Безпрограшна серія Зорі впала. Динамо здобуло перемогу в Запоріжжі

Успіх киянам принесли результативний удар Бесєдіна та диво-гол Сидорчука

25320
224
twitter.com/FCZoryaOfficial

Важливість центрального матчу 18-го туру української Прем'єр-ліги між луганською «Зорею» і київським «Динамо» було складно переоцінити. Перемога над лідером чемпіонату дозволяла команді Віктора Скрипника всерйоз претендувати на путівку до Ліги чемпіонів, а рекордна серія з семи перемог поспіль вселяла оптимізм у серця вболівальників луганчан.

Збільшував шанси «Зорі» і той факт, що пройшло всього три дні після поразки киян від іспанського «Вільярреала» (0:2) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а тому підопічні Мірчі Луческу перебували не в кращій готовності – як емоційній, так і фізичній. Однак букмекери більше схилялися до перемоги більш титулованого клубу.

Перший гольовий момент на «Славутич-Арені» створили гості. На екваторі першого тайму Віктор Циганков віддав класну передачу на хід Віталію Буяльському в центр штрафного майданчику, але голкіпер «Зорі» Нікола Васіль класно прочитав ситуацію, вчасно вийшов назустріч і вибив м'яч з-під ноги «динамівця».

«Зоря» мала не менш реальний шанс відкрити рахунок на 35-й хвилині зустрічі. Жуніньо обікрав у центрі поля Циганкова, після чого вивів Аллах'яра сам на сам з Георгієм Бущаном, однак іранський форвард не зміг переграти голкіпера «Динамо». На перерву команди пішли за нулів на табло.

Перший гол вболівальники, яких досить багато зібралося на «Славутич-Арені», побачили на 55-й хвилині поєдинку: Бесєдін на дальній штанзі замкнув простріл Сидорчука з правого флангу. А буквально через хвилину Артем класним ударом з дальньої дистанції ледь не зробив дубль, але врятував господарів Васіль.

Через три хвилини після першого голу Сидорчук на рідному стадіоні записав до свого активу ще й гол-красень, який сміливо може претендувати на найкращий в цьому сезоні. Сергій у півколі біля штрафного зловив на ногу подачу з кутового і в один дотик відправив м'яч під поперечину.

Луганчани не опустили руки і намагалися відіграти хоча б один м'яч. Хороший шанс забити був за 10 хвилин до кінця основного часу: удар Шахаба з-за меж штрафного відбив Бущан, а на добиванні Громов із забійної позиції влучив у партнера по команді.

У підсумку «Зоря» зазнала першої поразки за останні 15 матчів в УПЛ, а «Динамо» здобуло третю перемогу поспіль і підходить до матчу з «Вільярреалом» у хорошому настрої. Гандикап киян над «Шахтарем», який в паралельному матчі розгромив «Десну» (4:0), не змінився і становить чотири очки.