Ігор КЛИМОВСЬКИЙ: «Це не наш день. М'яч просто не хотів лізти в ворота»

Наставник «Олімпіка» поділився враженнями від матчу проти «Інгульця»

430
0
ФК Олімпік. Ігор Климовський

Наставник «Олімпіка» Ігор Климовський поділився своїми враженнями від матчу 11-го туру УПЛ проти «Інгульця» (1:2):

«Хочу привітати «Інгулець» з першою перемогою в УПЛ. Що можна сказати щодо гри? На перших хвилинах ми могли відкривати рахунок, але м'яч сьогодні просто не хотів лізти в ворота.

На мій погляд, перевага в грі була на нашому боці, але голи забивав «Інгулець». Так, наш голкіпер допустив помилки, але, варто врахувати, що він тренувався з нами всього лише один день, і це було передматчеве тренування.

Перед другим таймом ми провели бесіду з хлопцями, вказали їм на помилки, сказали, що потрібно додавати. І, дійсно, ми виглядали краще після перерви, створили кілька моментів, але не змогли втілити їх в гол. У нас було два попадання в поперечину, пенальті, ще кілька моментів.

Якість газону теж ускладнювало завдання. Важко на такому полі розкривати оборону суперника, який практично всім складом відійшов назад, грав компактно, не залишаючи вільних зон.

Хочу подякувати хлопцям, у мене немає до них претензій. Сьогодні – не наш день».

(3)

Роберто ДЕ ДЗЕРБІ: «Сіті – одна з найкращих команд у світі»
Футбол | 26 квітня 2024, 04:04 1

Наставник «Брайтона» – про поразку від Ман Сіті

Став відомий 6-й клуб, який кваліфікувався до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 26 квітня 2024, 07:31 0

«Феєнорд» гарантував собі участь у головному єврокубкому турнірі наступного сезону