Рагнар Сігурдссон: колишній гандболіст, котрий поховав збірну Англії

Усе, що потрібно знати про зіркового новачка «Руху»

Рагнар Сігурдссон: колишній гандболіст, котрий поховав збірну Англії
© fcrukh.com

Президент «Руху» Григорій Козловський вміє здивувати. Спочатку здивував інформацією про можливий перехід в табір своєї команди Артема Мілевського. Але колишню зірку київського «Динамо» і збірної України «Рух» в результаті забракував. Не продав в «Андерлехт» Козловський і висхідну зірку своєї команди Миколу Кухаревича, хоча здавалося, що всі сторони домовилися про угоду. І ось новий сюрприз від епатажного керівника «жовто-чорного» клубу: «Рух» підписав зірку збірної Ісландії Рагнара Сігурдссона. Все, що потрібно знати про цього 34-річного центрального захисника, в нашому матеріалі.

- Сігурдссон виріс в столиці Ісландії - Рейк'явіку, в звичайній родині. Мама працювала бухгалтером, тато - на будівництві. Серйозно почав займатися футболом у 14 років, що для нас досить пізно. Однак для Ісландії, де клубний футбол є по суті напівпрофесійним, це звичайне явище. За словами Рагнара, в дитинстві він перепробував дуже багато занять. Аж ніяк не спортивних. Слово самому новачкові «рухівців»: «Де я тільки не працював. У дитинстві, як і багато інших хлопців, підмітав вулиці Рейк'явіка. Потім був хлопчиком на побігеньках на будівництві, допомагав теслярам: робив все, що вони попросять. Пізніше працював на «Кока-колу» і розвозив товар по магазинах. Ще був водієм на фабриці льодяників: возив цукерки по місту і розфасовував їх по автоматах. Сміттярем підробляв. Вп'ятьох на сміттєвозі ганяли і завантажували пакети з відходами. Також встиг попрацювати на національному стадіоні, де проводить матчі збірна. Стриг газон, наносив фарбою лінії. Якщо під час гри хтось отримував травму, я вибігав з ношами». Ось така багата вийшла у хлопця «дофутбольна» кар'єра. Цікаво, що і на перших порах, граючи за тамтешній «Філкір», Сігурдссон продовжував підробляти «на стороні». Як він зізнався в одному зі своїх інтерв'ю, тренування починалися тільки о шостій-сьомій вечора, а вдень всі одноклубники працювали. До речі, перед тим, як серйозно зайнятися «грою мільйонів», Сігурдссон захоплювався гандболом. Можливо, саме звідти «ростуть вуха» в його умінні далеко вкидати м'яч від бокової лінії.

- Досить рано, в 20 років, Рагнар перебрався до Швеції, в найтитулованіший клуб країни «Гетеборг». За п'ять років, проведених там, Сігурдссон зміцнів як футболіст, сформувався і як особистість. Вигравши всі національні трофеї Швеції, Рангар пішов на підвищення: в данський «Копенгаген». Хоча, як стверджують скандинавські ЗМІ, на захисника розраховували більш заможні клуби з Франції та Німеччини, пропонуючи за трансфер близько трьох мільйонів євро. Але Рагнар тоді не захотів йти. Але в 2011-му таки зважився змінити клубну прописку.

fcrukh.com

- Офіційна сума, за яку «Гетеборг» продав «Копенгагену» одного з кращих своїх виконавців - п'ять з половиною мільйонів данських крон. Якщо перевести на євро, то не вийде і мільйона. Тобто, з одного боку, шведські «машинобудівники» продешевили на Рагнару, але з іншого, ісландець віддав їм в якості гравця все, що міг. Та й переходити на той момент він хотів саме в столицю Данії, яку вважає найкрасивішим містом в світі. Ясна річ, після Рейк'явіка.

- У Данії у Рангара теж все склалося добре. Зі своєю новою командою він завоював і чемпіонський титул, і національний Кубок. Попит на Сігурдссона був непоганий і в його бутність гравцем «Копенгагена». І на відміну від «Гетеборга», данський клуб не став утримувати одного зі своїх лідерів, а продав за першої ж хорошої пропозиції. Така надійшла з Росії, з «Краснодару». Сума угоди - 4,2 мільйона євро.

- Крім «Краснодару», ісландець встиг пограти ще в двох російських клубах - «Рубіну» і «Ростові». Подейкують, що однією з причин, по якій наш герой покинув Краснодар, була спека. Так це чи ні, сказати складно, хоча сам «вікінг» неодноразово признавався, що дійсно не любить спекотну погоду.

- Однак не тільки південне сонце спонукало Сігурдссона змінити «Краснодар» на «Фулхем». Після пам'ятного чемпіонату Європи 2016 року, на якому ісландці славно «погомоніли», дійшовши до чвертьфіналу, на багатьох гравців острівної збірної був попит. У тому числі і на Рагнара. До нього приписували інтерес відразу декількох клубів АПЛ, в тому числі «Лестера» і «Тоттенхема», але в підсумку він чомусь опинився в Чемпіоншипі, у «Фулхемі». Однак закріпитися в стані «дачників» не зумів. Як пізніше згадував - сам винен, не завжди допрацьовував. Мовляв, думав, що це не вищий дивізіон, стало бути, можна зіграти і в «півноги». Виявилося, не можна.

- А головною причиною інтересу англійських клубів до Сігурдссона був, звичайно ж, поєдинок 1/8 фіналу на Євро-2016, в якому ісландці перемогли англійців. У тому матчі Рагнар зумів зрівняти рахунок у грі, відзначився він і при захисті своїх воріт. В принципі, багато хто називає саме його «могильником» збірної «трьох левів».

Sky Sports

- Після мандрів Європою Рагнар повернувся на круги своя - в «Копенгаген». На початку минулого року футболіст розірвав контракт з «Ростовом» за «обопільної згоди сторін», і першим, хто покликав захисника, був його колишній клуб. Однак по-справжньому увійти в одну річку двічі Рагнару не вдалося. Напевно, роки вже не ті: через рік він знову змінив прописку. Цього разу на львівську.

- Сігурдссон непогано розмовляє російською мовою. А ще добре знає англійську, данську і шведську. У молодшому віці він багато часу приділяв комп'ютерним іграм, але з часом став більше читати. А ще у вільний час він може щось путнє збацати на гітарі. Різностороння особистість, одним словом.

- Прогрес Сігурдссона у вивченні російської мови пов'язаний ще і з тим, що на даний момент його друга половинка - ростовчанка Олена. До цього союзу Рагнар був одружений на ісландці з красивим ім'ям Рогнейдур. Чому пара розійшлася, і хто був ініціатором розриву - це нам не відомо.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 19.01.2021 18:55
    0
    Теперь ясно кто покинет УПЛ-главный фаворит-Фекалии
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 19.01.2021 14:37
    0
    В принципі - хороший трансфер. І гравець непоганий, і маркетинговий хід хороший. Так само, як і з Селезньовим, який може стати кращим голеадором УПЛ саме в Колосі. Так само, як з Мілевським в Минаї. Зараз нашому футболу потрібно привертати до себе увагу вболівальників. Тому, чим більше таких трансферів - тим краще.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 11:21
    0
    Козловський запустив свій Рух на власний телеканал
    Львівський ФК Рух запустив власний телеканал та планує збудувати медіацентр.
    Як заявив керівник медіацентру львівського футбольного клубу Рух Богдан Тимовчак, клуб запустив власний телеканал, який, наразі, працює у тестовому режимі. 
    Зокрема, у ефір виходить те, що транслюється на YouTube-каналі, а канал лише починає працювати над розробкою власного контенту – новому сезоні мають з'явитись додаткові рубрики.
    "Люди, які мають вдома телебачення, можуть дивитися наш медіаконтент по телевізору. До середини 2021 року, крім використання нашого YouTube-каналу, нічого нового не буде. Хоча від наших партнерів ми бачимо тенденцію, що людям це цікаво. Вже інші оператори телефонували і цікавилися, як можна отримати наш канал. З YouTube ми нікуди не йдемо. Просто хочемо задовольнити потреби всіх глядачів" – пояснив Богдан Тимовчак.
    За його словами, Рух планує ще й збудувати власний медіацентр.
    "Вже є виділене приміщення. Там будуть наші телевізійні студії, будемо записувати свої програми, словом – робити свій контент і продакшн" – додав Тимовчак.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:55
    +1
    kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    Які це взаємовиключені речі? Ахметов тримає все в клубі під своїм жорстким контролем (смішно читати від дорослої людини, про те, що Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону... Ти напевно досі Nokia 3310 користуєшся, і усі справи вирішуєш виключно під час особистих зустрічей...). Щоб керувати клубом чи бізнесом не обов'язково бути присутнім постійно на місці. Чи ти наївний дійсно вважаєш, що Марік та Олімпік буде і надалі постійно "зливати" Шахтарю без Ахметова, чи судді свистітимуть за Шахтар без адмінресурсу Ахметова? Ще раз повторюю, якщо у Шахтарі не буде фінансових вливань від Ахметова, чи його позафутбольного (точніше позакомандного) впливу - у гірників мало що зміниться, проте якщо в Шахтарі не стане самого Ахметова - усе розвалиться як картковий будиночок. Буде те ж що сталося з Металістом, після того, як Курченко його "віджав" у Ярославського...
    Yelsss
    online
      Yelsss, 19.01.2021 10:48
    0
    Дуже сильний футболіст,удачі!
    Рух молодці
    JekFunny
      JekFunny, 19.01.2021 10:41
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    Такой ВаДо админресурс
    Вы не толькоинаисвли матчи судеек заряжаете как с Колосом например ,но и на матчи Динамо , последние три матча киевлян в первом круге - тому явное подтверждение ...
    ——
    Можно и почтовыми голубями всем этим руководить , Абы деньги были ,
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    -3
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:15
    Якщо забрати Ахметова з Шахтаря - так команда зміниться, проте якщо забрати з Шахтаря гроші Ахметова та його позафутбольний адмінресурс - мало що зміниться. Шахтар вже давно вибудував чітку структуру. Їх менеджмент, можна сказати показовий, для футбольних клубів в Україні і не тільки, вони вже цілком можуть обходитися без додаткових "вливань" коштів ззовні. І все це тримається на Ахметові.
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:17
    -1
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:10
    А де будуть команди типу МС, Тоттенгем, МЮ... коли арабські шейхи скажуть - "Більше бабла не даємо!"?, Де буде Челсі, якщо Абрамович на них "заб'є болт". Що сталося з італійськими командами, коли в кризу їхні боси перестали давати бабло....? Туди ж і поділися наші команди....
    Я впевнений що в Челсі, МЮ, Тотнемі швидко з'явиться інвестор, а от ч ШД невпевнений!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 19.01.2021 10:16
    0
    PFCLviv, 19.01.2021 09:40
    Поїдьте у Польщу і подивіться які там стадіони, футбольна інфраструктура. А у нас шо?! 90 відсотків матчів у місті Києві, судді знають тільки дві команди... Народ вже забив з тими корупціонерами на стадіон ходити на ту пародію суддівську дивитись.
    Невже,ти такий наївний і гадаєш що варто буде Руху,Волині,Карпатам заявитися в чеміонаті ольші так одразу в клубах все стане як у казці? Є така риказка-добре там де нас нема,так вона саме ро такі речі.Ти вже визначся,хто ти,українець чи поляк.Якщо оляк то не ізно знайти собі команді в ольші та вболівати за нею,навіть краще ереїхавши жити в Польшу (тільки подякуємо). Бо з такими думками і натяками ти нічим не відрізняєшся від умовного сепара з ОРДЛО!!! Одні до Польші,тільки в футбол пограти,інші до Угоршини,тільки за баношом,треті до Расеї,бо руськоговорящіе і мрія Кремля збулась.
    Yelsss
    online
      Yelsss, 19.01.2021 10:15
    +1
    Яка польща,росія? це убогі країни)
    Якщо рівнятися то на нормальні країни.Потрібно в нас робити сильніший чемпіонат,розвивати спорт...Щось не так то зберати футбольні майдани... 90% відсотків людей тільки критикують і заважають
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:15
    +2
    PFCLviv, 19.01.2021 10:03
    Забери зараз Ахметова з Шахти і я побачив де буде Шахта...
    Якщо забрати Ахметова з Шахтаря - так команда зміниться, проте якщо забрати з Шахтаря гроші Ахметова та його позафутбольний адмінресурс - мало що зміниться. Шахтар вже давно вибудував чітку структуру. Їх менеджмент, можна сказати показовий, для футбольних клубів в Україні і не тільки, вони вже цілком можуть обходитися без додаткових "вливань" коштів ззовні. І все це тримається на Ахметові.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:10
    -1
    https://youtu.be/ChWt5GKlvXE
    Нове відео на каналі Рух !
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:10
    +1
    PFCLviv, 19.01.2021 10:01
    А де ділись Кривбас, Металіст, Карпати, Дніпро, Металург Д, металург З ..... Де всі ці команди, хто винен?!
    А де будуть команди типу МС, Тоттенгем, МЮ... коли арабські шейхи скажуть - "Більше бабла не даємо!"?, Де буде Челсі, якщо Абрамович на них "заб'є болт". Що сталося з італійськими командами, коли в кризу їхні боси перестали давати бабло....? Туди ж і поділися наші команди....
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:03
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:56
    Ти справді вважаєш, що рівень футболу у Польщі вищий ніж у нас? Пригадай який у них був "рівень" наприкінці 80-х та до середини 90-х коли Польща викарабкалася з "теплих обійм" СРСР та почали відбудовувати свою державу. І згадай який рівень був у нас до 2014 року! Динамо, Шахтар, Дніпро, Металіст, Чорноморець, Металург Д, Карпати, Зоря, Кривбас... На матчі приходило понад 10 000 вболівальників, а на Динамо та Шахтар і понад 30000... Хотів би я побачити де би був зараз польський чемпіонат, якби у них, як у нас йшла війна...
    Забери зараз Ахметова з Шахти і я побачив де буде Шахта...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:01
    -2
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:56
    Ти справді вважаєш, що рівень футболу у Польщі вищий ніж у нас? Пригадай який у них був "рівень" наприкінці 80-х та до середини 90-х коли Польща викарабкалася з "теплих обійм" СРСР та почали відбудовувати свою державу. І згадай який рівень був у нас до 2014 року! Динамо, Шахтар, Дніпро, Металіст, Чорноморець, Металург Д, Карпати, Зоря, Кривбас... На матчі приходило понад 10 000 вболівальників, а на Динамо та Шахтар і понад 30000... Хотів би я побачити де би був зараз польський чемпіонат, якби у них, як у нас йшла війна...
    А де ділись Кривбас, Металіст, Карпати, Дніпро, Металург Д, металург З ..... Де всі ці команди, хто винен?!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:58
    -1
    PFCLviv, 19.01.2021 09:54
    Причому тут сепаратизм?! Навіть Козловський підтримує щоб ми грали разом з поляками. Так шо тут тільки спорт, а не політика!
    Ти на Козловсткого не зважай - в цього чоловіка свої, дуже меркантильні інтереси в тому, щоб з поляками в одному чемпі грати. (Монай, мабуть, теж не проти з угорцями в одному чемпіонаті грати).
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:58
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 19.01.2021 09:54
    Причому тут сепаратизм?! Навіть Козловський підтримує щоб ми грали разом з поляками. Так шо тут тільки спорт, а не політика!
    Ну одни тоже хотели российские зарплаты и украинские цены, а получили российские цены и член вместо зарплат. Ты похоже из того же теста. Берешь свой Руйх перевозишь в Гжыжчеславбжычськ и заявляешься на свой польский чемпионат. Андрестенд?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:56
    -1
    PFCLviv, 19.01.2021 09:40
    Поїдьте у Польщу і подивіться які там стадіони, футбольна інфраструктура. А у нас шо?! 90 відсотків матчів у місті Києві, судді знають тільки дві команди... Народ вже забив з тими корупціонерами на стадіон ходити на ту пародію суддівську дивитись.
    Ти справді вважаєш, що рівень футболу у Польщі вищий ніж у нас? Пригадай який у них був "рівень" наприкінці 80-х та до середини 90-х коли Польща викарабкалася з "теплих обійм" СРСР та почали відбудовувати свою державу. І згадай який рівень був у нас до 2014 року! Динамо, Шахтар, Дніпро, Металіст, Чорноморець, Металург Д, Карпати, Зоря, Кривбас... На матчі приходило понад 10 000 вболівальників, а на Динамо та Шахтар і понад 30000... Хотів би я побачити де би був зараз польський чемпіонат, якби у них, як у нас йшла війна...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 09:54
    -3
    Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:45
    Ты как восточный сепар, только западный?
    Причому тут сепаратизм?! Навіть Козловський підтримує щоб ми грали разом з поляками. Так шо тут тільки спорт, а не політика!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:46
    +2
    PFCLviv, 19.01.2021 09:28
    Львів, Рух, Волинь, Прикарпаття, Верес, Минай могли б гармонійно вписатись у чемпіона Польщі. Це б дало поштовх для розвитку західноукраїнського футболу!
    Мрію щоб до Львова постійно на ігри з Львовом і Рухом приїздили такі команди як Легія, Краковія, Вісла зі своїми кібіцами... Польські уболівальники це вогонь і атмосфера! + Польська інфраструктура це не до порівняння з українською! Однозначно це розвиток!
    Ти часом не родич Газаєва? Той своїм маразмом щодо об'єднаного чемпіонату русско-українським вже задовбав, а тут ще один намалювався - тепер тільки в протилежну сторону хилить... Мені наприклад цікаво буде дивитися, коли нарешті львівські команди перестануть заробляти бабло зливанням матчів та договірняками....
    А щодо Козловсткого - чоловік усе правильно робить - привертає увагу громадськості до свого клубу, запрошуючи нехай не наймолодших, проте доволі відомих виконавців. І глядацька аудиторія у Руху одразу ж збільшується - цікаво ж подивитися як себе зарекомендує у винниківській команді ісландець...
    OKs100
    online
      OKs100, 18.01.2021 23:36
    +8
    Руслан Кириченко, 18.01.2021 23:02
    все пенсионеры лезут к нам
    Жестко вы обозвали Роналду, Ибрагимовича и других, которые являются топ игроками и за 35 лет. Для футбола 35 лет, это ничто, если, правда, тренироваться, иметь желание играть и не бухать до утра.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:35
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 19.01.2021 09:28
    Львів, Рух, Волинь, Прикарпаття, Верес, Минай могли б гармонійно вписатись у чемпіона Польщі. Це б дало поштовх для розвитку західноукраїнського футболу!
    Мрію щоб до Львова постійно на ігри з Львовом і Рухом приїздили такі команди як Легія, Краковія, Вісла зі своїми кібіцами... Польські уболівальники це вогонь і атмосфера! + Польська інфраструктура це не до порівняння з українською! Однозначно це розвиток!
    Сказочный д..б
    JekFunny
      JekFunny, 19.01.2021 10:41
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    Такой ВаДо админресурс
    Вы не толькоинаисвли матчи судеек заряжаете как с Колосом например ,но и на матчи Динамо , последние три матча киевлян в первом круге - тому явное подтверждение ...
    ——
    Можно и почтовыми голубями всем этим руководить , Абы деньги были ,
    Barsa2019
      Barsa2019, 19.01.2021 04:48
    +3
    Надеюсь, что усилит Рух этот разнорабочий ветеран)
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:15
    +2
    PFCLviv, 19.01.2021 10:03
    Забери зараз Ахметова з Шахти і я побачив де буде Шахта...
    Якщо забрати Ахметова з Шахтаря - так команда зміниться, проте якщо забрати з Шахтаря гроші Ахметова та його позафутбольний адмінресурс - мало що зміниться. Шахтар вже давно вибудував чітку структуру. Їх менеджмент, можна сказати показовий, для футбольних клубів в Україні і не тільки, вони вже цілком можуть обходитися без додаткових "вливань" коштів ззовні. І все це тримається на Ахметові.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:46
    +2
    PFCLviv, 19.01.2021 09:28
    Львів, Рух, Волинь, Прикарпаття, Верес, Минай могли б гармонійно вписатись у чемпіона Польщі. Це б дало поштовх для розвитку західноукраїнського футболу!
    Мрію щоб до Львова постійно на ігри з Львовом і Рухом приїздили такі команди як Легія, Краковія, Вісла зі своїми кібіцами... Польські уболівальники це вогонь і атмосфера! + Польська інфраструктура це не до порівняння з українською! Однозначно це розвиток!
    Ти часом не родич Газаєва? Той своїм маразмом щодо об'єднаного чемпіонату русско-українським вже задовбав, а тут ще один намалювався - тепер тільки в протилежну сторону хилить... Мені наприклад цікаво буде дивитися, коли нарешті львівські команди перестануть заробляти бабло зливанням матчів та договірняками....
    А щодо Козловсткого - чоловік усе правильно робить - привертає увагу громадськості до свого клубу, запрошуючи нехай не наймолодших, проте доволі відомих виконавців. І глядацька аудиторія у Руху одразу ж збільшується - цікаво ж подивитися як себе зарекомендує у винниківській команді ісландець...
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:45
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 19.01.2021 09:40
    Поїдьте у Польщу і подивіться які там стадіони, футбольна інфраструктура. А у нас шо?! 90 відсотків матчів у місті Києві, судді знають тільки дві команди... Народ вже забив з тими корупціонерами на стадіон ходити на ту пародію суддівську дивитись.
    Ты как восточный сепар, только западный?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:55
    +1
    kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    Які це взаємовиключені речі? Ахметов тримає все в клубі під своїм жорстким контролем (смішно читати від дорослої людини, про те, що Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону... Ти напевно досі Nokia 3310 користуєшся, і усі справи вирішуєш виключно під час особистих зустрічей...). Щоб керувати клубом чи бізнесом не обов'язково бути присутнім постійно на місці. Чи ти наївний дійсно вважаєш, що Марік та Олімпік буде і надалі постійно "зливати" Шахтарю без Ахметова, чи судді свистітимуть за Шахтар без адмінресурсу Ахметова? Ще раз повторюю, якщо у Шахтарі не буде фінансових вливань від Ахметова, чи його позафутбольного (точніше позакомандного) впливу - у гірників мало що зміниться, проте якщо в Шахтарі не стане самого Ахметова - усе розвалиться як картковий будиночок. Буде те ж що сталося з Металістом, після того, як Курченко його "віджав" у Ярославського...
    Yelsss
    online
      Yelsss, 19.01.2021 10:15
    +1
    Яка польща,росія? це убогі країни)
    Якщо рівнятися то на нормальні країни.Потрібно в нас робити сильніший чемпіонат,розвивати спорт...Щось не так то зберати футбольні майдани... 90% відсотків людей тільки критикують і заважають
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:10
    +1
    PFCLviv, 19.01.2021 10:01
    А де ділись Кривбас, Металіст, Карпати, Дніпро, Металург Д, металург З ..... Де всі ці команди, хто винен?!
    А де будуть команди типу МС, Тоттенгем, МЮ... коли арабські шейхи скажуть - "Більше бабла не даємо!"?, Де буде Челсі, якщо Абрамович на них "заб'є болт". Що сталося з італійськими командами, коли в кризу їхні боси перестали давати бабло....? Туди ж і поділися наші команди....
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:58
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 19.01.2021 09:54
    Причому тут сепаратизм?! Навіть Козловський підтримує щоб ми грали разом з поляками. Так шо тут тільки спорт, а не політика!
    Ну одни тоже хотели российские зарплаты и украинские цены, а получили российские цены и член вместо зарплат. Ты похоже из того же теста. Берешь свой Руйх перевозишь в Гжыжчеславбжычськ и заявляешься на свой польский чемпионат. Андрестенд?
    Aleks04
    online
      Aleks04, 19.01.2021 09:37
    +1
    PFCLviv, 19.01.2021 09:28
    Львів, Рух, Волинь, Прикарпаття, Верес, Минай могли б гармонійно вписатись у чемпіона Польщі. Це б дало поштовх для розвитку західноукраїнського футболу!
    Мрію щоб до Львова постійно на ігри з Львовом і Рухом приїздили такі команди як Легія, Краковія, Вісла зі своїми кібіцами... Польські уболівальники це вогонь і атмосфера! + Польська інфраструктура це не до порівняння з українською! Однозначно це розвиток!
    Вас там никто не ждёт, у них таких команд по уровню как фекалы, рухи, вересы — половина
    Павел Рева
      Павел Рева, 19.01.2021 09:31
    +1
    OKs100, 18.01.2021 23:36
    Жестко вы обозвали Роналду, Ибрагимовича и других, которые являются топ игроками и за 35 лет. Для футбола 35 лет, это ничто, если, правда, тренироваться, иметь желание играть и не бухать до утра.
    Эти ребята исключение из правил.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 19.01.2021 18:55
    0
    Теперь ясно кто покинет УПЛ-главный фаворит-Фекалии
    Andrii Stadnyk
    online
      Andrii Stadnyk, 19.01.2021 14:37
    0
    В принципі - хороший трансфер. І гравець непоганий, і маркетинговий хід хороший. Так само, як і з Селезньовим, який може стати кращим голеадором УПЛ саме в Колосі. Так само, як з Мілевським в Минаї. Зараз нашому футболу потрібно привертати до себе увагу вболівальників. Тому, чим більше таких трансферів - тим краще.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 11:21
    0
    Козловський запустив свій Рух на власний телеканал
    Львівський ФК Рух запустив власний телеканал та планує збудувати медіацентр.
    Як заявив керівник медіацентру львівського футбольного клубу Рух Богдан Тимовчак, клуб запустив власний телеканал, який, наразі, працює у тестовому режимі. 
    Зокрема, у ефір виходить те, що транслюється на YouTube-каналі, а канал лише починає працювати над розробкою власного контенту – новому сезоні мають з'явитись додаткові рубрики.
    "Люди, які мають вдома телебачення, можуть дивитися наш медіаконтент по телевізору. До середини 2021 року, крім використання нашого YouTube-каналу, нічого нового не буде. Хоча від наших партнерів ми бачимо тенденцію, що людям це цікаво. Вже інші оператори телефонували і цікавилися, як можна отримати наш канал. З YouTube ми нікуди не йдемо. Просто хочемо задовольнити потреби всіх глядачів" – пояснив Богдан Тимовчак.
    За його словами, Рух планує ще й збудувати власний медіацентр.
    "Вже є виділене приміщення. Там будуть наші телевізійні студії, будемо записувати свої програми, словом – робити свій контент і продакшн" – додав Тимовчак.
    Yelsss
    online
      Yelsss, 19.01.2021 10:48
    0
    Дуже сильний футболіст,удачі!
    Рух молодці
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 19.01.2021 10:16
    0
    PFCLviv, 19.01.2021 09:40
    Поїдьте у Польщу і подивіться які там стадіони, футбольна інфраструктура. А у нас шо?! 90 відсотків матчів у місті Києві, судді знають тільки дві команди... Народ вже забив з тими корупціонерами на стадіон ходити на ту пародію суддівську дивитись.
    Невже,ти такий наївний і гадаєш що варто буде Руху,Волині,Карпатам заявитися в чеміонаті ольші так одразу в клубах все стане як у казці? Є така риказка-добре там де нас нема,так вона саме ро такі речі.Ти вже визначся,хто ти,українець чи поляк.Якщо оляк то не ізно знайти собі команді в ольші та вболівати за нею,навіть краще ереїхавши жити в Польшу (тільки подякуємо). Бо з такими думками і натяками ти нічим не відрізняєшся від умовного сепара з ОРДЛО!!! Одні до Польші,тільки в футбол пограти,інші до Угоршини,тільки за баношом,треті до Расеї,бо руськоговорящіе і мрія Кремля збулась.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:03
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:56
    Ти справді вважаєш, що рівень футболу у Польщі вищий ніж у нас? Пригадай який у них був "рівень" наприкінці 80-х та до середини 90-х коли Польща викарабкалася з "теплих обійм" СРСР та почали відбудовувати свою державу. І згадай який рівень був у нас до 2014 року! Динамо, Шахтар, Дніпро, Металіст, Чорноморець, Металург Д, Карпати, Зоря, Кривбас... На матчі приходило понад 10 000 вболівальників, а на Динамо та Шахтар і понад 30000... Хотів би я побачити де би був зараз польський чемпіонат, якби у них, як у нас йшла війна...
    Забери зараз Ахметова з Шахти і я побачив де буде Шахта...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 09:36
    0
    Візьміть збірну Польщі, там гравці по всій Європі грають ! А шо Упраїна?! Появився гравець от два клуби і швидко його заграбастають, а потім маринують у всяких своїх фармах... Вічно перспективні...
    У Польщі розвинена агентурна мережа, там молодь має європейську перспективу і для росту!