29.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Інгулець – Олімпік – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 11-го туру української Прем'єр-ліги

Інгулець – Олімпік – 2:1. Текстова трансляція матчу

У неділю, 29 листопада, відбудеться зустріч 11-го туру чемпіонату України, в якій «Інгулець» приймає донецький «Олімпік». Поєдинок пройде в Кропивницькому на полі стадіону «Зірка», початок о 19:30 за київським часом.

«Інгулець» залишається однією з двох команд, які ще не перемагали в нинішньому сезоні УПЛ. Але при цьому частіше за інших - 7 разів - зіграв внічию. «Олімпік», навпаки, один з найбільш безкомпромісних клубів - у нього тільки одна нічия в чемпіонаті. При цьому пропускна серія у кожного з суперників нараховує по 6 матчів, в яких і ті, і інші пропустили по 11 м'ячів. Тож вболівальники вправі розраховувати на голи!

Наш сайт проведе текстову трансляцію поєдинку «Інгулець» - «Олімпік».

АНОНС І ПРОГНОЗ МАТЧУ

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Клим Лавренюк, Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 21:15
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Aleks04, 29.11.2020 21:12
    Бетис — косовар, а не албанец из Косово А чё не серб из Косово?
    Потому что Косово это кусок Албании + имя и фамилия.
    Или тебе абы прицепиться? Поройся в его биографии.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 21:13
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    7 ничьих и первая победа в УПЛ!
    Вангую что после банкета Львов их голыми руками возьмёт через неделю.
    Aleks04
    online
      Aleks04, 29.11.2020 21:12
    0
    sidor zalcman, 29.11.2020 21:01
    Цікаво шо это албанец из Косово, которое Украина не признаёт как самостоятельное государство). Видать на шару достался....
    Бетис — косовар, а не албанец из Косово А чё не серб из Косово?
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 29.11.2020 21:08
    +1
    Ингулец сламал все планы Олимпику и теперь попадает в 10😁
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 21:01
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    fedd1979, 29.11.2020 20:46
    От мені цікаво: чи дійсно в українських клубів другої руки існує потреба купувати іноземних воротарів? Вже кого-кого, а воротарів...
    Цікаво шо это албанец из Косово, которое Украина не признаёт как самостоятельное государство). Видать на шару достался....
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 29.11.2020 20:53
    +1
    А вот и второй
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 20:47
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Тотализаторный вратарь
    Но я такое уже видел...
    fedd1979
      fedd1979, 29.11.2020 20:46
    -1
    От мені цікаво: чи дійсно в українських клубів другої руки існує потреба купувати іноземних воротарів? Вже кого-кого, а воротарів...
    vados1991
      vados1991, 29.11.2020 19:22
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ничья
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 19:02
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Если Олимпик выиграет, то пелетон отцепит от себя весь колхоз с однозначными цифрами набранных очков.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 21:13
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    7 ничьих и первая победа в УПЛ!
    Вангую что после банкета Львов их голыми руками возьмёт через неделю.
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 29.11.2020 21:08
    +1
    Ингулец сламал все планы Олимпику и теперь попадает в 10😁
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 29.11.2020 20:53
    +1
    А вот и второй
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 21:15
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Aleks04, 29.11.2020 21:12
    Бетис — косовар, а не албанец из Косово А чё не серб из Косово?
    Потому что Косово это кусок Албании + имя и фамилия.
    Или тебе абы прицепиться? Поройся в его биографии.
    Aleks04
    online
      Aleks04, 29.11.2020 21:12
    0
    sidor zalcman, 29.11.2020 21:01
    Цікаво шо это албанец из Косово, которое Украина не признаёт как самостоятельное государство). Видать на шару достался....
    Бетис — косовар, а не албанец из Косово А чё не серб из Косово?
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 21:01
    0