Міністр спорту розповів, коли Україна прийме Олімпійські ігри
Вадим Гутцайт говорить про можливість провести Олімпіаду в 2030 або 2032 році
Україна розглядає можливість провести Олімпійські ігри в 2030 або 2032 році. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заявив:
«Ми дивимося на 2030 і 2032 роки. Оцінюємо, де проводити в Україні, скільки це буде коштувати. Більше дивимося на зимову Олімпіаду. Обговорюємо також юнацькі Олімпійські ігри, або відразу амбітну мету – дорослу Олімпіаду.
Йдеться саме про 2030–2032 роки, оскільки тоді Україна може бути готова до проведення таких змагань. Ми вважаємо, що через 10 років у нас в країні буде розвиток, і ми будемо здатні провести Олімпійські ігри.
Нам потрібно ставити амбітні цілі. Провести Олімпіаду – це класна мета для нас. Що таке Олімпіада? Ми будемо будувати інфраструктуру, будемо залучати всіх, будуть вільні (робочі) місця, щоб люди не виїжджали за кордон, а працювали в Україні для побудови спортивних об'єктів. До нас будуть приїжджати туристи – це туризм».
Господар Зимової Олімпіади 2030 визначиться у 2023 році на конгресі НОК. До 2025 року має бути визначений господар Літньої Олімпіади-2032 (точна дата поки невідома).
Намір боротися за проведення Зимової Олімпіади 2030 мають: Японія (Саппоро), США (Солт-Лейк Сіті), спільна заявка Іспанії, Андорри та Франції (Барселона-Піренеї). Також про намір заявляла Канада (Ванкувер) та Україна.
Намір боротися за проведення Літньої Олімпіади 2032 мають: Індія (Мумбай), Індонезія (Джакарта), Катар (Доха), Німеччина (Рейн – Рур), Іспанія (Мадрид), Австралія (Квінсленд).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Масове завантаження гри в Україні спричинило рекордний трафік та проблеми з інтернетом
Боксер-блогер – про бій з легендою
В 1975 году Леонид Брежнев писал своему будущему преемнику Константину Черненко: "Как-то сложилось, что нами принято решение провести Олимпиаду в СССР. Стоит это мероприятие колоссальных денег. Возможно, нам стоит пересмотреть этот вопрос и отказаться от проведения Олимпиады... Знаю, что это вызовет много кривотолков... но на первый план выдвигаются вопросы о стоимости мероприятия. Некоторые товарищи подсказали, что есть возможность отказаться... уплатив какой-то небольшой взнос в виде штрафа..."
ИСТОЧНИК: Российская газета, 2013 г
У серпні 2020 року сукупний державний та гарантований державою борг України склав 85,1 млрд дол. США.
https://www.kmu.gov.ua/news/derzhavnij-ta-garantovanij-derzhavoyu-borg-ukra
yini-v-serpni-znizivsya-na-17-milyardiv-griven
Якщо йдеться про зимову Олімпіаду, то треба враховувати кліматичний фактор. Попередня зима була безсніжна навіть у Карпатах