Рагнар Сигурдссон: бывший гандболист, похоронивший сборную Англии

Все, что нужно знать о звездном новичке «Руха»

Рагнар Сигурдссон: бывший гандболист, похоронивший сборную Англии
© fcrukh.com

Президент «Руха» Григорий Козловский умеет удивить. Сначала удивил информацией о возможном переходе в лагерь своей команды Артема Милевского. Но бывшую звезду киевского «Динамо» и сборной Украины «Рух» в итоге забраковал. Не продал в «Андерлехт» Козловский и восходящую звезду своей команды Николая Кухаревича, хотя казалось, что все стороны договорились о сделке. И вот новый сюрприз от эпатажного руководителя «желто-черного» клуба: «Рух» подписал звезду сборной Исландии Рагнара Сигурдссона. Все, что нужно знать об этом 34-летнем центральном защитнике, в нашем материале.

- Сигурдссон вырос в столице Исландии – Рейкьявике, в обычной семье. Мама работала бухгалтером, папа – на стройке. Серьезно начал заниматься футболом в 14 лет, что для нас достаточно поздно. Однако для Исландии, где клубный футбол является, по сути, полупрофессиональным, это обычное явление. По словам Рагнара, в детстве он перепробовал очень много занятий. Отнюдь не спортивных. Слово самому новичку «руховцев»: «Где я только не работал. В детстве, как и многие другие парни, подметал улицы Рейкьявика. Потом был мальчиком на побегушках на стройке, помогал плотникам: делал все, что они попросят. Позже работал на «Кока-колу» и развозил товар по магазинам. Еще был водителем на фабрике леденцов: возил конфеты по городу и расфасовывал их по автоматам. Мусорщиком подрабатывал. Впятером на мусороворозе гоняли и загружали пакеты с отходами. Также успел поработать на национальном стадионе, где проводит матчи сборная. Стриг газон, наносил краской линии. Если во время игры кто-то получал травму, я выбегал с носилками».

Вот такая богатая получилась у парня «дофутбольная» карьера. Интересно, что и на первых порах играя за тамошний «Филкир», Сигурдссон продолжал подрабатывать «на стороне». Как он признался в одном из своих интервью, тренировки начинались только в шесть-семь вечера, а днем все одноклубники работали. Кстати, перед тем, как всерьез заняться «игрой миллионов», Сигурдссон увлекался гандболом. Возможно, именно оттуда «растут уши» в его умении далеко вбрасывать мяч от боковой линии. 

- Довольно рано, в 20 лет, Рагнар перебрался в Швецию, в самый титулованный клуб страны «Гетеборг». За пять лет, проведенных там, Сигурдссон окреп как футболист, сформировался и как личность. Выиграв все национальные трофеи Швеции, Рангар пошел на повышение: в датский «Копенгаген». Хотя, как утверждают скандинавские СМИ, на защитника имели виды более зажиточные клубы из Франции и Германии, предлагая за трансфер порядка трех миллионов евро. Но Рагнар тогда не захотел уходить. Но в 2011 таки решился сменить клубную прописку.

fcrukh.com

- Официальная сумма, за которую «Гетеборг» продал «Копенгагену» одного из лучших своих исполнителей – пять с половиной миллионов датских крон. Если перевести на евро, то не получится и миллиона. То есть, с одной стороны, шведские «машиностроители» продешевили на Рагнаре, но с другой, исландец отдал им в качестве игрока все, что мог. Да и переходить на тот момент он хотел именно в столицу Дании, которую считает самым красивым городом в мире. Понятное дело, после Рейкьявика.

- В Дании у Рангара тоже все сложилось хорошо. Со своей новой командой он завоевал и чемпионский титул, и национальный Кубок. Спрос на Сигурдссона был неплохой и в его бытность игроком «Копенгагена». И в отличие от «Гетеборга», датский клуб не стал удерживать одного из своих лидеров, а продал при первом же хорошем предложении. Таковое поступило из России, с «Краснодара». Сумма сделки – 4,2 миллиона евро.

- Кроме «Краснодара», исландец успел поиграть еще в двух российских клубах – «Рубине» и «Ростове». Поговаривают, что одной из причин, по которой наш герой покинул Краснодар, была жара. Так это или нет, сказать сложно, хотя сам «викинг» не единожды признавался, что действительно не любит жаркую погоду.

- Однако не только южное солнце побудило Сигурдссона сменить «Краснодар» на «Фулхэм». После памятного чемпионата Европы 2016 года, на котором исландцы славно пошумели, дойдя до четвертьфинала, на многих игроков островной сборной был спрос. В том числе и на Рагнара. К нему приписывали интерес сразу нескольких клубов АПЛ, в том числе «Лестера» и «Тоттенхэма», но в итоге он почему-то оказался в чемпионшипе, в «Фулхэме». Однако закрепиться в стане «дачников» не сумел. Как позже вспоминал – сам виноват, не всегда дорабатывал. Мол, думал, что это не высший дивизион, стало быть, можно сыграть и в «полноги». Оказалось, нельзя.

- А главной причиной интереса английских клубов к Сигурдссону был, конечно же, поединок 1/8 финала на Евро-2016, в котором исландцы победили англичан. В том матче Рагнар сумел сравнять счет в игре, отличился он и при защите своих ворот. В принципе, многие называют именно его «могильщиком» сборной «трех львов».

Sky Sports

- После странствий Европой Рагнар вернулся на круги своя – в «Копенгаген». В начале прошлого года футболист разорвал контракт с «Ростовом» по «обоюдному согласию сторон», и первым, кто позвал защитника, был его бывший клуб. Однако по-настоящему войти в одну реку дважды Рагнару не удалось. Наверное, годы уже не те: спустя год он снова сменил прописку. На этот раз на львовскую.

- Сигурдссон неплохо изъясняется на русском языке. А еще хорошо знает английский, датский и шведский. В более молодом возрасте он много времени уделял компьютерным играм, но со временем стал больше читать. А еще в свободное время он может что-то толковое сбацать на гитаре. Разностороння личность, одним словом.

- Прогресс Сигурдссона в изучении российского языка связан еще и с тем, что на данный момент его вторая половинка – ростовчанка Алена. До этого союза Рагнар был женат на исландке с красивым именем Рогнейдур. Почему пара разошлась, и кто был инициатором разрыва – сие нам не ведомо.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Валерий Василенко, Sport.ua

(68 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 19.01.2021 18:55
    0
    Теперь ясно кто покинет УПЛ-главный фаворит-Фекалии
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 19.01.2021 14:37
    0
    В принципі - хороший трансфер. І гравець непоганий, і маркетинговий хід хороший. Так само, як і з Селезньовим, який може стати кращим голеадором УПЛ саме в Колосі. Так само, як з Мілевським в Минаї. Зараз нашому футболу потрібно привертати до себе увагу вболівальників. Тому, чим більше таких трансферів - тим краще.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 11:21
    0
    Козловський запустив свій Рух на власний телеканал
    Львівський ФК Рух запустив власний телеканал та планує збудувати медіацентр.
    Як заявив керівник медіацентру львівського футбольного клубу Рух Богдан Тимовчак, клуб запустив власний телеканал, який, наразі, працює у тестовому режимі. 
    Зокрема, у ефір виходить те, що транслюється на YouTube-каналі, а канал лише починає працювати над розробкою власного контенту – новому сезоні мають з'явитись додаткові рубрики.
    "Люди, які мають вдома телебачення, можуть дивитися наш медіаконтент по телевізору. До середини 2021 року, крім використання нашого YouTube-каналу, нічого нового не буде. Хоча від наших партнерів ми бачимо тенденцію, що людям це цікаво. Вже інші оператори телефонували і цікавилися, як можна отримати наш канал. З YouTube ми нікуди не йдемо. Просто хочемо задовольнити потреби всіх глядачів" – пояснив Богдан Тимовчак.
    За його словами, Рух планує ще й збудувати власний медіацентр.
    "Вже є виділене приміщення. Там будуть наші телевізійні студії, будемо записувати свої програми, словом – робити свій контент і продакшн" – додав Тимовчак.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:55
    +1
    kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    Які це взаємовиключені речі? Ахметов тримає все в клубі під своїм жорстким контролем (смішно читати від дорослої людини, про те, що Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону... Ти напевно досі Nokia 3310 користуєшся, і усі справи вирішуєш виключно під час особистих зустрічей...). Щоб керувати клубом чи бізнесом не обов'язково бути присутнім постійно на місці. Чи ти наївний дійсно вважаєш, що Марік та Олімпік буде і надалі постійно "зливати" Шахтарю без Ахметова, чи судді свистітимуть за Шахтар без адмінресурсу Ахметова? Ще раз повторюю, якщо у Шахтарі не буде фінансових вливань від Ахметова, чи його позафутбольного (точніше позакомандного) впливу - у гірників мало що зміниться, проте якщо в Шахтарі не стане самого Ахметова - усе розвалиться як картковий будиночок. Буде те ж що сталося з Металістом, після того, як Курченко його "віджав" у Ярославського...
    Yelsss
    online
      Yelsss, 19.01.2021 10:48
    0
    Дуже сильний футболіст,удачі!
    Рух молодці
    JekFunny
      JekFunny, 19.01.2021 10:41
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    Такой ВаДо админресурс
    Вы не толькоинаисвли матчи судеек заряжаете как с Колосом например ,но и на матчи Динамо , последние три матча киевлян в первом круге - тому явное подтверждение ...
    ——
    Можно и почтовыми голубями всем этим руководить , Абы деньги были ,
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    -3
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:15
    Якщо забрати Ахметова з Шахтаря - так команда зміниться, проте якщо забрати з Шахтаря гроші Ахметова та його позафутбольний адмінресурс - мало що зміниться. Шахтар вже давно вибудував чітку структуру. Їх менеджмент, можна сказати показовий, для футбольних клубів в Україні і не тільки, вони вже цілком можуть обходитися без додаткових "вливань" коштів ззовні. І все це тримається на Ахметові.
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:17
    -1
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:10
    А де будуть команди типу МС, Тоттенгем, МЮ... коли арабські шейхи скажуть - "Більше бабла не даємо!"?, Де буде Челсі, якщо Абрамович на них "заб'є болт". Що сталося з італійськими командами, коли в кризу їхні боси перестали давати бабло....? Туди ж і поділися наші команди....
    Я впевнений що в Челсі, МЮ, Тотнемі швидко з'явиться інвестор, а от ч ШД невпевнений!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 19.01.2021 10:16
    0
    PFCLviv, 19.01.2021 09:40
    Поїдьте у Польщу і подивіться які там стадіони, футбольна інфраструктура. А у нас шо?! 90 відсотків матчів у місті Києві, судді знають тільки дві команди... Народ вже забив з тими корупціонерами на стадіон ходити на ту пародію суддівську дивитись.
    Невже,ти такий наївний і гадаєш що варто буде Руху,Волині,Карпатам заявитися в чеміонаті ольші так одразу в клубах все стане як у казці? Є така риказка-добре там де нас нема,так вона саме ро такі речі.Ти вже визначся,хто ти,українець чи поляк.Якщо оляк то не ізно знайти собі команді в ольші та вболівати за нею,навіть краще ереїхавши жити в Польшу (тільки подякуємо). Бо з такими думками і натяками ти нічим не відрізняєшся від умовного сепара з ОРДЛО!!! Одні до Польші,тільки в футбол пограти,інші до Угоршини,тільки за баношом,треті до Расеї,бо руськоговорящіе і мрія Кремля збулась.
    Yelsss
    online
      Yelsss, 19.01.2021 10:15
    +1
    Яка польща,росія? це убогі країни)
    Якщо рівнятися то на нормальні країни.Потрібно в нас робити сильніший чемпіонат,розвивати спорт...Щось не так то зберати футбольні майдани... 90% відсотків людей тільки критикують і заважають
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:15
    +2
    PFCLviv, 19.01.2021 10:03
    Забери зараз Ахметова з Шахти і я побачив де буде Шахта...
    Якщо забрати Ахметова з Шахтаря - так команда зміниться, проте якщо забрати з Шахтаря гроші Ахметова та його позафутбольний адмінресурс - мало що зміниться. Шахтар вже давно вибудував чітку структуру. Їх менеджмент, можна сказати показовий, для футбольних клубів в Україні і не тільки, вони вже цілком можуть обходитися без додаткових "вливань" коштів ззовні. І все це тримається на Ахметові.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:10
    -1
    https://youtu.be/ChWt5GKlvXE
    Нове відео на каналі Рух !
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:10
    +1
    PFCLviv, 19.01.2021 10:01
    А де ділись Кривбас, Металіст, Карпати, Дніпро, Металург Д, металург З ..... Де всі ці команди, хто винен?!
    А де будуть команди типу МС, Тоттенгем, МЮ... коли арабські шейхи скажуть - "Більше бабла не даємо!"?, Де буде Челсі, якщо Абрамович на них "заб'є болт". Що сталося з італійськими командами, коли в кризу їхні боси перестали давати бабло....? Туди ж і поділися наші команди....
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:03
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:56
    Ти справді вважаєш, що рівень футболу у Польщі вищий ніж у нас? Пригадай який у них був "рівень" наприкінці 80-х та до середини 90-х коли Польща викарабкалася з "теплих обійм" СРСР та почали відбудовувати свою державу. І згадай який рівень був у нас до 2014 року! Динамо, Шахтар, Дніпро, Металіст, Чорноморець, Металург Д, Карпати, Зоря, Кривбас... На матчі приходило понад 10 000 вболівальників, а на Динамо та Шахтар і понад 30000... Хотів би я побачити де би був зараз польський чемпіонат, якби у них, як у нас йшла війна...
    Забери зараз Ахметова з Шахти і я побачив де буде Шахта...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:01
    -2
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:56
    Ти справді вважаєш, що рівень футболу у Польщі вищий ніж у нас? Пригадай який у них був "рівень" наприкінці 80-х та до середини 90-х коли Польща викарабкалася з "теплих обійм" СРСР та почали відбудовувати свою державу. І згадай який рівень був у нас до 2014 року! Динамо, Шахтар, Дніпро, Металіст, Чорноморець, Металург Д, Карпати, Зоря, Кривбас... На матчі приходило понад 10 000 вболівальників, а на Динамо та Шахтар і понад 30000... Хотів би я побачити де би був зараз польський чемпіонат, якби у них, як у нас йшла війна...
    А де ділись Кривбас, Металіст, Карпати, Дніпро, Металург Д, металург З ..... Де всі ці команди, хто винен?!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:58
    -1
    PFCLviv, 19.01.2021 09:54
    Причому тут сепаратизм?! Навіть Козловський підтримує щоб ми грали разом з поляками. Так шо тут тільки спорт, а не політика!
    Ти на Козловсткого не зважай - в цього чоловіка свої, дуже меркантильні інтереси в тому, щоб з поляками в одному чемпі грати. (Монай, мабуть, теж не проти з угорцями в одному чемпіонаті грати).
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:58
    +1
    PFCLviv, 19.01.2021 09:54
    Причому тут сепаратизм?! Навіть Козловський підтримує щоб ми грали разом з поляками. Так шо тут тільки спорт, а не політика!
    Ну одни тоже хотели российские зарплаты и украинские цены, а получили российские цены и член вместо зарплат. Ты похоже из того же теста. Берешь свой Руйх перевозишь в Гжыжчеславбжычськ и заявляешься на свой польский чемпионат. Андрестенд?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:56
    -1
    PFCLviv, 19.01.2021 09:40
    Поїдьте у Польщу і подивіться які там стадіони, футбольна інфраструктура. А у нас шо?! 90 відсотків матчів у місті Києві, судді знають тільки дві команди... Народ вже забив з тими корупціонерами на стадіон ходити на ту пародію суддівську дивитись.
    Ти справді вважаєш, що рівень футболу у Польщі вищий ніж у нас? Пригадай який у них був "рівень" наприкінці 80-х та до середини 90-х коли Польща викарабкалася з "теплих обійм" СРСР та почали відбудовувати свою державу. І згадай який рівень був у нас до 2014 року! Динамо, Шахтар, Дніпро, Металіст, Чорноморець, Металург Д, Карпати, Зоря, Кривбас... На матчі приходило понад 10 000 вболівальників, а на Динамо та Шахтар і понад 30000... Хотів би я побачити де би був зараз польський чемпіонат, якби у них, як у нас йшла війна...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 09:54
    -3
    Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:45
    Ты как восточный сепар, только западный?
    Причому тут сепаратизм?! Навіть Козловський підтримує щоб ми грали разом з поляками. Так шо тут тільки спорт, а не політика!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:46
    +2
    PFCLviv, 19.01.2021 09:28
    Львів, Рух, Волинь, Прикарпаття, Верес, Минай могли б гармонійно вписатись у чемпіона Польщі. Це б дало поштовх для розвитку західноукраїнського футболу!
    Мрію щоб до Львова постійно на ігри з Львовом і Рухом приїздили такі команди як Легія, Краковія, Вісла зі своїми кібіцами... Польські уболівальники це вогонь і атмосфера! + Польська інфраструктура це не до порівняння з українською! Однозначно це розвиток!
    Ти часом не родич Газаєва? Той своїм маразмом щодо об'єднаного чемпіонату русско-українським вже задовбав, а тут ще один намалювався - тепер тільки в протилежну сторону хилить... Мені наприклад цікаво буде дивитися, коли нарешті львівські команди перестануть заробляти бабло зливанням матчів та договірняками....
    А щодо Козловсткого - чоловік усе правильно робить - привертає увагу громадськості до свого клубу, запрошуючи нехай не наймолодших, проте доволі відомих виконавців. І глядацька аудиторія у Руху одразу ж збільшується - цікаво ж подивитися як себе зарекомендує у винниківській команді ісландець...
    OKs100
    online
      OKs100, 18.01.2021 23:36
    +8
    Руслан Кириченко, 18.01.2021 23:02
    все пенсионеры лезут к нам
    Жестко вы обозвали Роналду, Ибрагимовича и других, которые являются топ игроками и за 35 лет. Для футбола 35 лет, это ничто, если, правда, тренироваться, иметь желание играть и не бухать до утра.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:35
    +5
    PFCLviv, 19.01.2021 09:28
    Львів, Рух, Волинь, Прикарпаття, Верес, Минай могли б гармонійно вписатись у чемпіона Польщі. Це б дало поштовх для розвитку західноукраїнського футболу!
    Мрію щоб до Львова постійно на ігри з Львовом і Рухом приїздили такі команди як Легія, Краковія, Вісла зі своїми кібіцами... Польські уболівальники це вогонь і атмосфера! + Польська інфраструктура це не до порівняння з українською! Однозначно це розвиток!
    Сказочный д..б
    JekFunny
      JekFunny, 19.01.2021 10:41
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    Такой ВаДо админресурс
    Вы не толькоинаисвли матчи судеек заряжаете как с Колосом например ,но и на матчи Динамо , последние три матча киевлян в первом круге - тому явное подтверждение ...
    ——
    Можно и почтовыми голубями всем этим руководить , Абы деньги были ,
    Barsa2019
      Barsa2019, 19.01.2021 04:48
    +3
    Надеюсь, что усилит Рух этот разнорабочий ветеран)
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:15
    +2
    PFCLviv, 19.01.2021 10:03
    Забери зараз Ахметова з Шахти і я побачив де буде Шахта...
    Якщо забрати Ахметова з Шахтаря - так команда зміниться, проте якщо забрати з Шахтаря гроші Ахметова та його позафутбольний адмінресурс - мало що зміниться. Шахтар вже давно вибудував чітку структуру. Їх менеджмент, можна сказати показовий, для футбольних клубів в Україні і не тільки, вони вже цілком можуть обходитися без додаткових "вливань" коштів ззовні. І все це тримається на Ахметові.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:46
    +2
    PFCLviv, 19.01.2021 09:28
    Львів, Рух, Волинь, Прикарпаття, Верес, Минай могли б гармонійно вписатись у чемпіона Польщі. Це б дало поштовх для розвитку західноукраїнського футболу!
    Мрію щоб до Львова постійно на ігри з Львовом і Рухом приїздили такі команди як Легія, Краковія, Вісла зі своїми кібіцами... Польські уболівальники це вогонь і атмосфера! + Польська інфраструктура це не до порівняння з українською! Однозначно це розвиток!
    Ти часом не родич Газаєва? Той своїм маразмом щодо об'єднаного чемпіонату русско-українським вже задовбав, а тут ще один намалювався - тепер тільки в протилежну сторону хилить... Мені наприклад цікаво буде дивитися, коли нарешті львівські команди перестануть заробляти бабло зливанням матчів та договірняками....
    А щодо Козловсткого - чоловік усе правильно робить - привертає увагу громадськості до свого клубу, запрошуючи нехай не наймолодших, проте доволі відомих виконавців. І глядацька аудиторія у Руху одразу ж збільшується - цікаво ж подивитися як себе зарекомендує у винниківській команді ісландець...
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:45
    +2
    PFCLviv, 19.01.2021 09:40
    Поїдьте у Польщу і подивіться які там стадіони, футбольна інфраструктура. А у нас шо?! 90 відсотків матчів у місті Києві, судді знають тільки дві команди... Народ вже забив з тими корупціонерами на стадіон ходити на ту пародію суддівську дивитись.
    Ты как восточный сепар, только западный?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:55
    +1
    kvlad200760, 19.01.2021 10:22
    Що за якісь взаємовиключні речі???? Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону,тож який це адмінрезурс? Те що в Шахтарі побудували роботу клубу аби вийти на самоокупність і всі структури клубу зараз працюють як годинник заслуга не тільки Ахметова(він поставив завдання і підібрав для виконання людей),а тепер це тільки заслуга Ахметова а ніякий не адмінресурс!
    Які це взаємовиключені речі? Ахметов тримає все в клубі під своїм жорстким контролем (смішно читати від дорослої людини, про те, що Ахметов вже давно цікавиться клубом виключно по телефону... Ти напевно досі Nokia 3310 користуєшся, і усі справи вирішуєш виключно під час особистих зустрічей...). Щоб керувати клубом чи бізнесом не обов'язково бути присутнім постійно на місці. Чи ти наївний дійсно вважаєш, що Марік та Олімпік буде і надалі постійно "зливати" Шахтарю без Ахметова, чи судді свистітимуть за Шахтар без адмінресурсу Ахметова? Ще раз повторюю, якщо у Шахтарі не буде фінансових вливань від Ахметова, чи його позафутбольного (точніше позакомандного) впливу - у гірників мало що зміниться, проте якщо в Шахтарі не стане самого Ахметова - усе розвалиться як картковий будиночок. Буде те ж що сталося з Металістом, після того, як Курченко його "віджав" у Ярославського...
    Yelsss
    online
      Yelsss, 19.01.2021 10:15
    +1
    Яка польща,росія? це убогі країни)
    Якщо рівнятися то на нормальні країни.Потрібно в нас робити сильніший чемпіонат,розвивати спорт...Щось не так то зберати футбольні майдани... 90% відсотків людей тільки критикують і заважають
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 10:10
    +1
    PFCLviv, 19.01.2021 10:01
    А де ділись Кривбас, Металіст, Карпати, Дніпро, Металург Д, металург З ..... Де всі ці команди, хто винен?!
    А де будуть команди типу МС, Тоттенгем, МЮ... коли арабські шейхи скажуть - "Більше бабла не даємо!"?, Де буде Челсі, якщо Абрамович на них "заб'є болт". Що сталося з італійськими командами, коли в кризу їхні боси перестали давати бабло....? Туди ж і поділися наші команди....
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 19.01.2021 09:58
    +1
    PFCLviv, 19.01.2021 09:54
    Причому тут сепаратизм?! Навіть Козловський підтримує щоб ми грали разом з поляками. Так шо тут тільки спорт, а не політика!
    Ну одни тоже хотели российские зарплаты и украинские цены, а получили российские цены и член вместо зарплат. Ты похоже из того же теста. Берешь свой Руйх перевозишь в Гжыжчеславбжычськ и заявляешься на свой польский чемпионат. Андрестенд?
    Aleks04
    online
      Aleks04, 19.01.2021 09:37
    +1
    PFCLviv, 19.01.2021 09:28
    Львів, Рух, Волинь, Прикарпаття, Верес, Минай могли б гармонійно вписатись у чемпіона Польщі. Це б дало поштовх для розвитку західноукраїнського футболу!
    Мрію щоб до Львова постійно на ігри з Львовом і Рухом приїздили такі команди як Легія, Краковія, Вісла зі своїми кібіцами... Польські уболівальники це вогонь і атмосфера! + Польська інфраструктура це не до порівняння з українською! Однозначно це розвиток!
    Вас там никто не ждёт, у них таких команд по уровню как фекалы, рухи, вересы — половина
    Павел Рева
      Павел Рева, 19.01.2021 09:31
    +1
    OKs100, 18.01.2021 23:36
    Жестко вы обозвали Роналду, Ибрагимовича и других, которые являются топ игроками и за 35 лет. Для футбола 35 лет, это ничто, если, правда, тренироваться, иметь желание играть и не бухать до утра.
    Эти ребята исключение из правил.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 19.01.2021 18:55
    0
    Теперь ясно кто покинет УПЛ-главный фаворит-Фекалии
    Andrii Stadnyk
    online
      Andrii Stadnyk, 19.01.2021 14:37
    0
    В принципі - хороший трансфер. І гравець непоганий, і маркетинговий хід хороший. Так само, як і з Селезньовим, який може стати кращим голеадором УПЛ саме в Колосі. Так само, як з Мілевським в Минаї. Зараз нашому футболу потрібно привертати до себе увагу вболівальників. Тому, чим більше таких трансферів - тим краще.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 11:21
    0
    Козловський запустив свій Рух на власний телеканал
    Львівський ФК Рух запустив власний телеканал та планує збудувати медіацентр.
    Як заявив керівник медіацентру львівського футбольного клубу Рух Богдан Тимовчак, клуб запустив власний телеканал, який, наразі, працює у тестовому режимі. 
    Зокрема, у ефір виходить те, що транслюється на YouTube-каналі, а канал лише починає працювати над розробкою власного контенту – новому сезоні мають з'явитись додаткові рубрики.
    "Люди, які мають вдома телебачення, можуть дивитися наш медіаконтент по телевізору. До середини 2021 року, крім використання нашого YouTube-каналу, нічого нового не буде. Хоча від наших партнерів ми бачимо тенденцію, що людям це цікаво. Вже інші оператори телефонували і цікавилися, як можна отримати наш канал. З YouTube ми нікуди не йдемо. Просто хочемо задовольнити потреби всіх глядачів" – пояснив Богдан Тимовчак.
    За його словами, Рух планує ще й збудувати власний медіацентр.
    "Вже є виділене приміщення. Там будуть наші телевізійні студії, будемо записувати свої програми, словом – робити свій контент і продакшн" – додав Тимовчак.
    Yelsss
    online
      Yelsss, 19.01.2021 10:48
    0
    Дуже сильний футболіст,удачі!
    Рух молодці
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 19.01.2021 10:16
    0
    PFCLviv, 19.01.2021 09:40
    Поїдьте у Польщу і подивіться які там стадіони, футбольна інфраструктура. А у нас шо?! 90 відсотків матчів у місті Києві, судді знають тільки дві команди... Народ вже забив з тими корупціонерами на стадіон ходити на ту пародію суддівську дивитись.
    Невже,ти такий наївний і гадаєш що варто буде Руху,Волині,Карпатам заявитися в чеміонаті ольші так одразу в клубах все стане як у казці? Є така риказка-добре там де нас нема,так вона саме ро такі речі.Ти вже визначся,хто ти,українець чи поляк.Якщо оляк то не ізно знайти собі команді в ольші та вболівати за нею,навіть краще ереїхавши жити в Польшу (тільки подякуємо). Бо з такими думками і натяками ти нічим не відрізняєшся від умовного сепара з ОРДЛО!!! Одні до Польші,тільки в футбол пограти,інші до Угоршини,тільки за баношом,треті до Расеї,бо руськоговорящіе і мрія Кремля збулась.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 10:03
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 19.01.2021 09:56
    Ти справді вважаєш, що рівень футболу у Польщі вищий ніж у нас? Пригадай який у них був "рівень" наприкінці 80-х та до середини 90-х коли Польща викарабкалася з "теплих обійм" СРСР та почали відбудовувати свою державу. І згадай який рівень був у нас до 2014 року! Динамо, Шахтар, Дніпро, Металіст, Чорноморець, Металург Д, Карпати, Зоря, Кривбас... На матчі приходило понад 10 000 вболівальників, а на Динамо та Шахтар і понад 30000... Хотів би я побачити де би був зараз польський чемпіонат, якби у них, як у нас йшла війна...
    Забери зараз Ахметова з Шахти і я побачив де буде Шахта...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 09:36
    0
    Візьміть збірну Польщі, там гравці по всій Європі грають ! А шо Упраїна?! Появився гравець от два клуби і швидко його заграбастають, а потім маринують у всяких своїх фармах... Вічно перспективні...
    У Польщі розвинена агентурна мережа, там молодь має європейську перспективу і для росту!