31.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Дніпро-1 – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Перше випробування грандом для команди Ігора Йовічевіча

Дніпро-1 – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© СК Дніпро-1

В суботу, 31 жовтня, на «НСК Олімпійський» зіграють «Дніпро-1» та київське «Динамо». Кияни вийдуть на поле у якості лідера чемпіонату, наразі вони займають першу сходинку в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 17 очок. Номінальні господарі поля, дніпряни, розташувались у середині турнірки на 10-му місці, з вісьмома заліковими балами. Від заповітної зони єврокубків їх відділяють 4 очки.

«Дніпро-1» під керівництвом Ігора Йовічевіча вже провів чотири матчі, з яких у двох здобув перемогу: над «Десною» (2:0) і «Львовом» (3:1). Ще один матч дніпряни звели внічию з «Ворсклою» (2:2), а один матч програли «Олександрії» (1:4). Хорватському фахівцю вдалося стабілізувати гру команди, а найголовніше - повернути віру гравців у власні сили. Адже очевидно, що дніпряни, які чудово укомплектовані якісними футболістами, нічим не слабші за команди з верхньої частини таблиці. Їм цілком до снаги поборотись не тільки за вихід у єврокубки, але і включитись у боротьбу за один з комплектів нагород.

Поєдинок проти чернігівської «Десни» показав, що дніпряни вміють досягати необхідного результату з серйозним суперником. На черзі іспит лідером чемпіонату київським «Динамо». Проти «Дніпра-1» команда Мірчі Луческу зіграє після вояжу до Угорщини, тож на фоні втоми киян Йовічевіч має додаткові можливості скористатись проблемами суперника.

В поточному чемпіонаті «біло-сині» йдуть без поразок, у семи поєдинках п’ять перемог, і дві нічиї – графік чемпіонський. Головний конкурент киян, «Шахтар», йде на третьому місці, з відставанням у чотири очки. Будь-яка втрата очок киянами може дорого коштувати на фініші, тому «динамівців» влаштує тільки максимальний результат.

А от чи вистачить команді Містера запасу міцності, покаже сама гра. Поєдинок Ліги чемпіонів з «Ференцварошем» (2:2) показав слабкі сторони у киян, яким скористались підопічні Сергія Реброва. Це, в першу чергу, слабка гра у другому таймі та втрата концентрації наприкінці ігрового часу. Безперечно, тренерський штаб «біло-синіх» зробив висновки з невдалих дій окремих гравців, та внесе корективи у гру команди.

Щодо кадрової ситуації напередодні поєдинку, то «Дніпру-1» не зможуть допомогти орендовані у киян Владислав Дубінчак та Сергій Булеца, також під питанням участь Дугласа та Хобленка, в яких були травми. У «біло-синіх» не зможуть зіграти голкіпери Георгій Бущан та Денис Бойко, а також один з лідерів нинішнього складу Віталій Миколенко, всі троє на самоізоляції через виявлений коронавірус. Також в лазареті знаходяться захисники Бурда і Костевич, а у хавбека Миколи Шапаренка в минулому матчі була червона картка. Швидше за все, у складі «динамівців» буде проведена ротація, тож цілком можлива поява у стартовому складі румунського новачка Белуце.

Історія протистоянь клубів нараховує три поєдинки: у двох сильнішими були кияни, а в одному дніпряни, із різницею м’ячів 7-4 на користь «динамівців». Останній раз суперники  зустрічались у лютому цього року, тоді «Дніпро-1» переміг киян з рахунком 3:1, а хет-триком відзначився Владислав Супряга. Нині Влад грає у «біло-синіх» кольорах, та й тренери в обох командах змінились.

Фаворитом матчу є лідер чемпіонату, але амбітна команда хорватського наставника здатна на сенсацію туру.

Орієнтовні склади:

«Дніпро-1»: Сарнавський – Адамюк, Логінов, Тейлор, Цуріков, Ігнатенко, Піхальонок, Когут, Назаренко, Чичиков, Довбик.

«Динамо»: Нещерет – Караваєв, Попов, Сирота, Кендзьора, Белуце, Гармаш, Сидорчук, Вербіч, Циганков, Родрігеш.

31 жовтня, субота

«Дніпро-1» – «Динамо»
Київ. Стадіон «НСК Олімпійський». 19:30
ТБ-трансляція на телеканалі «Уніан»
ДНІПРО-1 — ДИНАМО. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)
Прогноз Sport.ua — 1:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    fifadinamo
      fifadinamo, 31.10.2020 16:41
    0
    Думаю Динамо будет играть в пол силы, что бы подтянуть Днепр, все равно в следующем туре свои очки у Шахты отберут
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 31.10.2020 14:29
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 31.10.2020 14:21
    Та ну, счет будет иной
    Конечно может)) вариантов для счёта довольно таки много
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 31.10.2020 14:26
    +3
    Должен получиться интересный матч. И Динамо и Днепр - 1 , с приходом новых тренеров на подьеме. Понятно, что Динамо по составу сильнее, Луческу хороший тренер, с 13 матчей всего 1 поражение и то в лиге чемпионов. Йовичевич, тоже амбициозный, понимающий тренер, Днепр - 1 при нем, заиграл намного лучше, чем при Михайленко. Вот и посмотрим, кто чего стоит.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.10.2020 14:21
    0
    AdvocatusDei, 31.10.2020 14:10
    я написал свой прогноз 1-0, потом туповатый мой клон написал «0-1», посетитель написал «определись уже»))
    Та ну, счет будет иной
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 31.10.2020 14:10
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 31.10.2020 14:02
    Реально не увидел) що за прогноз такой?
    я написал свой прогноз 1-0, потом туповатый мой клон написал «0-1», посетитель написал «определись уже»))
    dd dent
      dd dent, 31.10.2020 14:02
    +2
    AdvocatusDei, 31.10.2020 12:51
    Ну что ты... не видишь, что это клон-дурочек!? Он с точкой в конце аккаунта мой прогноз 1-0
    Реально не увидел) що за прогноз такой?
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 31.10.2020 13:02
    -5
    Oleynik_sport, 31.10.2020 12:59
    Днепр - 1 наладил всою игру, но Динамо на ходу и показывает хооршые результаты. Днепряне будут всеми силами обороняться. Динамо Киев фаворит в сегоднешнем матче. Думаю и прогнозирую уверенную победу Динамо. Динамо чемпион!
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 31.10.2020 12:59
    -4
    Днепр - 1 наладил всою игру, но Динамо на ходу и показывает хооршые результаты. Днепряне будут всеми силами обороняться. Динамо Киев фаворит в сегоднешнем матче. Думаю и прогнозирую уверенную победу Динамо. Динамо чемпион!
    a.fedorenko1953
      a.fedorenko1953, 31.10.2020 12:57
    +3
    movkli, 31.10.2020 10:48
    что-то я пропустил, был же СК Днепр, давно он стал Днепр-1 ?
    Добрий ранок, Україно!
    Ти вийшов з літаргійного сну?
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 31.10.2020 12:51
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 31.10.2020 12:44
    определись
    Ну что ты... не видишь, что это клон-дурочек!? Он с точкой в конце аккаунта мой прогноз 1-0
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.10.2020 12:44
    +3
    AdvocatusDei., 31.10.2020 10:45
    0-1
    определись
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.10.2020 12:42
    +2
    ну ладно гармаш, но Белуце в старте? о_О
    AleksDnipro87
      AleksDnipro87, 31.10.2020 12:27
    +8
    FACE_CONTROL, 31.10.2020 11:51
    Сомневаюсь, Днепр скорее всего прогнётся.
    А чего Днепр должен «прогибаться» под Динамо? Аргументируй пожалуйста свой высер. Либо к врачу сходи, 30+ лет, а память как у курицы.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 31.10.2020 12:17
    -1
    FACE_CONTROL, 31.10.2020 12:00
    Шпротик, ты скучное, ничо, скоро Барса вас порадует, или нет?
    Донбасосы недобитые только вопросом на вопрос отвечать могут? Вы ссыкуны. Ненужный планктон
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 31.10.2020 12:17
    -1
    FACE_CONTROL, 31.10.2020 12:00
    Шпротик, ты скучное, ничо, скоро Барса вас порадует, или нет?
    Донбасосы недобитые только вопросом на вопрос отвечать могут? Вы ссыкуны. Ненужный планктон
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 31.10.2020 12:00
    -3
    Kovalenkobrevno, 31.10.2020 11:58
    Правду говорят, что ты даже в ордловские налывайки боярышника не проходишь фейс-контроль?)
    Шпротик, ты скучное, ничо, скоро Барса вас порадует, или нет?
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 31.10.2020 11:58
    0
    FACE_CONTROL, 31.10.2020 11:57
    Шпротик, Барса soon.
    Правду говорят, что ты даже в ордловские налывайки боярышника не проходишь фейс-контроль?)
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 31.10.2020 11:57
    -2
    Kovalenkobrevno, 31.10.2020 11:55
    как арендуполь вчера?
    Шпротик, Барса soon.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 31.10.2020 11:55
    -1
    FACE_CONTROL, 31.10.2020 11:51
    Сомневаюсь, Днепр скорее всего прогнётся.
    как арендуполь вчера?
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 31.10.2020 11:51
    -5
    AdvocatusDei, 31.10.2020 09:04
    1-0
    Сомневаюсь, Днепр скорее всего прогнётся.
    AdvocatusDei.
      AdvocatusDei., 31.10.2020 10:45
    +9
    0-1
    AleksDnipro87
      AleksDnipro87, 31.10.2020 12:27
    +8
    FACE_CONTROL, 31.10.2020 11:51
    Сомневаюсь, Днепр скорее всего прогнётся.
    А чего Днепр должен «прогибаться» под Динамо? Аргументируй пожалуйста свой высер. Либо к врачу сходи, 30+ лет, а память как у курицы.
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 31.10.2020 14:26
    +3
    Должен получиться интересный матч. И Динамо и Днепр - 1 , с приходом новых тренеров на подьеме. Понятно, что Динамо по составу сильнее, Луческу хороший тренер, с 13 матчей всего 1 поражение и то в лиге чемпионов. Йовичевич, тоже амбициозный, понимающий тренер, Днепр - 1 при нем, заиграл намного лучше, чем при Михайленко. Вот и посмотрим, кто чего стоит.
    a.fedorenko1953
      a.fedorenko1953, 31.10.2020 12:57
    +3
    movkli, 31.10.2020 10:48
    что-то я пропустил, был же СК Днепр, давно он стал Днепр-1 ?
    Добрий ранок, Україно!
    Ти вийшов з літаргійного сну?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.10.2020 12:44
    +3
    AdvocatusDei., 31.10.2020 10:45
    0-1
    определись
    dd dent
    online
      dd dent, 31.10.2020 14:02
    +2
    AdvocatusDei, 31.10.2020 12:51
    Ну что ты... не видишь, что это клон-дурочек!? Он с точкой в конце аккаунта мой прогноз 1-0
    Реально не увидел) що за прогноз такой?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.10.2020 12:42
    +2
    ну ладно гармаш, но Белуце в старте? о_О
    KSF
      KSF, 31.10.2020 11:32
    +2
    Динамо Київ поважаю, але сьогодні тільки за Дніпро. 2-1
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 31.10.2020 09:57
    +1
    sidor zalcman, 31.10.2020 09:11
    шо най?
    може хай?
    хай живе Днiпро)
    Най тобі буде і "Хай Дніпро1"...
    А мені буде най буде нічія 2-2....
    alex13
      alex13, 30.10.2020 23:12
    +1
    Хороший прогноз от sport.ua!
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 31.10.2020 16:41
    0
    Думаю Динамо будет играть в пол силы, что бы подтянуть Днепр, все равно в следующем туре свои очки у Шахты отберут
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 31.10.2020 14:29
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 31.10.2020 14:21
    Та ну, счет будет иной
    Конечно может)) вариантов для счёта довольно таки много
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.10.2020 14:21
    0
    AdvocatusDei, 31.10.2020 14:10
    я написал свой прогноз 1-0, потом туповатый мой клон написал «0-1», посетитель написал «определись уже»))
    Та ну, счет будет иной
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 31.10.2020 11:58
    0
    FACE_CONTROL, 31.10.2020 11:57
    Шпротик, Барса soon.
    Правду говорят, что ты даже в ордловские налывайки боярышника не проходишь фейс-контроль?)
    Аа Бб
      Аа Бб, 31.10.2020 11:38
    0
    Супряга положит трешку Динамо
    Ilya
    online