Порту змусив Ювентус схилити голову

«Дракони» двічі вкусили «Стару синьйору», у якої залишаються гарні шанси пройти далі

10933
12

Зосередженим і зарядженим показали телекамери Кріштіану Роналду під час виконання передматчевого гімну Ліги чемпіонів. Повернутися на батьківщину, та ще й на поєдинок з непримиренним суперником рідного «Спортинга» - справа честі. Але початок матчу явно приглушив запал суперзірки.

Вже на другій хвилині просто фантастичну помилку допустив Бентанкур - уругваєць не дивлячись  віддав пас на Щесни і Таремі в падінні відкрив рахунок - 1:0!

Здавалося, «Юве» забере м'яч під свій контроль і швидко виправить непорозуміння. Але ж ні, «Порту» виявився зовсім непоганим в обороні і не дав гостям створити жодного моменту в першому таймі.

Після перерви фантастичний розвиток подій став більше нагадувати містичний. Знову не минуло й двох хвилин з початку тайму і знову «Юве» пропустив гол. Перша атака господарів - прорив правим флангом і Марега вдруге пробив Щесни.

Втім, на 82-й хвилині у підопічних Пірло вистачило сил і майстерності забити такий потрібний м'яч у гостях. Рабьо з лівого флангу прострілив на К'єзу і останній в один дотик прошив Маркесіна.

2:1 і в матчі-відповіді, який відбудеться 9 березня в Турині, португальцям доведеться зіграти на максимум, щоб пройти далі. Хоча, якщо «Ювентус» продовжить так помилятися біля своїх воріт, «Порту» може вистачити і вже досягнутого мінімуму.