27.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Дотерпіли. Шахтар вистояв у матчі з Інтером, зігравши в безгольову нічию

Команда Луїша Каштру набрала одне очко в протистоянні з міланським клубом

Дотерпіли. Шахтар вистояв у матчі з Інтером, зігравши в безгольову нічию
© twitter.com/inter

У цього поєдинку було відразу кілька контекстів. Другий тур Ліги чемпіонів, ще ні для кого нічого не втрачено, «Шахтар» взагалі лідер групи. Після першого туру гру «гірників» не хвалив, хіба що ледачий та затятий шанувальник «Динамо», в той час як прихильники «синьо-чорних» вельми прохолодно відреагували на стартовий матч своєї команди проти «Боруссії». Але головна, звичайно ж, родзинка гри - чи зможе Каштру взяти реванш за зовсім недавній розгром від Конте в півфіналі Ліги Європи. Тоді, нагадаю, італійська команда розібрала українську навіть не на запчастини, а на дрібні гвинтики. Причому, що показово, чемпіон України програв вщент не тільки на полі, але і напередодні за столом «генштабу»: тренер «Інтера» влаштував тоді показову прочуханку тренеру «Шахтаря».

З тих пір пройшло лише пару місяців, так що все свіже, ще не зарубцювалося. На «вид» суперники залишилися майже тими ж, та й на тренерських містках все ті ж старі добрі обличчя. Так що хочеш чи ні, але гра для наставника «гірників» дійсно перетворювалася на іспит. Пройде це випробування Каштру, і може не тільки спокійно вважати себе великим тактиком, але і десь в глибині душі готуватися махнути на Апенніни слідами свого попередника. А ось якщо не пройде, вже ніяк не уникнути розмов, що, мовляв, цар не справжній. Навіть на тлі мадридської феєрії.

Справедливості заради потрібно відзначити, що Каштру все ще відчуває серйозний кадровий «голод». Незважаючи на те, що в порівнянні з першим туром ЛЧ «м'язової маси» у «Шахтаря» явно додалося, все ж, за великим рахунком, у донецького коуча залишалася подушка безпеки у вигляді відмазки типу «ну я ж не міг виставити найбільш бойовий склад самі знаєте чому». Відмазка приймається, але, все ж, дуже хотілося переконатися на власні очі, які висновки зробив португалець після пам'ятного ляпасу від свого італійського колеги.

Реваншуватися Каштру вирішив абсолютно тим же складом, який тиждень тому осоромив в іспанській столиці «Королівський клуб». Вибір тренера «Шахтаря» зрозумілий і в деякій мірі навіть логічний: ну як не дати шанс хлопцям, котрі загнати мало не за Віго сам «Реал». Тут проблема іншого порядку, вельми приземлена. Справа в тому, що для такого варіанту донецької основи матч проти «Інтера» - вже третій в рамках одного тижня (проти «Ворскли», нагадаю, теж вийшли мадридські тріумфатори). Чи здужають, перш за все, фізично?

Прогнозованим, за великим рахунком, вийшов і склад у «Інтера»: там, на відміну від наших, суцільний досвід та клас. Головне, що Конте знову вирішив грати в два нападаючих - Лукаку і Мартінеса, стало бути, нашому захисту доведеться непросто. А як бути з високим пресингом гостей, якщо вони, все ж, захочуть скористатися цією дієвою і страшною зброєю, проти якої у «Шахтаря» традиційно не вистачає протиотрути?

В принципі, відповідь на ці та багато інших питань можна було знайти вже в дебюті зустрічі. Те, що гра проти «Інтера» буде серйозно відрізнятися від гри проти «Реала», стало очевидно вже з перших хвилин. Італійці, на відміну від іспанців, більше дорожили м'ячем і грали дуже компактно, розривів між лініями у гостей не було. «Шахтар» грав на рівних проти свого опонента лише десять хвилин, а потім ініціативою заволоділи гості, які й створили перший реальний момент, коли Барелла зарядив у поперечину. А потім був момент і у Лукаку, і у Мартінеса - загалом, господарі лише оборонялися, не маючи можливості як слід вийти в атаку.

Тотальна перевага гостей позначилася в кінці першого тайму ще одним влученням в поперечину: в цей раз полоскотав наші нерви Лукаку ударом зі штрафного.

Важко, дуже важко: ось головний підсумок першої половини зустрічі для нашого чемпіона. Нуль гольових моментів біля чужих воріт і відразу кілька - у своїх, «Інтеру» вистачає сил перекривати все в центрі і пресингувати. Господарів же вистачало лише на самовіддану гру в захисті. Дуже добре, що не пропустили: ось головний позитив після перших 45 хвилин для «гірників».

Мало що змінилося і після перерви: гості грали першим номером, господарі - другим. Все стабільно і щодо моментів: вони тільки у «синьо-чорних». Реальну можливість відкрити рахунок втратив Лаутаро: він не поцілив в порожній кут воріт на добиванні. Але от далі хороших моментів біля воріт Трубіна практично не було. Їх не виникало і біля воріт Хандановича, але цей факт як раз не є несподіванкою. «Інтер» сколихнув гру за п'ятнадцять хвилин до кінця основного часу, коли Лукаку силовим прийомом зупинив у воротарському Трубіна Бондар. На наше щастя, арбітр, що давав грати в цьому матчі і за межею фолу, пенальті в ворота «гірників» не призначив.

Ну а далі «гірникам» залишалося просто терпіти. До їх честі, робили вони це цілком кваліфіковано, навіть намагалися вибігати в контратаки. Без особливих шансів, але головне полягало в іншому: виграти час. І зі своїм завданням «Шахтар» впорався.

Чи склав Каштру іспит? Не програв, значить, так. Він, безумовно, провів роботу над помилками і зіграв так, щоб в першу чергу нівелювати сильні сторони опонента. Завдяки правильній тактиці «Шахтар» не програв. Про перемогу й не йшлося, але і нічиєї в даному випадку цілком достатньо. «Гірники» залишаються в грі і після другого туру ЛЧ.

Ліга чемпіонів. Група В. 2-й тур.

«Шахтар» - «Інтер» - 0:0

Алессандро Бастоні (32), Артуро Відаль (64)

«Шахтар»: Анатолій Трубін, Валерій Бондар, Додо, Віктор Корнієнко, Давид Хочолава (Микола Матвієнко, 62), Майкон, Маркос Антоніо, Тете, Манор Соломон, Ромеро Марлос (Алан Патрік, 88), Дентіньо (Тайсон, 15).

«Інтер»: Самір Ханданович, Даніло Д'Амброзіо (Маттео Дарміан, 79), Ашраф Хакімі, Алессандро Бастоні, Стефан де Врей, Ешлі Янг (Андреа Пінамонті, 85), Артуро Відаль (Крістіан Еріксен, 79), Марсело Брозович, Ніколо Барелла, Лаутаро Мартінес (Іван Перішич, 72), Ромелу Лукаку.

Арбітр: Георгій Кабаков (Болгарія)

НСК «Олімпійський» (Київ, Україна)

ШАХТАР - ІНТЕР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    norma_zap
      norma_zap, 25.11.2020 21:32
    +1
    Empty, 28.10.2020 07:30
    С Боруссией как раз Шахтёру будет играть проще всего .. там защитники донные .. хотя что я буду спорить .. такие как ты орали что реал вынесет .. потом орали что Интер 8 забьет шахте а пока смотрим таблицу
    Ну и как вышло?
    Юра Шопов
      Юра Шопов, 28.10.2020 17:40
    0
    Пока наши команды, только учатся играть с такими соперниками, подстраиваясь под ихнею игру и стиль, но такая модель у наших команд ещё не совершена, она только формируется, но со временем, она станет целостной
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 28.10.2020 14:32
    +1
    Щораз обидві команди грають на євроарені, на благо нашої держави самим собі, тому "мірятися Божим даром" заочно - недоречно. 07.11.2020 усі побачимо хто "круче" в очному протистоянні. Тільки давайте не "скиглити" травмовані, інфіковані, неоптимальний склад, автобус, не так грали, не так оборонялись... Цифри на табло усе розсудять... А наразі пропоную усім скопом тримати кулаки за наших у єврокубках будь то Шахтаря чи Динамо чи Зоря...
    kakAKa_228
      kakAKa_228, 28.10.2020 14:15
    -3
    Возражений против этого не последовало,значится все верно и в точку,кстати в чем я и не сомневаюсь
    "из всего прочитанного и написанного обосцанной пизденью_228,а именно
    -ссади
    - Шпрот, или спать
    --смсл
    написавший все это,не будем вспоминать-ДЕЛАЮ ВСЕМ-
    вывод только один написавший все это,одно и то же дебиловатое существо с прыщами на лице и это лицо не обезображено интеллектом ,под это описание и подходит пиздень_228,оно же JV,оно же QWWQ,оно же Maks7777,оно же FACE_CONTROL и дальше по списку АК_228,ак228,ert,а сейчас AdvocatusDei ,короче умственный инвалид"
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 28.10.2020 14:14
    -3
    Шазтар приносить очки Україні, так шо скачи далі дебільний Фекаліюк, тупень
    kakAKa_228
      kakAKa_228, 28.10.2020 14:08
    -3
    пиздень_228, ты чего в онлайне и минусишь!?
    kakAKa_228
      kakAKa_228, 28.10.2020 13:50
    -1
    FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:48
    Да ты не нервничай так сильно, у вас сегодня ещё бурная ночка впереди, а скоро и Барса вовсе.
    у вас? скорее у тебя бурная ночка и самое главное курица не забудь с собой это -real condom и inter gondon
    иначе получишь от клиентом на клык
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:48
    +2
    kakAKa_228, 28.10.2020 13:47
    курица от куда у тебя такие познания? для тебя лучше все таки real condom -это твое
    Да ты не нервничай так сильно, у вас сегодня ещё бурная ночка впереди, а скоро и Барса вовсе.
    kakAKa_228
      kakAKa_228, 28.10.2020 13:47
    -3
    FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:44
    Шмоня, а ты знаешь что есть Реал и Интер?
    курица от куда у тебя такие познания? для тебя лучше все таки real condom -это твое
    kylt_lichnosti
      kylt_lichnosti, 28.10.2020 13:45
    -2
    Шахтер никогда не будет играть как Динамо. Лучше проиграть как Шахтер, чем выиграть как Динамо.
    Кто это говорил? Напомните.
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:44
    0
    kakAKa_228, 28.10.2020 13:42
    курица,а ты знаешь ,что есть Барса и Юве?или у тебя это названия ассоциируется с названиями презиков с которыми ты выходишь на работу для обслужить клиентов на трассе?
    Шмоня, а ты знаешь что есть Реал и Интер?
    kakAKa_228
      kakAKa_228, 28.10.2020 13:44
    -2
    выпел в баре soosyn
    еще раз и в точку-ССАДИ,а теперь ВЫПЕЛ
    ну дебил,а мне еще и не верят
    kakAKa_228
      kakAKa_228, 28.10.2020 13:42
    -3
    FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:31
    Ну, всё может быть, но ведь сейчас первые. Шмоня, как ты думаешь, вы Барсу и Юве обыграете или хотя бы вничью сыграете?
    курица,а ты знаешь ,что есть Барса и Юве?или у тебя это названия ассоциируется с названиями презиков с которыми ты выходишь на работу для обслужить клиентов на трассе?
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:41
    0
    AdvocatusDei, 28.10.2020 13:39
    кого ты спрашиваешь?! он думает что "Пенальти" это итальянский футболист
    kakAKa_228
      kakAKa_228, 28.10.2020 13:39
    -1
    ССАДИ
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 28.10.2020 13:39
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:31
    Ну, всё может быть, но ведь сейчас первые. Шмоня, как ты думаешь, вы Барсу и Юве обыграете или хотя бы вничью сыграете?
    кого ты спрашиваешь?! он думает что "Пенальти" это итальянский футболист
    kakAKa_228
      kakAKa_228, 28.10.2020 13:38
    -2
    из всего прочитанного и написанного обосцанной пизденью_228,а именно
    -ссади
    - Шпрот, или спать
    --смсл
    написавший все это,не будем вспоминать-ДЕЛАЮ ВСЕМ-
    вывод только один написавший все это,одно и то же дебиловатое существо с прыщами на лице и это лицо не обезображено интеллектом ,под это описание и подходит пиздень_228,оно же JV,оно же QWWQ,оно же Maks7777,оно же FACE_CONTROL и дальше по списку АК_228,ак228,ert,а сейчас AdvocatusDei ,короче умственный инвалид
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:36
    +1
    Сегодня всем миром ждём победы, с Барсой тоже победы, ну или ничейку тоже, ну а чо нет-то?
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:31
    0
    kakAKa_228, 28.10.2020 13:29
    еще один брат или сестра "во хресте",где же вас высырают?
    а что групповой этап закончился или ты вот ,как сейчас запомнишь и будешь на нее ,таблицу,где шахтер на первом вздрачивать перед сном?
    Ну, всё может быть, но ведь сейчас первые. Шмоня, как ты думаешь, вы Барсу и Юве обыграете или хотя бы вничью сыграете?
    kakAKa_228
      kakAKa_228, 28.10.2020 13:29
    -1
    FACE_CONTROL, 28.10.2020 13:26
    Шмоня, ты рад что Шахтёр в группе смерти на первом месте?
    еще один брат или сестра "во хресте",где же вас высырают?
    а что групповой этап закончился или ты вот ,как сейчас запомнишь и будешь на нее ,таблицу,где шахтер на первом вздрачивать перед сном?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.10.2020 21:51
    +27
    Поздравляю шахту с автобусом, очко еще пригодится очень может! Не сарказмъ даже.
    Болельщик ДК.
    Tsetsur
      Tsetsur, 27.10.2020 21:52
    +23
    Трубин, просто красень! !Шахтер молодцы
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 27.10.2020 21:51
    +23
    Мы лидеры группы, двигаемся дальше.
    Nemiroff
      Nemiroff, 27.10.2020 21:52
    +22
    4 очка в играх с Интером и Реалом - очень не плохо. Молодцы. Продолжайте в том же духе!
    pricolist
    online
      pricolist, 27.10.2020 21:51
    +22
    Друзья, давайте будем откровенны, отличный результат против такого мотивированного соперника. Шахтер сыграл строго в обороне, но в атаке много создать не получилось. Молодцы парни
    dnk-msk
      dnk-msk, 27.10.2020 21:51
    +21
    С победой!
    Да, Шахте явно повезло, но кого это уже волнует!
    Трубин красава, судейка был лоялен, отработали до конца!
    4 очка в такой группе после 2х матчей, с такими командами! Огонь!
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 27.10.2020 21:52
    +19
    И так молодцы.Кто розчитывал на 4 очка с Реалом и Интером?????!!!!!!
    wladimir_skidan
      wladimir_skidan, 27.10.2020 21:51
    +18
    Лучше чем прошлое противостояние. Тайсона пора отпускать. Тяжелый матч
    serge_kr
    online
      serge_kr, 27.10.2020 21:50
    +16
    Сегодня ничья равносильна победе, молодцы , удерживаем 1 место в группе где Шахтер похоронили
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 27.10.2020 21:51
    +15
    Браво))) Провальный первый и отличный второй тайм. Интер во втором тайме вообще ничего не показал. 2 матча с Реалом и Интером и мы лидеры группы))) Фантастика.
    KARABAS55
      KARABAS55, 27.10.2020 21:59
    +14
    Поздравляю истинных болельщиков Шахтера с заслуженной ничьей, мы действительно до конца верили, что Шахтёр способен в этой игре зацепиться за очки. И они нас не подвели. Молодцы ребята!!!ВСЕХ С ДОСТОЙНЫМ РЕЗУЛЬТАТОМ...
    Ilya
    online
      Ilya , 27.10.2020 21:56
    +14
    Всех болельщиков с трудными баллами в копилку)
    Kievforever
      Kievforever, 27.10.2020 21:54
    +14
    Пускай и не самая яркая игра , но результат важнее
    Группа смерти , в которой мы на первом месте )
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 27.10.2020 21:52
    +14
    В обороне было все почти хорошо . Но с атакой полная беда . Но 4 очка после двух туров и это против Реала и Интера . Отличный результат
    Penal
    online
      Penal, 27.10.2020 21:51
    +14
    Мои соболезнования хейтерам Шахтера...Шахтер с заслуженной ничьей.....Идём дальше..
    JekFunny
    online
      JekFunny, 27.10.2020 21:55
    +13
    Не ну повезло конечно
    Но кто это вспомнит
    А после игр с Реалом с Интером быть на первом месте - дорогого стоит
    футфан
    online
      футфан, 27.10.2020 21:51
    +13
    Всі ті хто критикує сьогодні Шахтар, дивіться в турнірну таблицю
    Faboth Dangerous
      Faboth Dangerous, 27.10.2020 22:18
    +12
    Что за отсталые! Неужели тяжело порадоваться за результаты украинской команды в Лиге Чемпионов? Болею за Динамо с 2000 года. И всегда при возможности смотрю украинские команды в еврокубках. И рад результатам, если украинские команды показывают хороший футбол. А вам бы лишь обосрать.
    sidor zalcman
    online
      sidor zalcman, 27.10.2020 21:54
    +12
    Пусть подавится тот, кто тошнил про игру Шахтер - Ворскла 1:1 !!!
    Оно того стоило!!!
    Пусть теперь Реал и Интер друг другу делают нервы.
    Rzechpospolita
      Rzechpospolita, 27.10.2020 21:51
    +12
    Всё-таки Интер самая неудобная команда для Шахтера!!! Ничейка сегодня с уровня победы!!! Ээх ещё бы +6 с Боруссией!