28.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Ференцварош – Динамо. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

Все змішалося: Ребров – проти «Динамо», Луческу – за

Ференцварош – Динамо. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
© ФК Ференцварош. Сергій Ребров

Ні президент «Динамо» Ігор Суркіс, ні головний тренер «Ференцвароша» Сергій Ребров не хотіли, щоб їхні команди перетнулися в груповому раунді чемпіонської Ліги. Швидше за все, не хотів цього і нинішній динамівський наставник Мірча Луческу. Але жереб іноді такий пустун...

У другому турі ЛЧ в принциповому поєдинку зустрінуться колишня і нинішня команди Сергія Реброва - «Динамо» і «Ференцварош». Цей факт, а ще персона чинного наставника «біло-синіх» - колишнього багаторічного тренера «Шахтаря» Мірчі Луческу автоматично перетворюють гру в Будапешті на «перчене» неординарне дійство. До того ж, гра на «Гроупама Арені» буде дуже важливою і з турнірної точки зору - причому на порядок важливішої, ніж матчі цих команд у першому або третьому турах ЛЧ. Справа в тому, що боротися за вихід в плей-оф чемпіонської Ліги в групі, де є «Юве» і «Барса», практично нереально. Про що, до речі, повідав динамівський тренер в інтерв'ю італійським ЗМІ. За словами Луческу, з групи повинні вийти чемпіони Італії та віце-чемпіони Іспанії, а ось «Динамо» уготована роль боротися за Лігу Європи. Чесно кажучи, не дуже приємно було читати подібне. Якщо київський Містер таке дійсно говорив, то якось незручно вийшло. Ні, з точки зору логіки все нормально, але от з точки зору віри в свою команду...

Ну й грець з нею, з цією вірою. Перші матчі і «Динамо», і «Фраді» в груповому раунді ЛЧ показали, що змагатися з «Барселоною» і «Ювентусом» цим командам дійсно ще зарано. Кияни без варіантів вдома поступилися «Старій синьйорі», тоді як команда Реброва була бита в столиці Каталонії. І ось тепер невдахам першого туру належить неабияка боротьба за, швидше за все, третє місце.

Показово, що суперники до очного протистояння підходять в якості лідерів своїх національних першостей. Команда Реброва в останній вік-енд здобула чергову перемогу в чемпіонаті, здолавши в рідних стінах у принциповому дербі «Уйпешт» - 2:0. М'ячі на свій рахунок записали Нгуен і Сомаліа. Обидва українські легіонери «Фраді» Харатін і Зубков - взяли участь в цій перемозі: Олександр вийшов в основі, а Ігор - на заміну. Після восьми турів (чинний чемпіон провів лише шість матчів) чемпіонату Угорщини «зелені орли» займають перше місце, випереджаючи МОЛ «Віді», який йде на другому місці, на одне очко (правда, команда Реброва провела на один матч менше). Примітно, що останні п'ять зустрічей внутрішнього календаря «Ференцварош» незмінно вигравав. Напевно Ребров і його команда захочуть переграти і «Динамо», адже на кону і хороші преміальні від УЄФА, та й престиж з видом на євровесну.

«Динамо» напередодні вильоту в Будапешт в УПЛ провело матч проти «Олександрії». Кияни мінімально перемогли - 1:0, хоча рахунок в повному обсязі не відображає хід подій. Динамівці повністю володіли ініціативою, і якби не надійна гра голкіпера гостей Паньківа, рахунок напевно був би розгромним. Ця перемога дозволила команді Луческу одноосібно очолити турнірну таблицю після семи турів.

Однак навряд чи можна стверджувати, що в столицю Угорщини кияни відбули в прекрасному настрої. Справа в тому, що до списку офіційної делегації віце-чемпіонів України не потрапили ключові виконавці команди - Бущан і Миколенко: у обох виявилися позитивні тести на коронавірус. Футболісти залишилися в Києві, на самоізоляції, і тепер Луческу знову доведеться ламати голову над стартовим складом.

Хоча, втім, «ламати» довго навряд чи доведеться: все більш-менш очевидно. З воротарською позицією - «більш, ніж очевидно»: буде стояти Бойко. Що ж стосується лівофлангового захисника, то там напевно з'явиться «універсальний солдат» Караваєв. Через відсутність Миколенка практично не залишається вибору і в центрі захисту: Попов і Забарний. Пари вінгерів - Де Пена - Циганков і Вербич - Родрігеш мають рівні шанси на вихід в основі. Швидше за все, всі четверо встигнуть пограти: хтось зі стартового свистка, хтось вийде на заміну. Особливого вибору не буде і на вістрі атаки: Супряга.

Матч обіцяє стати непростим для гостей. Про його принциповість і важливість було сказано вище. Особливою ця гра стане і для «наших» людей в «Ференцвароші» - Харатіна і Зубкова, які, вочевидь, вийдуть в основі і «переймуться» від Сергія Станіславовича унікальністю протистояння. Проте, на даний момент можна погодитися з розхожою думкою, що якщо динамівці не «начудять» в цій грі, вони, радше за все, не програють. Тому що і за класом, і за індивідуальним рівнем як мінімум не поступаються чемпіонам Угорщини.

Цікаво, що в очних дуелях Ребров - Луческу поки що веде український тренер. Під час перебування наставником «Динамо» Сергій чотири рази обігравав «Шахтар» Луческу, тоді як на рахунку Мірчі Михайловича - три перемоги. Один матч завершився внічию.    

Сергій РЕБРОВ, головний тренер «Ференцвароша»:

- У матчах проти «Динамо» мені буде нелегко. Я дуже люблю цей клуб, в ньому я став справжнім футболістом, десять років грав у команді. Я поважаю цього суперника, але я повинен залишити свої емоції в стороні. Я професіонал і працюю на успіх «Ференцвароша». Ми будемо готуватися серйозно. Зіграти проти Мірчі Луческу? Я буду грати проти «Динамо», і не звертаю уваги, хто там головний тренер.

Ігор СУРКІС, президент «Динамо»:

- Ребров - легендарна особистість, гравець і громадянин своєї країни. Прекрасно розумію, що в цьому протистоянні симпатії наших уболівальників розділяться. Упевнений, що багато хто з них буде вболівати за Сергія. Підкреслю тільки, що у нас збереглися теплі стосунки, а інакше не пролунав би у мене вдома дзвінок з Будапешта о другій годині ночі після матчу-відповіді «Динамо» проти «Гента».

Орієнтовні склади:

«Ференцварош»: Богдан, Дібус, Болі, Двалі, Гейстер, Харатін, Мак, Зубков, Нгуєн, Ловренчич, Сомаліа.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Попов, Забарний, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Буяльський, Супряга.

 

28 жовтня, середа

«Ференцварош» – «Динамо»
Будапешт. «Гроупама Арена». 22:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 2» та відеосервісі MEGOGO
ФЕРЕНЦВАРОШ - ДИНАМО. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Арбітр: Іван Кружляк (Словаччина)
Прогноз Sport.ua — 1:2

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги чемпіонів між командами Ференцварош та Динамо, який пройде 28 жовтня в Будапешті.
    • 4% (11)
      1. Велика перемога Ференцвароша
    • 14.55% (40)
      2. Мінімальна перемога Ференцвароша
    • 22.55% (62)
      3. Нічия
    • 48.36% (133)
      4. Мінімальна перемога Динамо
    • 10.55% (29)
      5. Велика перемога Динамо
    Результати опитування Проголосували — 275
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 28.10.2020 21:40
    0
    Провёл бы параллель с Ливерпулем и Астон Виллой но это АПЛ. Там хер знает от кого чего ожидать, недавнее чемпионство Лестера доказательство.
    avk2307
    online
      avk2307, 28.10.2020 21:40
    0
    ВВВ, 28.10.2020 21:31
    Насправді це казочки "для бідних". Ось наприклад вчоращня пара Ліверпуль -Мітьюланд,це теж рівні суперники? Тому не треба казок.Є реальність з недооцінкою суперника або фарт(як вчора у Шахтаря коли Лаутаруне забив) і все!!!
    так я ж про це й говорив. Шахтарю підфартило, що Мартінес не забив.А Динамо не підфартило, коли Мората в аналогічній ситуації забив на початку другого тайму.
    Але у Інтера то було більше можливостей . А по факту 0-0.
    Хоча по всім розкладам повинні були перемагати.
    І в парі Динамо Ференц повинно Динамо перемагати та вести гру.
    Ми сподіваємось, але все ж може бути.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 28.10.2020 21:38
    0
    ВВВ, 28.10.2020 21:33
    Ну так тут Інтер і Реал приблизно на одній сходинці і трохи нижче Гладбах і Шахтар але теж на одній сходинці.
    С тем, что Шахтёр на уровне с Боруссией М согласен. В следующих двух матчах ЛЧ мы это скорее всего увидим. Но они явно не "немного ниже", чем Реал и Интер. Они "много ниже", просто вопрос расстановки приоритетов, настроя и недооценки. Мы ж не будем утверждать, что Рух и Ворскла уровнем "немного ниже" Шахтёра? Просто Шахтёру было не до них. Но это его проблемы.
    ВВВ
    online
      ВВВ, 28.10.2020 21:33
    0
    Alexey Antonenko, 28.10.2020 21:20
    В ЛЧ выстрелить может кто угодно. Реал тоже в шоке от Боруссии М и Шахтёра.
    Ну так тут Інтер і Реал приблизно на одній сходинці і трохи нижче Гладбах і Шахтар але теж на одній сходинці.
    ВВВ
    online
      ВВВ, 28.10.2020 21:31
    0
    avk2307, 28.10.2020 21:15
    Я ще раз повторюсь, що в ЧЛ не має слабких супенриків.
    Приклад з Динамо Загреб наводив нище.
    Аналізуйте та відповідайте на той допис
    Насправді це казочки "для бідних". Ось наприклад вчоращня пара Ліверпуль -Мітьюланд,це теж рівні суперники? Тому не треба казок.Є реальність з недооцінкою суперника або фарт(як вчора у Шахтаря коли Лаутаруне забив) і все!!!
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 28.10.2020 21:20
    +1
    ВВВ, 28.10.2020 21:07
    Для Динамо,справжнього Динамо це не суперник. Ференц суперник для цієї команди в що перетворили Динамо!
    В ЛЧ выстрелить может кто угодно. Реал тоже в шоке от Боруссии М и Шахтёра.
    avk2307
    online
      avk2307, 28.10.2020 21:15
    0
    ВВВ, 28.10.2020 21:07
    Для Динамо,справжнього Динамо це не суперник. Ференц суперник для цієї команди в що перетворили Динамо!
    Я ще раз повторюсь, що в ЧЛ не має слабких супенриків.
    Приклад з Динамо Загреб наводив нище.
    Аналізуйте та відповідайте на той допис
    ВВВ
    online
      ВВВ, 28.10.2020 21:07
    -1
    avk2307, 28.10.2020 21:01
    Ну так ми з Ференцварошом граємо? В чому питання? Це не суперник?
    Для Динамо,справжнього Динамо це не суперник. Ференц суперник для цієї команди в що перетворили Динамо!
    avk2307
    online
      avk2307, 28.10.2020 21:01
    -1
    ВВВ, 28.10.2020 20:55
    Йой! А хіба Олімпійський то стадіон Динамо??? Як на мене то помойка під назвою "стадіон Динамо" знаходиться в іншому місці. Тож користуючись вашою термінологією ви у вашому місті бомжі,бо граєте не на власному стадіоні!!! Свідомо не граєте!!! І знову ж таки використовуючи вашу термінологію - якщо Шахтар бомжі вимушені,то ви бомжі свідомі!!! Цим і тіштеся! А ще тіштися думками що Ференц ваш конкурент.Не Юве чи Барса а Ференціврош!!!
    Ну так ми з Ференцварошом граємо? В чому питання? Це не суперник?
    ВВВ
    online
      ВВВ, 28.10.2020 20:55
    -1
    grifon, 28.10.2020 20:17
    це не ваш стадіон. Коли зміните назву на шахта Київ тоді поговоримо, а так ви бомжі
    Йой! А хіба Олімпійський то стадіон Динамо??? Як на мене то помойка під назвою "стадіон Динамо" знаходиться в іншому місці. Тож користуючись вашою термінологією ви у вашому місті бомжі,бо граєте не на власному стадіоні!!! Свідомо не граєте!!! І знову ж таки використовуючи вашу термінологію - якщо Шахтар бомжі вимушені,то ви бомжі свідомі!!! Цим і тіштеся! А ще тіштися думками що Ференц ваш конкурент.Не Юве чи Барса а Ференціврош!!!
    grifon
    online
      grifon, 28.10.2020 20:31
    -1
    добре заробляю на фрілансі. Як що ти вкурсах що це таке
    Sty. 1e
      Sty. 1e, 28.10.2020 20:31
    -2
    Удачі Ференцварош, кіпрську помойку опустіть знову. Мені цікаво бобри в цій ЛЧ гол забють?
    grifon
    online
      grifon, 28.10.2020 20:22
    -2
    ні дякую. у мене кабельне є. Ти хочаб знаєшь що це таке?
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 20:21
    -2
    Канеш победит, а потом с Барсой в очко, точнее очко.
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 20:18
    -2
    grifon, 28.10.2020 20:17
    це не ваш стадіон. Коли зміните назву на шахта Київ тоді поговоримо, а так ви бомжі
    Наша вся Украина, нам этого хватает, скажи спасибо что ещё свет есть.
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 20:17
    -3
    Сегодня жду зрелищного шоу, ведь играют все суператакующие команды, правда?
    grifon
    online
      grifon, 28.10.2020 20:17
    -2
    це не ваш стадіон. Коли зміните назву на шахта Київ тоді поговоримо, а так ви бомжі
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 20:15
    -3
    avk2307, 28.10.2020 19:15
    Мне смешно Я прогнозировал Шахтеру не мотивированный Реал (хотя в победу шахты не верил)и нормальную игру с Интером , а тут опять начинается .... Кто то меняется, кто -то нет. мне такое не интересно. У тебя ни желания ни ума нет о таких вещах говорить. Лишь бы про автобус или Лугано.
    Но сколько ник не меняй , все одно и то же
    С такими товарищами мне не интересно диалог вести
    Мне тоже смешно, но я более чем уверен, что с Барсой вы как минимум в очко возьмёте. Ой, очко, извини.
    grifon
    online
      grifon, 28.10.2020 20:11
    0
    на вашому? це де? в Донецьку?
    grifon
    online
      grifon, 28.10.2020 20:06
    +1
    це до чого? матч вчора не дивився?
    JekFunny
    online
      JekFunny, 27.10.2020 15:06
    +17
    Удачи ДК , мега важный матч за еврокубковое место в группе
    Жаль что именно накануне этой игры, мы лишились ключевого ЛЗ и вратаря
    Но, задачу на победу, никто не отменял
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 27.10.2020 15:08
    +13
    Только победа.
    Хотим дальше участвовать в еврокубках, надо выигрывать.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 27.10.2020 14:53
    +12
    "Киевляне БЕЗ ВАРИАНТОВ дома уступили «Старой синьоре»"...???
    Статистика говорит нечто иное:
    Удары 11 - 10
    В створ 4 - 6
    Владение 47% - 53%
    Передачи 503 - 550
    Точность 84% - 87%
    Может хватит посыпать голову пеплом?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 27.10.2020 15:57
    +9
    AdvocatusDei, 27.10.2020 15:16
    та ладно, еще домашний матч будет!
    Зачем ждать последнего матча?
    Выиграй сейчас.
    Это шанс во первых спокойно чувствовать себя в зоне лиги Европы.
    Во вторых, потом можно и замахнуться на большее.
    kino
      kino, 27.10.2020 14:55
    +8
    FACE_CONTROL, 27.10.2020 14:50
    Ржака канеш будет, если вы не выиграете даже такую команду.
    Даже яку?..Яка вийшла в груповий етап ЛЧ?..
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 28.10.2020 16:47
    +6
    Муґунот Уух, 28.10.2020 16:39
    судячи з коментарів, не сказав би, що ти не вболіваєш проти ДК
    Я вболіваю проти ДК в чемпіонаті. В єврокубках ні
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.10.2020 15:38
    +6
    FACE_CONTROL, 27.10.2020 14:50
    Ржака канеш будет, если вы не выиграете даже такую команду.
    цска московский так и вовсе проиграл как и селтик вылетел и динамо загреб
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 28.10.2020 15:14
    +5
    Динамо победы. Реброву уважуха. Болелам Динамо и Шахты зрелища. Тролям типа олежки, максика, 3в и оноподобным, не хворать вам ребятки, а когда лапоть с башки выпадет и вам футбол будет в радость. Футбол точно никаким боком к вашим проблемам, не Динамо вам их создало и не Шахтер вам их решит
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 28.10.2020 16:13
    +4
    Oleg Savchuk, 28.10.2020 16:05
    Ми українці вболіваємо за всі наші команди тільки кацапське бидло типу Фекалючки і макса вболіває лише за Шахтар,ви смердючі лапті. Динамо бажаю перемоги
    Тобі самому не смішно?)) Почитай що писали фани ДК вчора до матчу і після нього. Я підкажу, спочатку обіцяли 0-7, а потім волали мовляв як же кротам пощастило
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 27.10.2020 15:07
    +4
    FACE_CONTROL, 27.10.2020 14:50
    Ржака канеш будет, если вы не выиграете даже такую команду.
    Рассмешил. Спасибо
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 28.10.2020 19:34
    +3
    Програш - це провал. Нічия - недобір коефіцієнта. Виграш - очікуваний результат.
    Lion
    online
      Lion, 28.10.2020 17:25
    +3
    Ребров должен что-то доказать..
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 28.10.2020 15:36
    +3
    Був у Будапешті двічі. Неймовірно гарне місто. Мої улюблені точки - оглядові майданчики на річку та на все місто з місцевих холмів, а також бари на дахах будинків, що розташовані на тих холмах
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 28.10.2020 15:31
    +3
    Успіху Динамо. Якщо в такій грі з таким суперником не брати очок, то де ще їх узяти?
    2:3
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 11:43
    +3
    Помню как некоторые писали, что Шахта ни одного поинта не возьмёт, зато их возьмут минимум 6, ну-ну.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 28.10.2020 11:40
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFunny, 28.10.2020 11:33
    Ну ДК именно по футбольным компонентам все таки превосходит венгров
    Передвижение мяча у нас в более высоком темпе на 8 %
    И создание моментов по шкале XG у нас выше аж на 32%
    Хотя конечно это всего лишь цифры
    Ференц например более часто и интенсивно вступает в борьбу
    По сути эта команда пыталась даже давить Барсу , но та просто не заметила этого
    Для ДК , соперник который пойдет вперёд , и начнет открывать уже в первой трети для отбара - хороший вариант , но не факт что Ребров сыграет так прямо
    А по поводу вратарей , то потеря Жоры - более опасна
    За свои последние матчи бущан пропустил меньше на 5,9 по модели xg от ожидаемого
    Бойко , за тот же период на 1,9 больше
    Так что такие вот пироги
    Данные от Вайскоута и Смолового
    цифры цифры цифры... все это куйня
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 27.10.2020 16:16
    +3
    AdvocatusDei, 27.10.2020 16:11
    это просто шанс зацепиться на Лигу Европы, нужно быть реалистами!
    Да, но если твой соперник фаворит будет лежать в игре, его надо наказывать.
    Я не вижу ни у Ювентуса супер игры, не у Реала, ни у Барсы, ливера, Мю.
    1 клуб который смотрит с высока это Бавария.
    На данный момент играть со всеми можно.
    avtv5555
      avtv5555, 27.10.2020 15:41
    +3
    В этом матче важно забить первым. Желаю Динамо победы, но и ничья не будет провальным результатом.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.10.2020 14:47
    +3
    1:2
    avk2307
    online
      avk2307, 28.10.2020 19:39
    +2
    sidor zalcman, 28.10.2020 19:38
    Аутсайдеры в спорте частенько выигрывают.
    В футболе мабуть чаще, чем в других видах спорта.
    Отож. Поэтому верим в Динамо, но шапками не кидаемся....