на нас чекають дев’ять ігор, які будуть фінальними поєдинками».