24.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Квиток залишився тільки до Ліги Європи. Динамо поступилося Барселоні

Підопічні Луческу не змогли стримати натиск суперників у другому таймі

Квиток залишився тільки до Ліги Європи. Динамо поступилося Барселоні
© ФК Динамо Київ

Це не те «Динамо», яке могло бути: коронавірус і травми серйозно покосили київську команду. Але це і не та «Барселона», яка могла приїхати в столицю України: без купи травмованих і Мессі. Так, навіть напіврезервна «Барса» виглядала фаворитом на тлі знекровленого «Динамо», але проти такої «блауграни» можна і потрібно грати.

Стартовий склад віце-чемпіонів України можна було передбачити з точністю до одного гравця. Тим одним, якого вгадати не вдалося, виявився Вербич: саме словенського півзахисника, а не українського форварда Супрягу Луческу відрядив на вістря атаки. Напевно, втомився Містер чекати від Влада забитих м'ячів. В іншому - ті ж, хто грав в Кропивницькому проти «Інгульця». Тобто, з Гармашем і Шепелєвим в центрі поля, Миколенком в центрі захисту і Буяльський в ролі капітана. Загалом, цікаво. М'яко кажучи.

Визначити стартовий склад «Барселони» - завдання не з простих. Особливо після того, як Куман заявив, що через «комфортне» положення його команди в Лізі чемпіонів дасть відпочити Мессі, а заодно і де Йонгу. Через що варіантів складу в рази збільшилося. Напевно навіть каталонські видання не вгадали всіх тих, хто вийшов в основі на поле київського «Олімпійського». Там опинилися і Мінгеса, і Фірпо, і Аленья, і Трінкау, і навіть Брейтвейт. Не погарячкував Куман зі своїм «комфортним» відчуттям?

Рівна, розмірена гра без моментів і будь-чиєї ініціативи - ось що можна сказати про першу половину стартового тайму. «Барселона» не претендувала на гру «першим номером», хоча і більше володіла м'ячем, кияни теж грали дуже обережно. Тобто, в основному обопільні позиційні атаки. Без завершальних ударів. Здебільшого гра проходила в середині поля. А якщо команди обмінювалися атаками, то без родзинки, якось буденно. Та й без особливих швидкостей, що дозволяло тим, хто обороняється, сконцентрувати відразу два оборонних редути.

Зовсім нічого не змінилося і в другій частині тайму. Хіба що гості збільшили відсоток володіння м'ячем. Але особливої ​​користі їм це не принесло. Та й не особливої ​​теж. Справа в тому, що каталонці не пресингували високо, їхні атаки майже всі були позиційними, без особливої ​​швидкості, але з довгим розіграшем м'яча. Склалося враження, що віце-чемпіони Іспанії більше сподівалися на чужу помилку, ніж на власний талант. Гру брати на себе або ніхто не міг, або ніхто не хотів: ось такою виявилася «Барса» без свого генія. Коутіньйо, який, радше за все, повинен був замінити Лео, не дуже старався. Та й динамівська оборона грала проти бразильця чітко і щільно. Загалом, кияни без особливих клопотів і проблем, як і без особливих помилок, відіграли перший тайм. Проти такої «Барси» дійсно можна грати.

Таке ж відчуття було і зі стартових хвилин другого тайму. Гості плели свої мережива в атаці, але без вишуканості і надзвукової швидкості, господарі теж намагалися завдяки довгим закиданням виводити в атаку хавбеків. Але все змінилося практично на рівному місці. «Барселона» проводила чергову безлику атаку, але якось так вийшло, що вона завершилася взяттям воріт. Чи то заколисали підопічні Кумана наших футболістів, чи то у підопічних Луческу почали закінчуватися резерви: так чи інакше, але Дест відкрив рахунок ударом в дальній кут, оформивши собі прем'єрний гол за «блауграну».

Як виявилося, проблема все-таки в динамівській втомі. Після першого гола кияни швидко пропустили і другий. І якщо в першому моменті можна було говорити про прудкість атакуючої команди, то в другому, коли забивав Брейтвейт, мова апріорі про втрату концентрації «Динамо» під час подачі від кутового прапорця.

Луческу відреагував оригінально: випустив Андрієвського і Попова: заміни явно під посилення оборони. Хоча, з іншого боку, посилювати атаку особливо і нема ким. Ну, хіба що, Супрягою.

Другий гол надломив киян. А коли ще й Де Пена змазав з непоганої позиції, стало зрозуміло, що сьогодні прийнятного результату нам не бачити. А ось «синьо-гранатові» продовжували тиснути на «улюблений мозоль», і оперативно забили третій. Попов чогось зачепив у воротарському Брейтвейта, і арбітр без вагань вказав на точку. Сам постраждалий чітко виконав суддівський вирок. 0:3, виявляється, проти такої «Барси» у киян немає протиотрути.

Трохи пізніше динамівський тренер випустив і Супрягу, але було вже пізно. Перевернути гру не було змоги: гості відчували себе повновладними господарями становища, і були набагато ближче до четвертого м'яча, ніж динамівці - до першого. І так, четвертий вони таки забили. Під саму завісу матчу, коли господарі вже повністю опустили руки. Свою порцію оплесків отримав і Грізманн.

Обнадіявши в першому таймі, динамівці провалилися в другому. Точніше, «Барса» стала грати трішки швидше і гостріше, і ось цього «трішки» з лишком вистачило для впевненої перемоги команди Кумана. А команда Луческу після цієї поразки офіційно попрощалася з мрією про плей-оф Ліги чемпіонів. Наша доля - розіграти «четвертого зайвого» з «Ференцварошем».

Ліги чемпіонів УЄФА. Груповий етап. Група G. 4-й тур.

«Динамо» – «Барселона» - 0:4

Дест, 52, Брайтвейт, 57, 70 (пен.), Грізманн, 90+2

 Попов, 69 – П'яніч, 15

«Динамо»: Бущан – Караваєв (Попов, 59), Миколенко, Забарний, Кендзьора – Гармаш (Андрієвський, 59), Шепелєв (Белуце, 83) – Де Пена (Супряга, 71), Буяльський, Шапаренко (Леднєв, 71) – Вербич.

«Барселона»: тер Штеген – Фірпо, Ленгле (Альба, 65), Мінгеса, Дест – Аленья, П'яніч (Пуч, 65) – Педрі (Матеус, 73), Коутіньо (Грізманн, 65), Трінкан (де ла Фуента, 83) – Брайтвейт.

Арбітр: Матей Юг (Любляна, Словенія).

Стадіон: «НСК  Олімпійський» (Київ).

Удари (у площину): 7 (3) – 14 (7)
Кутові: 2 – 6
Оффсайди: 3 – 1.

ДИНАМО-БАРСЕЛОНА.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 4°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олег Бездольний
      Олег Бездольний, 25.11.2020 14:46
    +2
    Попов хватает руками сзади игрока Барсы в своей штрафной.... - это уровень игрока ДК?
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 25.11.2020 14:08
    0
    это всё лирика, а где мать его решение уефа по матчу сыровары - Украина? в уефа всё никак не могут решить как откосить этих кантоновцев
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 25.11.2020 13:36
    -1
    D.Bykoff, 25.11.2020 13:25
    Аутотренинг перед зеркалом тебе не поможет, не старайся!
    Тебе походу помог, правда ты умишком тронулся и забыл название главного однокалиточного недоразумения в мире, которое рекорды обновляет, но то уже мелочи
    D.Bykoff
    online
      D.Bykoff, 25.11.2020 13:25
    +1
    Андрей Овчаренко, 25.11.2020 13:15
    Да ладно тебе, не убивайся так. Ну поставили однокалиточный рекорд Лиги Чемпионов, с какими обсосами не бывает? Купите еще бразильцев, глядишь, и перестанете отсасывать так жестко.
    Аутотренинг перед зеркалом тебе не поможет, не старайся!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 25.11.2020 13:15
    -3
    D.Bykoff, 25.11.2020 13:02
    Аднакалитачнае аднаачьковае гавньо, бхахахаха!
    Да ладно тебе, не убивайся так. Ну поставили однокалиточный рекорд Лиги Чемпионов, с какими обсосами не бывает? Купите еще бразильцев, глядишь, и перестанете отсасывать так жестко.
    D.Bykoff
    online
      D.Bykoff, 25.11.2020 13:02
    -2
    Аднакалитачнае аднаачьковае гавньо, бхахахаха!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 25.11.2020 12:53
    +1
    Антон Пашко, 25.11.2020 12:26
    Вот читаешь часто комменты двух враждующих команд - Динамо и Шахтера и болельщики киевлян постоянно попрекали донецкий клуб, что он обыгрывает 2-е составы Ман.сити, Барсы и т.д. Вопрос к болельщикам Динамо: "Почему ваш клуб не в состоянии обыграть даже 2-й состав топ клуба?". Обидно, что мы не можем ни венгров обыграть, ни 2-й состав Барсы. Так какой вам нужен состав? Может из детско-юношеской школы Барселоны?
    Как можно было проиграть дублирующему составу?! Как?! Вы так никогда до уровня Газмаса не дорастете!!!
    То пишут, чтоб потроллить. Недооценка Шахты со стороны Реала была, это факт, но второй состав там не сильно хуже первого, это все адекватные люди понимают.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 25.11.2020 12:51
    -1
    JekFunny, 25.11.2020 11:53
    перевернется грузовик с дилдаками(С)
    он уже побежал письмо Деду Морозу писать
    mayakovskiy2
      mayakovskiy2, 25.11.2020 12:46
    +2
    dadaali177188, 25.11.2020 11:56
    шо душой кривить, и так было понятно что с ференцварошом будет борьба за третье место, ну как борьба, типа дк займет без особого напряга третье место, но намечается таки борьба с венграми за путёвку в ЛЕ
    Вы наверное не читали местных экспертов после жеребьевки. 3 из 4 экспертов сайта отдавали Динамо уверенно второе место.
    После 4 туров должно было быть 7-9 очков по прогнозам. А с венграми закреплять выход. Тут статью сейчас можно читать как анекдот.
    Антон Пашко
    online
      Антон Пашко, 25.11.2020 12:26
    +5
    Вот читаешь часто комменты двух враждующих команд - Динамо и Шахтера и болельщики киевлян постоянно попрекали донецкий клуб, что он обыгрывает 2-е составы Ман.сити, Барсы и т.д. Вопрос к болельщикам Динамо: "Почему ваш клуб не в состоянии обыграть даже 2-й состав топ клуба?". Обидно, что мы не можем ни венгров обыграть, ни 2-й состав Барсы. Так какой вам нужен состав? Может из детско-юношеской школы Барселоны?
    Как можно было проиграть дублирующему составу?! Как?! Вы так никогда до уровня Газмаса не дорастете!!!
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 25.11.2020 12:12
    0
    в принципі білет з самого початку був лише в ЛЄ, якщо дивитись без рожевих окулярів.
    Тупо надіятись на вихід в євровесну ЛЧ зігравши за 4 тура 1 тайм лише з угорцями.
    в принципі поки що задача досяжна, правда нічия в Будапешті трохи зіпсувала настрій.
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 25.11.2020 12:08
    +2
    Селекция ДК может найти , предложить пару толковых форвардов?? настоящих нападающих. То что в Украине нет это понятно, но в мире тоже такой дефицит хороших нападающих???
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 25.11.2020 11:56
    +1
    шо душой кривить, и так было понятно что с ференцварошом будет борьба за третье место, ну как борьба, типа дк займет без особого напряга третье место, но намечается таки борьба с венграми за путёвку в ЛЕ
    JekFunny
      JekFunny, 25.11.2020 11:53
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    перевернется грузовик с дилдаками(С)
    он уже побежал письмо Деду Морозу писать
    JekFunny
      JekFunny, 25.11.2020 11:52
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Андрей Овчаренко, 25.11.2020 11:33
    Динамо нужны полноценные сборы с новым тренером + усиления. Еще недавно мучились с Лугано, а сегодня уже должны дублем на равных с Барсой играть, где один Гризманн почти как все Динамо стоит?
    Луч и так выжал максимум из истощенного травмами и короной состава. До бесконечности не получится перекраивать состав по-новому и затыкать новые дыры как попало.
    Я сразу писал, что задача максимум на этот евросезон - пройти отбор и заработать 30 лямов, а хоть какие-то очки в группе это уже сладкий дополнительный бонус. Епта, спуститесь с небес на землю, такое ощущение, что Закарпатдаун заразил пол-сайта даунизмом
    абсолютно верно
    сборы+ трансферы = и может быть вполне боевой коллектив
    на лохушек типо ЗАкарпатлоха и внимания обращать не нужно , так пнуть поржать и дальше пойти
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 25.11.2020 11:33
    -4
    Динамо нужны полноценные сборы с новым тренером + усиления. Еще недавно мучились с Лугано, а сегодня уже должны дублем на равных с Барсой играть, где один Гризманн почти как все Динамо стоит?
    Луч и так выжал максимум из истощенного травмами и короной состава. До бесконечности не получится перекраивать состав по-новому и затыкать новые дыры как попало.
    Я сразу писал, что задача максимум на этот евросезон - пройти отбор и заработать 30 лямов, а хоть какие-то очки в группе это уже сладкий дополнительный бонус. Епта, спуститесь с небес на землю, такое ощущение, что Закарпатдаун заразил пол-сайта даунизмом
    dd dent
    online
      dd dent, 25.11.2020 11:07
    0
    dd dent, 25.11.2020 11:06
    В лч пролезли ж или были надежды что обыгрывать будем юве с барсой этим составом, который из группы одной из самых простых не прошёл далее?
    ЛЕ
    dd dent
    online
      dd dent, 25.11.2020 11:06
    0
    Oleksandr Taktaiev, 25.11.2020 11:03
    Якщо справа у футболістах, а не в тренері, тоді навіщо взагалі запрошували в клуб румуна, пожертвувавши професійною етикою і клубною мораллю?
    В чому цінність такої авантюри ? В тому, щоб зараз шукати банальні відмазки?
    В лч пролезли ж или были надежды что обыгрывать будем юве с барсой этим составом, который из группы одной из самых простых не прошёл далее?
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 25.11.2020 11:03
    0
    George Abuladze, 25.11.2020 08:42
    Почему все гонят на Луческу? Ему что новых футболистов купили? Уровень имеющихся в наличии - 1 лига, о какой ЛЧ можно говорить? Тут и Моуриньо будет бессилен, если футболисты низкого уровня с зарплатами топ клубов
    Якщо справа у футболістах, а не в тренері, тоді навіщо взагалі запрошували в клуб румуна, пожертвувавши професійною етикою і клубною мораллю?
    В чому цінність такої авантюри ? В тому, щоб зараз шукати банальні відмазки?
    axylinam
    online
      axylinam, 25.11.2020 10:47
    0
    Вполне пристойный результат для мёртвой команды Динамо,четыре ноль -это немного,просто нужно быть реалистами,главная задача дома порвать Факерварош
    pricolist
    online
      pricolist, 24.11.2020 23:54
    +17
    Как и прогнозировал Спорт юа 1-1. Вы лучшие, ребята
    R1d3r
      R1d3r, 24.11.2020 23:54
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    Ференцварош больше заслужил ЛЕ, чем Динамо.
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 24.11.2020 23:57
    +10
    А счастье казалось так близко, Месси не прилетел, у Барсы второй состав , некоторые "эксперты " млели от предвкушения "шаровых" очков, а оно вот как оказывается, если у команды отсутствует класс от слова полностью, то она и у третьего состава Барсы не выиграет.
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 25.11.2020 00:34
    +9
    У нас всего две команды играют в ЛЧ и как можно их поливать гавном, что вы за черти такие?! Благодаря им мы можем смотреть футбол с такими грандами и предвзятость к какой то отдельной команде здесь не уместна.
    Local78
      Local78, 24.11.2020 23:55
    +9
    Такі матчі краще не бачити.
    George Abuladze
      George Abuladze, 25.11.2020 08:42
    +8
    Почему все гонят на Луческу? Ему что новых футболистов купили? Уровень имеющихся в наличии - 1 лига, о какой ЛЧ можно говорить? Тут и Моуриньо будет бессилен, если футболисты низкого уровня с зарплатами топ клубов
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 25.11.2020 00:58
    +8
    Самая слабая команда в ЛЧ во главе с полутренером Луческу.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 24.11.2020 23:57
    +7
    С полудублем Барсы разгромно проиграть... Позорище...
    KARABAS55
      KARABAS55, 25.11.2020 00:10
    +6
    Хер поймёш шас этот футбол. Динамо против основы Барсы в Испании намного лучше смотрелось. А тут второму составу пролетели, шо фанера!!!
    Олександр Нео
      Олександр Нео, 25.11.2020 00:00
    +6
    Спасибо что напомнили о великом матче с "Барселоной" со счетом 0:4!!! Спасибо вам ребято! Спасибо и идите с глаз долой на***й!!!!!!!!!
    ihor7003
      ihor7003, 24.11.2020 23:55
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    С приходом Мирчи Динамо хватило на 2 месяца. А сейчас мажорчики устали и запал пропал!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 24.11.2020 23:54
    +6
    Спасибо Вербичу, который в духе лучшего центрального защитника смахнул мяч с ноги Буяльского.
    KOT
      KOT, 24.11.2020 23:54
    +6
    худшие
    Антон Пашко
    online
      Антон Пашко, 25.11.2020 12:26
    +5
    Вот читаешь часто комменты двух враждующих команд - Динамо и Шахтера и болельщики киевлян постоянно попрекали донецкий клуб, что он обыгрывает 2-е составы Ман.сити, Барсы и т.д. Вопрос к болельщикам Динамо: "Почему ваш клуб не в состоянии обыграть даже 2-й состав топ клуба?". Обидно, что мы не можем ни венгров обыграть, ни 2-й состав Барсы. Так какой вам нужен состав? Может из детско-юношеской школы Барселоны?
    Как можно было проиграть дублирующему составу?! Как?! Вы так никогда до уровня Газмаса не дорастете!!!
    solart1964
      solart1964, 25.11.2020 08:48
    +5
    kum_Poltava_, 25.11.2020 08:02
    Прогнозовано. На те, що ДК набере очки з Барселоною та Ювентусом, ніхто реально і не чекав. Сподівались, але не очікували.
    Как по мне, то у Динамо есть только один вариант, не обойти Ференцварош и усилиться зимой. Если усиления не будет, то лучше не проходить в евровесну. В таком составе они ничего не покажут. НУ чисто теоретически могут ЧУ выиграть, глядя как Шахтер лихорадит сейчас. Да и то еще весна будет, а мы все помним, как Шахтер Луческу разбазаривал весной добытое преимущество и не один раз. К тому же, Динамо будет практически все матчи на выезде играть.
    Artyom_I
    online
      Artyom_I, 25.11.2020 08:00
    +5
    Две недели назад Шахтер был разгромлен, а вчера Динамо уступило. Два одинаковых проеба, но заголовки имеют кардинальные отличия. Почувствуйте разницу ...
    kino
      kino, 25.11.2020 00:33
    +5
    andre_lui, 25.11.2020 00:17
    А що у Краснодара балів більше?
    У Краснодара є команда гравців, які грають в футбол. Грають тут ключове слово.
    Brian
      Brian, 25.11.2020 00:14
    +5
    Матерь Божья, какой ужас!!! Я понимаю что Барселона даже с 3-м составом сильнее чем Ингулец, Минай и Колос вместе взятые, но где эта хвалёная динамовская недомолодёжь? где игра?
    Когда уже Суркис одумаеться и поймёт что с этим говн.осоставом нигде и ничего не выиграть, даже у Ференцвароша.
    kino
      kino, 25.11.2020 00:10
    +5
    Сьогодні дивився матч Краснодар-Севілья. Хотів подивитись Іспанців, а звернув увагу на Краснодар. Грають дорослі дядьки фізично сильні і з футбольними мозгами. Цілий інтернаціонал. І єквадорці, і бразильці, білорус і т.д.. І зловив себе на думці; ну невже так трудно найти хотя-б 3-4 гравців з того-ж Еквадору, чи Африки чи ще звідки. Ну розжени ти цей зброд, який навіть Гвардіолла на пару з Клопом уже не научать грати..та купи нормальних гравців Суркіс. От спитайте Попова навіщо він толкав ігрока знаючи що це стовідсотковий пеналь і рахунок уже недосяжний ..Вся команда мертва. Був би тренер який Михайличенко чи Хац, подумав би що плавлять, а тут..навіть не знаю що думати...
    pricolist
    online