Аталанта зуміла відігратися в матчі з Інтером

Руслан Маліновський провів на полі 59 хвилин

5831
5

У Бергамо відбувся поєдинок двох команд-учасниць Ліги чемпіонів, які напередодні зазнали синхронних поразок в найпрестижнішому європейському клубному турнірі. І «Аталанта», і «Інтер» жадали реабілітуватися в очах уболівальників.

Однак перший тайм пройшов у тактичній боротьбі: за 45 хвилин телеглядачі побачили тільки два удари в площину, обидва були в активі господарів. Після перерви позиційна боротьба продовжилася, поки «Інтеру» не вдалася результативна атака. Янг навісив на лінію воротарського, Лаутаро Мартінес виграв повітря у Джимсіті і головою пробив точно - 0:1!

Тренерський штаб господарів відразу ж вирішив посилити атаку: замість Руслана Маліновського вийшов росіянин Олексій Міранчук. Потім на полі з'явився і Луїс Мюріель. Бергамаски понеслися відіграватися, за що ледь не поплатилися: Відаль не реалізував вихід сам на сам, і воротар «Аталанти» тут же відбив добивання Барелли. Проте, тиск на ворота Хандановича приніс свої плоди. Міранчук прийняв пас Мюріеля, розвернувся - і пробив в ближній кут - 1:1! Відзначимо, що для екс-гравця московського «Локомотива» це був дебют у чемпіонаті Італії, хоча за «Аталанту» він уже встиг забити в Лізі чемпіонів.

Після забитого м'яча бергамаски спробували вирвати перемогу, але «Інтер» всією командою відійшов до своїх воріт і зумів утримати нічию. 1:1 - і «Аталанта» з 13-ма очками ділить 4-5-е місця з «Ювентусом». У наступному турі команда їде в гості до «Спеції». У «Інтера» 12 балів і шостий рядок у турнірній таблиці. У 8-му турі міланці приймають «Торіно».