0

Олексій ГАЙ: «Шахтар не зламався після двох болючих поразок»

Екс-гравець «Шахтаря» - про перемогу над «Реалом»

ФК Шахтар Донецьк. Олексій Гай

Колишній півзахисник «Шахтаря» Олексій Гай прокоментував перемогу команди над «Реалом» 2:0 у п'ятому турі Ліги чемпіонів:

«Виконання і хороша реалізація - ось запорука успіху, це виявилося вирішальним фактором. У будь-якому матчі завжди є моменти, тільки потрібно вміло їх використовувати. У цьому компоненті «Шахтар» виявився ефективнішим, ніж «Реал».

У першому таймі у «гірників» не було моментів, але в той же час в обороні зіграли надійно, не дозволивши нічого створити мадридцям. Тільки на початку тайму був дуже небезпечний удар Асенсіо, в ближню дев'ятку, але Трубін - молодець, виручив.

Організація гри в захисті, щільні і компактні дії, перекрили всі зони, і це принесло свої плоди. Витримали структуру гри, грамотні тактичні побудови, напевно те, що просив Каштру від підопічних.

Так, і найважливіше, що хлопці після двох болючих поразок не зламалися, вийшли і довели насамперед самим собі, що ті розгроми були якоюсь безглуздістю. Саме ім'я «Реал» не вимагає якихось додаткових мотивацій і пошуку сил. Воно саме собою приходить.

Потрібно відзначити, що в другій половині «Шахтар» виглядав свіжіше за свого опонента, що говорить про хороші фізичні кондиції. Саме вони і дозволили їм вести швидку гру і підтримувати темп і ритм. І часом гравці «Реала» не встигали швидко перекривати зони».