ЛАВРИНЕНКО: «Такі матчі красивими не бувають, ціна помилки дуже висока»

Головний тренер «Інгульця» висловився про перемогу над «Минаєм»

903
1
Футбол 1/2/3. Сергій Лавриненко

«Інгулець» здобув мінімальну перемогу над «Минаєм» (1:0) в матчі 18-го туру УПЛ. Наставник команди з Петрового Сергій Лавриненко прокоментував цей результат.

«Гра була складна. Ми підходили, як і «Минай», з великими втратами. Нам краще вдався відрізок в 30-35 хвилин першого тайму, коли ми забили гол.

Ми мали кращий вигляд. Планували пресингувати, вдалося забити. Такі матчі красивими не бувають, тому що ціна помилки дуже висока.

У другому таймі ми хотіли грати другим номером, використовувати вільні зони. Почасти це і заслуга «Миная», вони великими силами йшли і намагалися відігратися. Але і ми хотіли використовувати простір, були хороші контратаки, той же Щедрий міг забити, у Ніки був момент. Слава богу, що втримали мінімальну перевагу», - сказав Лавриненко.