29.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Віктор СКРИПНИК: «Реалізацію не купиш ні за які гроші»

Головний тренер «Зорі» підбив підсумки поразки від «Браги» у Лізі Європи (1:2)

Віктор СКРИПНИК: «Реалізацію не купиш ні за які гроші»
© ФК Зоря Луганськ. Віктор Скрипник

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник прокоментував матч Ліги Європи проти португальської «Браги» (1: 2).

- Вітаємо суперника з перемогою. Але хочеться сказати, що десь ми були ближче до нічиєї, і хотілося б зрівняти, адже на початку матчу пропустили швидкі два голи. Важко відновити активне мислення після такого старту.

Нам дуже хотілося добитися позитивного результату, і я не можу сильно критикувати і лаяти хлопців, претензії пред'являти. Реалізацію моментів ти ні за які гроші не купиш, її потрібно тренувати, практикувати і реалізовувати. Так трапляється, це футбол, у суперника на початку матчу вийшло організувати два небезпечних моменти, і вони вийшли гольовими. У нас були такі ж моменти, але, мабуть, реалізації нам не вистачає.

Видно, що гравці самі нервують. Та пристрасть, той запал, який ми планували показати, не вийшло реалізувати. Зуміли забити лише на останніх хвилинах матчу, коли вже було зрозуміло, що ми сьогодні програємо. В якійсь мірі можу сказати, що команда виклалася максимально. Все одно нам цього не вистачає, на жаль. Але такий досвід також дуже цінний, адже тут і формується футболіст. Ми намагаємося домогтися результатів, для цього у нас є ще чотири гри, в яких ми повинні завоювати очки.

Але все триває, в неділю у нас вже наступна гра, ми постараємося якомога швидше відновитися. Треба йти далі з позитивними емоціями. Що робити, поразка є поразка, з цим після закінчення матчу вже нічого не поробиш. У нас ще чотири гри, ми постараємося себе показати, максимально викластися і радувати наших уболівальників.

- Стоїть питання безрезультатності кутових, навіщо їх подавати, якщо вони не призводять до гольових моментів?
- Я вважаю, що розіграш стандарту — це варіант 50/50, пощастить — не пощастить. Кожен футболіст знає своє завдання при таких моментах і кожен повинен постаратися виграти боротьбу на своїй позиції. Найчастіше стандарти не так ефективні, як би хотілося. Нам теж хочеться результативності, щоб кожен стандарт був на вагу пенальті. Ми над цим, безсумнівно, працюємо, ми хочемо це розвивати, тренувати і виходити на результативність.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Зоря

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    coach85
      coach85, 30.10.2020 18:28
    0
    Ya H, 30.10.2020 13:09
    "Реализацию моментов ты ни за какие деньги не купишь, ее нужно тренировать, практиковать и реализовывать." Это к кому претензия? Хули ж ты не натренировал реализацию, ты тренер или говно?
    Не удивляйтесь, тренер действительно слабоват, хотя пиар компания сделала его чуть- ли не топ тренером Украины. Постоянно опаздывает с заменами( или забывает), повторяет одни и те же ошибки, не может оперативно вносить коррективы по ходу игры, а что вытворял в межсезонье( тем самым и подготовка команды была скомкана) то он и в Динамо смог бы, и Спартаке не против бы поработать, и с Днепром чуть контракт не подписал...
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 30.10.2020 15:12
    0
    Kevko, 30.10.2020 13:49
    По спортивному уровню Заре нечего делать в групповой стадии ЛЕ. Единственное - деньги за участие. Ожидать чего либо от Зари смысла нет. К сожалению
    Спортивный уровень нормальный, им психология мешает.
    Kevko
    online
      Kevko, 30.10.2020 13:49
    +3
    По спортивному уровню Заре нечего делать в групповой стадии ЛЕ. Единственное - деньги за участие. Ожидать чего либо от Зари смысла нет. К сожалению
    dadlismit
      dadlismit, 30.10.2020 13:46
    +2
    Invulnerable, 30.10.2020 13:32
    Короче нужно металлист и Днепр в ЛЕ остальные гаауно
    Какой Металлист и Днепр ? Где они сейчас ? Нужно исходить из сегодняшних реалий, играют те, кто есть. К чему вспоминать славное прошлое и успехи тех команд, которых уже практически не существует.
    Invulnerable
      Invulnerable, 30.10.2020 13:32
    -4
    Короче нужно металлист и Днепр в ЛЕ остальные гаауно
    Ya H
    online
      Ya H, 30.10.2020 13:09
    +3
    "Реализацию моментов ты ни за какие деньги не купишь, ее нужно тренировать, практиковать и реализовывать." Это к кому претензия? Хули ж ты не натренировал реализацию, ты тренер или говно?
    zakharka
      zakharka, 30.10.2020 13:06
    +4
    Классные отмазки : не получилось - ну и х.. с ним , - в следующий раз получится?
    Скрипник скатывается в знаменитую кодлу тренеров и игроков мозгами живущих в совдепии....
    Аки Михайличенко....
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 30.10.2020 12:57
    0
    dd dent, 30.10.2020 12:56
    Так купите того кто будет это реализовывать
    Это не он решает, а пидорог Шаблий.
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 30.10.2020 12:56
    0
    Значит лига европы это не ваше. По крайней мере этому составу там делать нечего. Только очередные антирекорды бить.
    dd dent
    online
      dd dent, 30.10.2020 12:56
    +4
    Так купите того кто будет это реализовывать
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 30.10.2020 12:51
    +1
    Та да, столько моментов, вы выигрывать должны были. В любом случае удачи в последующих матчах!
    zakharka
      zakharka, 30.10.2020 13:06
    +4
    Классные отмазки : не получилось - ну и х.. с ним , - в следующий раз получится?
    Скрипник скатывается в знаменитую кодлу тренеров и игроков мозгами живущих в совдепии....
    Аки Михайличенко....
    dd dent
    online
      dd dent, 30.10.2020 12:56
    +4
    Так купите того кто будет это реализовывать
    Kevko
    online
      Kevko, 30.10.2020 13:49
    +3
    По спортивному уровню Заре нечего делать в групповой стадии ЛЕ. Единственное - деньги за участие. Ожидать чего либо от Зари смысла нет. К сожалению
    Ya H
    online
      Ya H, 30.10.2020 13:09
    +3
    "Реализацию моментов ты ни за какие деньги не купишь, ее нужно тренировать, практиковать и реализовывать." Это к кому претензия? Хули ж ты не натренировал реализацию, ты тренер или говно?
    dadlismit
      dadlismit, 30.10.2020 13:46
    +2
    Invulnerable, 30.10.2020 13:32
    Короче нужно металлист и Днепр в ЛЕ остальные гаауно
    Какой Металлист и Днепр ? Где они сейчас ? Нужно исходить из сегодняшних реалий, играют те, кто есть. К чему вспоминать славное прошлое и успехи тех команд, которых уже практически не существует.
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 30.10.2020 12:51
    +1
    Та да, столько моментов, вы выигрывать должны были. В любом случае удачи в последующих матчах!
    coach85
      coach85, 30.10.2020 18:28
    0
    Ya H, 30.10.2020 13:09
    "Реализацию моментов ты ни за какие деньги не купишь, ее нужно тренировать, практиковать и реализовывать." Это к кому претензия? Хули ж ты не натренировал реализацию, ты тренер или говно?
    Не удивляйтесь, тренер действительно слабоват, хотя пиар компания сделала его чуть- ли не топ тренером Украины. Постоянно опаздывает с заменами( или забывает), повторяет одни и те же ошибки, не может оперативно вносить коррективы по ходу игры, а что вытворял в межсезонье( тем самым и подготовка команды была скомкана) то он и в Динамо смог бы, и Спартаке не против бы поработать, и с Днепром чуть контракт не подписал...
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 30.10.2020 15:12
    0
    Kevko, 30.10.2020 13:49
    По спортивному уровню Заре нечего делать в групповой стадии ЛЕ. Единственное - деньги за участие. Ожидать чего либо от Зари смысла нет. К сожалению
    Спортивный уровень нормальный, им психология мешает.
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 30.10.2020 12:57
    0
    dd dent, 30.10.2020 12:56
    Так купите того кто будет это реализовывать
    Это не он решает, а пидорог Шаблий.
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 30.10.2020 12:56
    0
    Значит лига европы это не ваше. По крайней мере этому составу там делать нечего. Только очередные антирекорды бить.