СІМЕОНЕ: «Люди думали, що ми виграємо Ла Лігу з перевагою в 20 очок»

Головний тренер «Атлетіко» - про нічию з Реалом

2024
1
ФК Атлетіко Мадрид

Головний тренер «Атлетіко» Дієго Сімеоне поділився враженнями від нічиєї в мадридському дербі (1:1).

«Якщо дивитися з негативної сторони, то суперник зумів зрівняти рахунок на останніх хвилинах, реалізувавши один з двох своїх моментів, а якщо судити з позитивного боку, то ми провели хороший матч. Ми домінували і пресингували в першому таймі, другий тайм ми почали в тій же манері, і у нас були моменти, щоб вирішити результат матчу, але ми не були точні. Нам протистояла команда, у якої є відмінні футболісти, здатні забити на останніх хвилинах. У нас було більше моментів, щоб перемогти, ніж у команди суперника.

Люди думали, що ми переможемо в чемпіонаті з перевагою в 20 очок, але ми граємо проти дуже потужних команд: «Реал», «Барселона», «Севілья»... Шлях буде складним для всіх, і ми хочемо поліпшити те, що у нас було в минулому сезоні», - сказав Сіеоне.