Соболенко виграла турнір в Абу-Дабі, обігравши в фіналі кривдницю українок

У матчі за титул представниця Білорусі розібралася з Веронікою Кудерметовою

26453
21
Jimmie48 Photography. Аріна Соболенко

Аріна Соболенко з Білорусі (№10 WTA) стала чемпіонкою першого турніру сезону, вигравши змагання WTA 500 в Абу-Дабі.

У матчі за титул Соболенко здолала Вероніку Кудерметову з Росії (№46 WTA), яка раніше вибила з боротьби українок Еліну Світоліну і Марту Костюк.

Абу Дабі. Фінал
Аріна Соболенко (Білорусь) - Вероніка Кудерметова (Росія) - 6:2, 6:2

Для Соболенко це вже 15-я перемога поспіль. Вона виграла три останніх турніри, в яких брала участь (в кінці минулого сезону були виграні Острава і Лінц).

У новій редакції рейтингу WTA Аріна встановить особистий рекорд, піднявшись на сьоме місце.

(137)

Реал без Луніна здолав Реал Сосьєдад. Скільки потрібно очок для чемпіонства
Футбол | 27 квітня 2024, 00:01 8

Гра завершилася з рахунком 1:0, єдиний м'яч забив Арда Гюлер

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»