Хохфільцен-2020. Пайффер виграв мас-старт, Підручний фінішував 24-м

Завершилася остання чоловіча гонка в 2020 році

8886
10
Global Look Press. Арнд Пайффер

У неділю, 20 грудня, в австрійському Хохфільцені відбувся чоловічий мас-старт в рамках четвертого етапу Кубка світу. Україну представляв лише капітан нашої збірної Дмитро Підручний, який кваліфікувався як найкращий на етапі серед тих, хто не входить у топ-25 загального заліку Кубка світу.

Зі стрільбою лежачи Підручний впорався ідеально, і на екваторі гонки входив в число претендентів на високі місця, але з положення стоячи 28-річний біатлоніст допустив по два промахи на обох рубежах. У підсумку Дмитро фінішував 24-м, програвши переможцю майже дві хвилини.

На фінішному колі за перемогу боролися німець Арнд Пайффер і швидкісний швед Мартін Понсілуома. Більш досвідчений Пайффер до самого фінішного спурту працював за суперником, а на повороті перед фінішем обійшов шведа і фінішував першим. Для Пайффера це перша перемога в сезоні, а Понсілуома вперше в кар'єрі посів друге місце.

Замкнув трійку призерів норвежець Тар'єй Бьо, який з одним промахом в пасиві випередив на останньому колі німця Бенедикта Долля і Француза Емільєна Жаклена. А лідер загального заліку Кубка світу Йоханнес Бьо зайняв лише сьоме місце, для нього це найгірший виступ в нинішньому сезоні.