28.02.2021, FT   ТВ-трансляція: 

ПФК Львів - Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Суперники, які на тижні отримали підвищену увагу

ПФК Львів - Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ПФК Львів

За підсумками першого туру нового року «Львів» домігся важливої гостьової перемоги над конкурентом, звертаючи до себе таким результатом підвищену увагу, а ось в минулому турі підопічні Віталія Шумського знову програли. Ось тільки уваги до клубу стало ще більше - правда, весь поточний тиждень про львівський клуб говорили через зовсім не футбольні обставини. В УПЛ несподівано виник так званий «мовний скандал», розібратися в якому поки що не так просто, так що залишимо його компетентним органам.

Навпаки склався останній часовий відрізок у «Динамо». Кияни втратили домашню перемогу в Лізі Європи, після чого не змогли обіграти «Десну», і тут же кількість критиків столичного клубу зросла в рази. Однак минулого четверга колектив Мірчі Луческу продемонстрував всі кращі якості і отримав путівку в наступний раунд єврокубка. Поки що головну перемогу в сезоні здобуло «Динамо», заслуживши увагу і похвалу не тільки своїх уболівальників, але і всієї України.

Шикарно відіграв з «Брюгге» Віталій Буяльський - особливо показовий виїзний гол, який кияни забили після відмінної комбінації. Вразила гра і Родрігеса, який віддав майстерну передачу, і Віктора Циганкова, який дістав дуже непростий м'яч. Саме такої самовіддачі часто не вистачало «Динамо», так що тепер лідерство киян в УПЛ, як і успіх в Лізі Європи, виглядають цілком заслуженими. На нас чекає інтригуюча «золота гонка», тим більше і «біло-блакитні», і «Шахтар» на старті другої частини чемпіонату вже встигли втратити очки.

Героєм «Львова» в поєдинку з «Мінаєм» став Альваро (дубль), який свій дебютний гол в Україні провів якраз у ворота «Динамо» два роки тому. У минулому турі бразилець, як власне, і вся львівська команда, не забивав. У протистоянні першого кола сильнішими були кияни: на пенальті Циганкова гості відповіли точним ударом Челича, і тільки на останніх хвилинах голи Шапаренка та Супряги принесли «Динамо» перемогу - 3:1. Непрості три очки, але в цілому статистика зустрічей говорить про величезну перевагу киян: шість перемог в семи матчах, причому чотири з них - «сухі»!

Дискваліфікації в обох сторонах на майбутній матч не значаться, новин з «лазаретів» клубів також немає. Втім, без ротацій в командах навряд чи обійдеться. У «Львова», як пам'ятаємо, ще в середині першого тайму матчу з «Колосом» через пошкодження поле залишив Ернест. Новачок Дмитро Семенів, вийшовши на заміну, не вразив, відігравши лічені хвилини - тільки до перерви. Тільки один тайм довірив проявити себе тренерський штаб львів'ян й іншому зимовому дебютанту Івану Брікнеру.

З іншого боку, вимушені заміни не завжди призводять до складнощів, і як раз «Динамо» яскраво довело це в четвер. Олександр Сирота, змінивши травмованого Дениса Попова, дебютував в єврокубках і відразу ж потрапив до збірної тижня Ліги Європи! Що називається, в житті завжди є місце подвигу, так що навіть з очікуваною ротацією у киян (виснажливі матчі з «Брюгге» та майбутній чвертьфінал Кубка України) в недільному матчі буде на що подивитися.

Орієнтовні склади:

ПФК «Львів»: Костик, Грисьо, Маруан, Махмутович, Ременяк, Сабіно, Чирьяк, Альваро, Шина, Ренан, Нич.

«Динамо»: Бущан, Караваєв, Миколенко, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Родрігес, Буяльський, Супряга.

28 лютого, неділя

«Львів» — «Динамо»
Львів. Стадіон «Арена-Львів». 19:30
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 2»
ЛЬВІВ – ДИНАМО. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)
Прогноз Sport.ua — 1:2
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Артем Циганенко, Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Tеllur
      Tеllur, 28.02.2021 19:16
    +2
    Тут кина не будет, тем более что Динамо прямо из Брюгге прилетело во Львов. И уже адаптировались.
    А с учётом победы Зари, они вообще Львов не заметят.
    kerch30
      kerch30, 28.02.2021 18:20
    -4
    PFCLviv, 28.02.2021 14:20
    Бажаю гарного футболу всім! Як не як Динамо Київ. Для Львова сьогодні це Ліга Європи.Я на стадіоні буду...
    Львів сьогодні включе Вільяреал - нічья
    Сергей Ерофеенко
      Сергей Ерофеенко, 28.02.2021 16:56
    +2
    Бульба Сумкин, 28.02.2021 11:23
    Львов должен быть готов увидеть сегодня красную, а может и не одну, а вратарь должен приготовиться отбивать пенальти, по другому столичные физкультурники не смогут обыграть Львов) Удачи Львов!))
    У тебя вообще мозгов нету? Или если такие моменты в пользу Киева, так все, тащат? Обоснуй хоть одну красную или пенальти которые были назначены не по делу
    Саня Бах
      Саня Бах, 28.02.2021 16:37
    -3
    Dmytro Dmytro, 28.02.2021 14:18
    А фек@лу по єб@лу...)))
    О, обсикана вiвця намалювалася. дМУРЛО, йди поцiлуй лисого апельсина в дупу...
    AK_228
      AK_228, 28.02.2021 15:32
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFan, 28.02.2021 14:57
    Надеемся на Ваната в старте !
    Никаких ванатов.. для динамо все матчи важны , очки терять нельзя
    Trasher311987
      Trasher311987, 28.02.2021 15:24
    +5
    PFCLviv, 28.02.2021 14:20
    Бажаю гарного футболу всім! Як не як Динамо Київ. Для Львова сьогодні це Ліга Європи.Я на стадіоні буду...
    Дякую
    JekFan
      JekFan, 28.02.2021 14:57
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Надеемся на Ваната в старте !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 28.02.2021 14:20
    +4
    Бажаю гарного футболу всім! Як не як Динамо Київ. Для Львова сьогодні це Ліга Європи.Я на стадіоні буду...
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 28.02.2021 14:18
    +4
    А фек@лу по єб@лу...)))
    AK_228
      AK_228, 28.02.2021 14:16
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    цукацуа цуацау, 28.02.2021 11:42
    Алёша, соперникам ДК хоть одну левую красную показали? Кто же виноват что половина команд костоломы, которые понятия не имеют что с мячом делать
    Вася, я где написал поо «левость»!?
    Не долбись в глаза
    dudigo78
    online
      dudigo78, 28.02.2021 14:09
    -8
    Тут швидше за все нічия. Хоча львів може і виграти
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 28.02.2021 12:52
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Жду в этом матче удаления и пенальти. Без этого кипрский позор не вывезет.
    JekFan
      JekFan, 28.02.2021 12:23
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Друзья не смотря на то что меня отправили в бан,я снова с вами не обращайте на клоны внимание вот мой новой ник JekFan! Настоящие болельщики Динамо очень хочу видеть вас на своем празднике, дне моего рождения! Торжество состоится 8 марта по адресу ул. Большая Васильковская, 72, НК ЛиФТ ! Явка обязательна, отказ не принимается! Жду с нетерпением! С уважением Женя!Вот сайт заведения вам очень понравится там https://ru.travelgay.com/venue/lift/
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 28.02.2021 11:58
    +6
    Бульба Сумкин, 28.02.2021 11:23
    Львов должен быть готов увидеть сегодня красную, а может и не одну, а вратарь должен приготовиться отбивать пенальти, по другому столичные физкультурники не смогут обыграть Львов) Удачи Львов!))
    Ну и какие красные или пенальти в двух играх были не по делу? Или сам факт карточки и пенальти это судейский произвол? Тогда могу отправить к прошлой игре Шахтёра или его игре последней с Колосом. Там тоже можно поискать тему судейских заговоров при желании.
    Pixelman
      Pixelman, 28.02.2021 11:52
    +10
    Петушиная ордловская стай, валиье на ветку своей бомжатни, сегодня будет унижение от Заря
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 28.02.2021 11:50
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    JV , 27.02.2021 20:36
    Друзі більше мінусів фанам Шахтаря і більше скарг на їх, вчора забанили Жекуфаню і Zporta і це не спроста їх підставили
    Да у твоей жены фаньи минимум 100 акков.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 28.02.2021 11:46
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFan, 28.02.2021 09:15
    Спасибо прочитал уже
    Ну тогда снова ждём Сирота - Забарный
    Кися, а ты матч как всегда в Помадке будешь смотреть?
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 28.02.2021 11:45
    +10
    Удачи Киев! Хочется увидеть ротацию на поле ( Дуелунд, Леднев, Ванат) Надеюсь сидорчуков с беседиными не будет
    цукацуа цуацау
      цукацуа цуацау, 28.02.2021 11:42
    +10
    AK_228, 28.02.2021 11:32
    Традиционное удаление в матче
    Алёша, соперникам ДК хоть одну левую красную показали? Кто же виноват что половина команд костоломы, которые понятия не имеют что с мячом делать
    AK_228
      AK_228, 28.02.2021 11:32
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Традиционное удаление в матче
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.02.2021 19:48
    +15
    От ми дожили... Сєпари за Львів вболівають !
    Newvlad
      Newvlad, 27.02.2021 19:55
    +13
    Де згадка про Динамо, там вся вся смердюча днонецька мразота з ростовських унітазів вилазить. Донбассоси, ваше місце в резервації за териконами ФК ,,вагіна" оспівувати та беркутню славити.
    grifon
    online
      grifon, 27.02.2021 19:22
    +12
    фейся, ти за бандерівців? не може бути
    Pixelman
      Pixelman, 28.02.2021 11:52
    +10
    Петушиная ордловская стай, валиье на ветку своей бомжатни, сегодня будет унижение от Заря
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 28.02.2021 11:45
    +10
    Удачи Киев! Хочется увидеть ротацию на поле ( Дуелунд, Леднев, Ванат) Надеюсь сидорчуков с беседиными не будет
    цукацуа цуацау
      цукацуа цуацау, 28.02.2021 11:42
    +10
    AK_228, 28.02.2021 11:32
    Традиционное удаление в матче
    Алёша, соперникам ДК хоть одну левую красную показали? Кто же виноват что половина команд костоломы, которые понятия не имеют что с мячом делать
    JekFan
      JekFan, 27.02.2021 19:45
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи Динамо !
    Ждем небольшую ротацию - Ваната, Леднева или Дуэлунда !

    Кто то слышал что с Поповым ?
    grifon
    online
      grifon, 27.02.2021 19:43
    +9
    свою київську хату на це поставишь?
    JV
      JV, 27.02.2021 20:21
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Динамо - перемоги. Треба брати чемпiонство та кубок. Кроти цього року повиннi залишитись нi з чим.
    grifon
    online
      grifon, 27.02.2021 19:51
    +8
    ясно, у тебеж грошей нема, то за мінет знімаєшь?
    Игорь Авто
      Игорь Авто, 27.02.2021 20:34
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.02.2021 19:48
    От ми дожили... Сєпари за Львів вболівають !
    тут два рыжих таракана феся и мася они постоянно болеют за друг дружку и расвет встречают тоже вместе им до одного места за кого, лишь бы против Динамо
    grifon
    online
      grifon, 27.02.2021 19:47
    +7
    чи ти орендуєшь квартиру і господар не дозволить?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 28.02.2021 11:58
    +6
    Бульба Сумкин, 28.02.2021 11:23
    Львов должен быть готов увидеть сегодня красную, а может и не одну, а вратарь должен приготовиться отбивать пенальти, по другому столичные физкультурники не смогут обыграть Львов) Удачи Львов!))
    Ну и какие красные или пенальти в двух играх были не по делу? Или сам факт карточки и пенальти это судейский произвол? Тогда могу отправить к прошлой игре Шахтёра или его игре последней с Колосом. Там тоже можно поискать тему судейских заговоров при желании.
    grifon
    online
      grifon, 27.02.2021 19:54
    +6
    а про мамку щось буде?
    Trasher311987
      Trasher311987, 28.02.2021 15:24
    +5
    PFCLviv, 28.02.2021 14:20
    Бажаю гарного футболу всім! Як не як Динамо Київ. Для Львова сьогодні це Ліга Європи.Я на стадіоні буду...
    Дякую
    Tеllur
      Tеllur, 28.02.2021 09:50
    +5
    Trasher311987, 28.02.2021 09:23
    Главный тренер «Вильярреала» Унаи Эмери прокомментировал результаты жеребьевки 1/8 финала Лиги Европы, по итогам которой испанцы сыграют с «Динамо».
    «Соперника определяет жеребьевка, на такой стадии все они серьезные. Эта команда похожа на «Ред Булл Зальцбург»: с историей и традициями, с отличным тренером и хорошими игроками.
    Сложный соперник, матчи на вылет, долгая поездка и команда из Лиги чемпионов. Такие команды всегда с серьезностью относятся к Лиге Европы, это мне сказал сам Луческу. Мы взволнованы и с нетерпением ждем грандиозного противостояния», – сказал Эмери
    Вот это приятно.
    Тренер который рекордсмен по количеству Ле. Взятых.
    Куда сырне до него, смешно же.
    У Зальцбурга нет советской истории! А у Динамо она самая богатая из всех клубов Украины.
    JekFan
      JekFan, 28.02.2021 09:18
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    MαКS7777⚒, 27.02.2021 19:52
    Твою жену каждый день с сестрой снимааю
    Ты люки канализационные , разве что с дороги снимаешь , нищенка
    JV
      JV , 27.02.2021 20:36
    +5
    Друзі більше мінусів фанам Шахтаря і більше скарг на їх, вчора забанили Жекуфаню і Zporta і це не спроста їх підставили
    JekFan
      JekFan, 28.02.2021 14:57
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Надеемся на Ваната в старте !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 28.02.2021 14:20
    +4
    Бажаю гарного футболу всім! Як не як Динамо Київ. Для Львова сьогодні це Ліга Європи.Я на стадіоні буду...