ЧС-2021 з біатлону. Легрейд виграв індивідуальну гонку, Прима – в топ-10

Інші українські біатлоністи не потрапили в топ-40

25631
23
Getty Images/Global Images Ukraine. Стурла Легрейд

У середу, 17 лютого, в словенській Поклюці відбулася чоловіча індивідуальна гонка в рамках чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Чемпіоном світу став норвежець Стурла Легрейд, якому вдалося закрити всі 20 мішеней. Срібну медаль завоював ще один ідеальний стрілок – німець Арнд Пайффер. Бронзу з однією хвилиною штрафу здобув норвежець Йоганнес Дале.

Найкращим у складі збірної України став Артем Прима, який єдиний промах в гонці допустив на заключній стрільбі і зайняв 9 місце. Решта підопічних Юрая Санітри не потрапили в очкову зону.

Зовсім провально виступив капітан збірної України Дмитро Підручний, у нього 67 місце і шість хвилин штрафу в пасиві. Всього в гонці взяв участь 101 біатлоніст.

ya_3
Поясніть мені, будь ласка, хоч хто-небудь, на який ляд треба було ставити Підручного на його неулюблену індивідуалку, зате викинути з неї Цимбала, якому вона вдається і в якого були шанси потрапити на масс-старт? Чи не занадто вже "мудрі та виважені" розрахунки у Санітри, як і вчорашній непотрібний старт Підгрушної?
slavarost
Думаю на одиночную смешанную надо поставить Пидручного и Джиму. Возможно их наконец прорвет в стрельбе, с ходом ведь все хорошо. Тем более масс старт оба пропускают. В противном случае не вижу перспектив на медали у нас
Igor Gumeniuk
Цимбал - перший запасний. Не хватило 1 балів. Сьогодні достатньо би було, якби Халілі промазав.
Підручний - третій запасний. Сьогодні достатньо би було 38 місця.
Сумно.
vizuals
Коментатор на Першому просто бомба. Коментарії рівня бога. Особливо сподобалося, як він закликав насолодитися фінішем Дудченка ,який ледве заїхав у топ-50
sand
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
axylinam
Прима -хорошая гонка,остальные очень плохо пробежали,Тищенко тихий ужас,немец молодец-первая медаль для своей сборной была выиграна
Al Zolo
Прима-умничка...... ну просто провал у Пидручного-может ему в лыжи перейти? И еще очень огорчился за Бе-он так хотел и старался но не смог ндивидуального золота взять
Александр Ад
маємо тє що маємо
euro2012_za_2012euro
Гонка Индивидуальная , а не преследование..
alekos59
Уряяяяя, мы в десятке!!! А завтра поборемся за восьмерку!!! У этого брынзака есть начальство? Але, гараж. Или он неприкасаемый???
Tеllur
Один хорошо бежал, но криво стрелял. А другой - наоборот.
Надо из них мастера-бластера лепить.
osso
Единственный кто может бежать намазал безбожно. Остальные пешеходы ещё те.
dnicka
Подручный - настоящий " капитан " : последний на тонущем корабле...
Микола Унгурян
Схоже що цьогорічний ЧС без медалей для українців. Ну що ж, може зоч так випруть Бринзака на пенсію.
garik_trinity
Как всегда, плыли и на берегу обгадились. Хотя медаль ему и так не светила даже при чистой стрельбе.
andrei saenko
Коментатор-это пи......з,сборная мертвая,заезд в 10 сродни медали.Старики не тянут,за молодеж вообще молчу.Полный КАПЕЦ.
PETP0
Пидручный - одноразовый чемпион. Можно списывать. Прима показал свой максимум. Об остальных и говорить нечего. Короче с каждой гонкой все печальней и печальней.