| Оновлено 18 лютого 2021, 01:37
858
0

Андреа ПІРЛО: «У Ювентуса був неправильний настрій на Порту»

Наставник туринського клубу розчарований підсумком першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (1:2)

858
0
Getty Images/Global Images Ukraine

Головний тренер «Ювентуса» Андреа Пірло поділився думками про поразку від «Порту» (1:2) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Важко якось реагувати на гол, пропущений на другій хвилині. Гравці втратили впевненість, і це позначилося на нашій грі в наступні кілька хвилин. На щастя, нам вдалося забити завдяки К'єзі. Тепер будемо налаштовуватися на матч-відповідь.

«Порту» часто грає в такому ключі у Лізі чемпіонів, але ми дозволили їм грати так, як вони цього хотіли. Нам треба було грати з м'ячем краще і швидше. «Порту» здорово закривав вільні зони в центрі поля, і нам слід було краще використовувати фланги, але за повільної грі з м'ячем це зробити непросто.

Мені здається, ми добре підготувалися, але настрій був неправильним. Коли пропускаєш на перших хвилинах, стає тільки складніше, особливо коли граєш проти такої команди, як «Порту», ​​яка обороняється двома компактними лініями і мало пропускає», — вважає Пірло.