1

Владислав КУЛАЧ: «Перед грою з Шахтарем ми говорили, що Ворскла - не Реал»

Форвард полтавського клубу задоволений нічиєю в матчі УПЛ

vorskla.com.ua

Нападник «Ворскли» Владислав Кулач прокоментував нічию своєї команди з «Шахтарем» (1:1) в рамках 7-го туру УПЛ.

«Всі дивилися поєдинок з «Реалом», і дії донеччан були на поверхні. Але одна справа - гра в Лізі чемпіонів з королівським клубом, а зовсім інша - гра з нами в рамках чемпіонату. Ми навіть говорили, що «Ворскла» - це не «Реал» (сміється).

Розбирали суперника, як зазвичай. Нічого нового в його грі для нас не було. Ми знаємо, хто такий «Шахтар» і що він собою являє, як команда. Як я вже сказав: особливо гірників не розбирали, а готувалися до зустрічі з ними, як до чергового матчу. Що стосується перерви поєдинку, то якихось особливих коректив в роздягальні не було. Адже ми непогано виглядали - як в першому таймі, так і в другому. Всі розуміли, що «Шахтар» буде володіти ініціативою, і цей факт враховувався.

Коли забиваєш м'ячі і допомагаєш команді, то це завжди додає впевненості. Але на жаль, ще в двох епізодах я не зміг реалізувати стовідсоткові моменти. Але як би там не було, а результат 1:1 нас цілком влаштував, і ми йому раді.

Після гри дивився ті моменти. У першому моменті, коли мені не вдалося забити, ніби все правильно робив, але.... У другому з них трохи розгубився...», - сказав Кулач.